Čije ste postere lepili tada po zidovima? - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 69
  1. #31

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    To je davno bilo...časopis bravo na tečnom njemačkom kojeg nismo znali,ali smo ga kupovali zbog postera i sličica.Imala sam dugo poster Madone i grupe Duran Duran i bezbroj izrezanih sličica sa kojekakvim poznatim facama tog vremena.A pred kraj osnovne škole/kraj osamdesetih/bile su popularni likovi iz Dinastije...davno doba al ostalo zauvijek u sjećanju...

  2. #32

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Prisećam se i ja tog časopisa Bravo...,koji sam kupovala samo zbog postera.Sa mojih zidova se,uglavnom smešila Whitney Houston koju i dan danas slušam .

  3. #33

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Samo automobile... A od likova samo James Dean-a i Ayrtona Sennu... prvog dok sam dete bio,drugog u prirodnoj velicini (doneo poster od preko) držao uramljenog u staklu na zidu agencije ili kako se to kaže već...kabineta

  4. #34

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    ..pamele anderson...




  5. #35

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Bob Marlija......bila sam opsednuta .....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #36

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    па то су били рок бендови, углавном... свашта је било по тим зидовима... у принципу, највише се шарало по зидовима моје собе, тотално шаренило...
    а што се тиче тих постера, једна анегдота.
    дакле, био ми је цео зид поред кревета облепљен постерима. и тако ме је једне ноћи пробудило нешто... некакво чудно шуштање. отворио сам очи али
    где сам ја ово, шта је бре ово, тотални мрак и шуштање. лудило.
    испоставило се да су се постери на том зиду, пошто су били сви спојени- то је био као један огромни постер, одлепили и пали преко мене. хихихи, кад се само тога сетим
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  7. #37

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Prvi posteri koje sam lepio na zid bili su iz lista RASTIMO.Tu su bili:Vlade Divac,Jelena Dokic,Savo Milosevic,Predrag Mijatovic,Simpsonovi,Sasa Ilic,Riblje Corba...zid mi je bio katastrofa.
    ZA DRUGE SE NAVIJA,PARTIZAN SE VOLI!

  8. #38

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Kod mene se uglavnom pisalo po zidovima, vratima, ormarima...
    Svako ko bi usao u moju sobu ostavio bi potpis i neki stih ili neku posvetu, i to verovali ili ne stoji i dan-danas, iako sam "napustila" kucu pre 10g.
    Sad me moji zivkaju i kazu da bi bilo vreme da sredim tu sobu, a niko nece, receno je da to moram ja...

    A postere i slicice sam imala samo od Igora Pervica i Nebojse Bakocevica.
    To su mi bili tipovi iz snova
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  9. #39

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Хеботе, јел ико овде лепио фудбалере. Пикси у природној величини из Темпа, из два дела, како сам се само разочарао кад сам стао поред њега и видео да смо отприлике сличне величине, дакле није био у природној величини! Црвена Звезда из Барија, Црвена Звезда разних генерација, Дарко Панчев, Дика Стојановић, Дејо Савићевић, велику муку сам имао јер сам имао и његов постер у природној величини а само једна врата, са зидова је спадао кад залепиш селотејпом, превелики. Од певачица Сандра, Офра Хаза, ауто карта СФР Југославије и Европе, а онда су Дечје новине почеле да објављују постере с ликовима Слободана Милошевића, Косовку девојку... После су већ на ред дошли Книн, Ратко Младић, Радован Караџић, Шешељ и Николић, углавном са насловних страна "Времена", патријарх Павле, разне песме, молитве, Симбол вере, Оченаш, пароле, тробојка...
    А да, заборавио сам и цице, али ништа вулгарно, само уметничке фотографије, нека црнка у црним чарапама... Хедер Локлир... разне уметнице тако... са насловне стране Дуге чини ми се...
    Poruku je izmenio yossarian, 06.04.2008 u 00:46
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #40

    07 Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    yossa kaže:

    Црвена Звезда из Барија



    nemačka pevačica Nena, Denis i Denis, Džoni Logan...
    Sve ono što nije New kids od the block
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #41

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    sportisti
    narocito fudbaleri,partizan....

  12. #42

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Delio sam sobu sa starijim bratom, ali sva sreća pa smo (uz malo ubeđivanja sa njegove strane ) delili i mužički ukus

    Hvala mu na tome

    Kod nas u sobi ste mogli da vidite sledeće postere : Iron Maiden, AC/DC, Guns 'n' Roses, Led Zeppelin, Pink Floyd, Gary Moore ... i još neke

  13. #43

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Koliko se secam, u svom zivotu zalepio sam samo dva postera. Na prvom je bila cuvena fotografija Ce Gevare, koju je snimio maja 1960. kubanski fotograf Alberto Korda i koja mu je donela planetarnu slavu (ali ne i novac). Na drugom je bio Vorholov portret Merlin Monro iz 1962.....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #44

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    u moje vreme jedini posteri su bili na sredini novina preko te dve stranice ...
    i bili su ulepljeni
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #45

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Zidove moje sobe,krasili su madonini posteri

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •