Duhovi - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 50

Tema: Duhovi

  1. #16

    Odgovor: Duhovi

    Pa kad mi neko prica kao strasne price,nije mi svejedno.Ali nije da vjerujem u duhove.Kad malo bolje pogledas,to je glupo.
    Ma i ne razmisljam o tome,nije mi to potrebno u zivotu.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  2. #17

    Odgovor: Duhovi

    Ne verujemo i smejemo se tome dok nam se ne desi "bliski" susret...a onda pricamo nekome ,a taj nama ne veruje...dok i on ne dozivi "bliski" susret.....

  3. #18

    Odgovor: Duhovi

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Ne verujemo i smejemo se tome dok nam se ne desi "bliski" susret...a onda pricamo nekome ,a taj nama ne veruje...dok i on ne dozivi "bliski" susret.....
    i ja mislim tako
    Znam da nita ne znam...

  4. #19

    Odgovor: Duhovi

    Verujem u duhove,i volim da diskutujem na tu temu,jer su me misterije uvek fasciniralenikada nisam imala zelju da ih prizivam,jer ne vidim svrhu togai plasim se tih stvari.

  5. #20

    Odgovor: Duhovi

    U tome i je poenta da uopšte nema svrhe ni koristi...
    Znam da nita ne znam...

  6. #21

    Odgovor: Duhovi

    Samo zamki i opasnosti...

  7. #22

    Odgovor: Duhovi

    Duh postoji, imam(o) i fotografije, a ovim putem ga i prizivam... Znaš li kada je bio jul duŠe jedan preruŠeni

    On ima motor, kacigu, a ne spašava samo leti Lep je i mudar, a i mlad je.

  8. #23

    11 Odgovor: Duhovi

    Posto sam ateista tesko mogu reci da nesto postoji ako to licno ne vidim ili ne dozivim,duha nikad nisam video,sanjao sam ih sto puta ali to nije to,pokusavao sam da ga dozovem sa drustvo cisto da vidim dal je to moguce,neki kazu kad hoces da dozoves duha moras da jako verujes u to..nisam uspeo i neverujem da cu ikad uspeti,pre sam imao obicaj da se nocu prosetam kroz groblje,nekako me smiriva to mesto,ali ako tamo nisam naleteo na duha ne verujem da cu bilo gde drugde..

  9. #24

    Odgovor: Duhovi

    ateista sam
    ne verujem u duhove
    prizivali smo ih na skijanju a pre toga je moj pametni drug prico o hostelumi se isprepadali pa on ajd da prizivamo duhove mi smo prizvali i to stvarno nije za zajebanciju pustena je voda u wc a niko nije bio u njemujedan drug je pao u nesvest i vratio se u normalu posle 20 minutadrug se zalio da ga je nesto ujelo pa smo zagrejali noz i spalili mu deo kozezavesa sa lejujala i to stvarno nije za zajebanciju

  10. #25

    Odgovor: Duhovi

    I verujem i neverujem.........jednom smo dozivali duhove kod mene u stanu par drugara i ja, taman kad je jedan rekao :"Duse,duse ako si tu javi se!!!!",komsija slucajno pokuca na vrata. Popadali smo u nesvest od straha a komsa doso da trazi malo secera do sutra da neide po mraku do prodavnice.....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #26

    Odgovor: Duhovi

    U njih ne,ali kad se posle neke pijanke ujutro pogledam u ogledalo,poverujem u zombije...a i mnogi drugi isto tako,verujem...

  12. #27

    Odgovor: Duhovi

    verujem i ne.....

    Prizivala ih cesto...s drustvom...i nikada necu zaboraviti kada se u sred "seanse" pojavio moj tata i poceo da prica nesto sto smo samo on i ja znali...

    kod prizivanja duhova, vazno je posle i 'otpratiti ih' jer ako se to ne uradi, ostaju da vam setaju po kuci
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #28

    Odgovor: Duhovi

    Naravno da verujem Kad postoje vampiri sto ne bi postojali i duhovi Nadam se da se postojanje vampira ne dovodi u pitanje

    A nisam pokusavala da ih prizovem

    Nego, je l neko pokusao da prizove vampira da mu dodjem?
    Everybody Wants to be a Cat

  14. #29

    Odgovor: Duhovi

    E...u vampire ne verujem...samo u one energetske (imam ih par na lageru...)
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #30

    Odgovor: Duhovi



    Ubijas me
    Everybody Wants to be a Cat

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •