Kakav ste forumas? - Strana 7
Strana 7 od 13 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 184
  1. #91

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Rekreativac..
    pisanje na forumu nekada je inspirisano iskljuchivo osobama koje pishu na istom
    tako mi se deshava da ne napishem ni slovce danima jer su mi osobe koje pishu totalno neinspirativne..
    nemam kompulzivnu potrebu da napisem po 80 postova dnevno, srecom, imam privatan zivot pa kad dodjem ovde nekad pozelim makar malo razlicitosti i lucidnosti..srecom, ovde je ima, mada se desi da se u sred shume ne vidi drvo..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #92

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Pa obzirom da mi je ovo prvi forum...i da sam za ova dva mjeseca postala poznata faca ...onda to valjda znači da mi i ne ide tako loše ...ali to ipak treba drugi da procjene...
    I'm floating on air..

  3. #93

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    ...to shto si postala poznata faca ima veze jedino sa brojem nakuckanih poruka...

    ...e, a sad o meni: milsim da sam diiivan forumash. Blagonaklon, strpljiv, nenametliv, tih, hipersenzibilan, uvek spreman da pomogne, pravi drug na druMu, pardon foruMu...


  4. #94

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Malo pisem, vise citam...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  5. #95

  6. #96

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Produktivan ali loš jer od jedno 7-8 kriterijuma koje mislim čovek treba da ispuni da bi bio dobar i sebi i drugima kada je na forumu, ja ispunjavam samo dva, tri.

    Zato,

  7. #97

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Malo pisem, vise citam...
    135 poruka za 7 meseci, 0,62 poruke po danu

  8. #98

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    135 poruka za 7 meseci, 0,62 poruke po danu
    mogli bi to zaliti
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #99

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Ovde sam zbog filma i muzike najvise tako da sto se ostalih tema tice pazljivo biram gde cu ostaviti svoj komentar a to se desava samo ako odredjena tema ostavi snazan utisak na mene (ova tema mi je zanimljiva iz razloga sto cu ljudima ovde reci zasto sam ja ovde) ili iz zabave/dosade or something else takodje mogu ostaviti komemntar/post kako vec.
    Umem ponekad da se upustim u diskusiju o necemu sto me ne zanima previse ali to znaci samo jedno: nemam nista pametnije da radim u tom trenutku
    Ali nije lose malo se i zabaviti pa pricati o nekim neobaveznim temama zar ne ?

  10. #100

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    odlican
    jerbo,sanjam ja pre neku noc -babu-
    kao zove me _baba_ telefonom...u prolazu je pa bi svratila
    okej,baba,kazem ja
    pogledam okolo malko,a stan u strasnom haosu
    pa se ja rastrcim da sve to dovedem u red
    i nekako saznam da _baba_ oce i da prespava,pa poletim da opeglam posteljinu
    pa se najavili i neki drugi ljudi
    pa opste ludilo kod mene
    al nisam _babu_ odjavila,tek da se zna

    a eto,ja _babu_ znam sa foruma samo

    znaci,ne da sam forumas,nego tak`og necete naci vise....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #101

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Dobro je da si se probudila inace bi _baba trazila i da jede i da pije i da ostane jos koji dan Nema kod mene trte mrte. Samo trte.



    I ja sam pre neku noc sanjala jednog forumasa pa sam se zapitala da l' sam normalna? Sta mi fali? Jesam li bas toliko navucena?
    Mislim...koji ce mi ochin Lebmaster u snu? Pa mu jos i rodjendan. A ja bez kinte. I poklonim mu igracku iz kinder jajeta. Pojavljuje se Uriel, smeje mi se i poklanja Lebu neki nadrndani stap za pecanje. Brrrate gospodjo u mom "rodjenom" snu crkoh od sramote

    DakleM, ja sam jedan nenormalni forumas.
    Zavisi koje me haludze piche i koja od mojih 1283 licnosti se to jutro probudila
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #102

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Forumas? ne znam...drugi bi bolje procenili.... Ima me svuda, osim na nekim temama gde bih svojim stavovima napravio haos u, ionako uzavreloj, atmosferi Pogadjate, politika

    Volim da se zabavim na nekim neobaveznim temama na druzenju forumasa, kao i da nasmejem clanove (prevashodno clanice ) neki dobrim vicem....pomazem neu i robertu u odrzavanju traca...

    Tu i tamo napisem i nesto ozbiljno, stidljivo iskazem po koji stav....mozda preterano vodim racuna o tome da nekog ne uvredim

    Kuckamo se i dalje.....matrix is everywhere

  13. #103

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    neshvaen ... svi me pogreşno protumae
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #104

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    ne znamnisam bas dobra

  15. #105

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    ja bogomi odlican,sto mi fali

Strana 7 od 13 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav ste domaćin?
    Autor eritrocit u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 21:57
  2. Kakav ste SMS-ovac?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 27.10.2015, 19:56
  3. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 16:01
  4. Kakav ste putnik?
    Autor Sonja u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.09.2012, 17:49
  5. Kakav je Punto Classic za 5.990 EUR?
    Autor Charlie Harper u forumu Auto-moto
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 19:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •