Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare? - Strana 4
Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 132
  1. #46

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Zar nije licemerno da znate tako nesto a da to ne kazete dragoj osobi?

    Biti svedok prevare je "mac sa dve ostrice" ali ja sam uvek za varijantu "pljuni istinu u oci".

    Pravi prijatelji znaju to da cene.

  2. #47

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    ...au...zajebano...jednom mi se to desilo..."navatao" sam ribu jako dobrog prijatelja...nisam znao sta da radim...na kraju sam je nagovorio da mu sama kaze...medjutim...ne verujem da bih ikada vise mogao tako nesto da uradim...muchno,jbg...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #48

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Citat private_zg kaže: Pogledaj poruku
    Ja se ne petljam igdje ako vidim da netko nekoga vara, mozda je ta osoba imala razlog, mozda nije, mozda je doma decko tuce, cura maltretira, mozda nema sexa,....da ne nabrajam, ja mislim da osobe koje su sretne u vezi i koje dobe svu potrebnu ljubav i paznju od partnera ne varaju, zato nikad ne osuđujem osobe koje varaju jer nikad neznam koji je bio razlog za to.
    a osobe koje to rade iz dosade onda im je bolje da zive avanturistickim duhom i da ne varaju partnera i neka ga puste da bude sretan ali stvarno sretan s nekim drugim.


    Mozda mozda mozda...

    Sto ona ne bi mogli to iznijeti na svjetlo da sve i jedno "mozda" unistimo...

    Matematika
    Poruku je izmenio Mish, 21.10.2007 u 01:15 Razlog: Nema potrebe za vikanjem

  4. #49

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ne znam.. Nisam pametna. Što sam starija s nekim iskustvom iza sebe, to mijenjam svoje mišljenje o tome obznaniti li ili ne.. Ovisi o situaciji. Dal' je prevarena osoba inače u lošoj vezi pa bi joj to bio razlog da se definitivno makne? Tada bih rekla a ovako.. Ovisi, sve ovisi..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #50

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Jedino po meni rešenje je ćutanje , jes da je mučno ali koja će zaljubljena osoba verovati vama a ne svojoj voljenoj osobi. E onda tu dolazi do VRBOPUCA.

  6. #51

    02 Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Uvek bih rekla najboljim prijateljima u tom slucaju,pa makar mi i ne verovali...

  7. #52

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Cutala sam ,iako me je to izjedalo iznutra.Moja drugarica je progovorila..i nije dobro prosla,jer joj nisu poverovali...i tako je prevarant ostao dalje heroj.
    Tako da.....ljubav je slepa...
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  8. #53

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    po dobroj staroj - trebalo bi ''ubiti'' glasnika koji nosi loše vesti...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #54

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Obratila bih se prevarantu i objasnila bih mu da ako nekaze sam sta se desava, moracu da ucinim to ja!

  10. #55

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    gledala bih svoja posla....i drzala jezik za zubima......cak i da je neko najrodjeniji u pitanju
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #56

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ne znam sta bih uradio u slucaju da budem svedok prevare, ali jako dobro bih znao sta bih radio kao ucesnik prevare!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #57

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    kako poceti..
    svojim drugovima sam rekla da mi kazu ako znaju nesto.. jer znaju da bih i ja njima rekla da znam nesto..
    medjutim, promenila sam misljenje od kada sam bila svedok prevare..
    najboljeg drugara prevarila je devojka.. koja je inace najbolja drugarica moje sestre..
    i ne, nista mu nisam rekla o prevari.. do pre neki dan, kad su i raskinuli.. ne zahvaljujuci meni, ali sam bila jedan od uzroka..
    i bila sam kriva.. ovog puta sto nisam rekla..
    da sam rekla rekla onda kad sam videla, bila bih kriva sto sam rekla.. da sam tada rekla, oni bi se malo drali jedno na drugo, pomirili.. a ja bih bila kriva sto u njegovim sto u njenim ocima..
    treba postupiti po osecaju.. moral ovde nema ama bas nikakve veze..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #58

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ako je dobra prevara pokusao bih da izvucem pouke i nesto naucim,a sto se tice prevara u musko zenskim odnosima obicno onaj ko hoce da ucini uslugu i otkrije prevarenom da je prevaren ispadne krivlji za vjek vjekova i od ucinioca prevare.... u zatvoru naucis da samo da drukas ne smes i ako se drzis toga i u zivotu sa 'normalnim' i 'postenim' ljudima,em ces duze poziveti,em ces svakom do smrti u oci moci pogledati bez da se pitas smes li...

    Ko nema obraza ljubi se u vrat....

  14. #59

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Postoje samo dve osobe u mom zivotu koje su toliki mazohisti da ja neAm sanse da pobedim u ulogi sadiste. Ocekivali bi, cak stavise zatevali bi da im serviram khmkhm na posluzavnik.

    Za ostale vremenoplovce odlucila sam (ima tome podosta vremena) da ne ispravljam nicije krive&vrludave Drine...

    Never confuse movement with action.

  15. #60

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ama bas nista.
    Ne zabadam nos u tudje stvari i necu da neko zabada u moje.
    Tacka je turena.
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta biste uradili, a ne smete!?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 165
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:14
  2. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 06.06.2014, 22:58
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Kad biste mogli...
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 15.01.2012, 20:02
  5. Kakva biste veštica bili?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 09.12.2009, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •