Masne fote - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 30

Tema: Masne fote

  1. #16

    Odgovor: Masne fote

    U osnovnoj da, ali tada je najjace bilo ljubljenje sa jezikom...

    A kasnije... pa igrao sam samo u dvoje...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Masne fote

    ...da nije bilo masnih fota nikad se ne bih poljubila s jezikom u usta...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  3. #18

    Odgovor: Masne fote

    igrali smo masnih fota, ali mislimda se to nekako drugacije kod nas dole zvalo, i svodilo se uglavnom na pipkanja i ljubakanja. elem, nego prije par mjeseci na jednom kucnom hepeningu odlucimo da se igramo masnih fota, uglavnom, sve se svelo na jedenje cvijeca, pijenje sirovih jaja, piva na eks i trcanje bez gornjeg dijela majice kroz bastu (da priznam, taj zadatak je mene zapao). mora biti da nas je vrijeme pregazilo.
    nattydread is coming to dinner

  4. #19

    Odgovor: Masne fote

    Ja sam, izgleda, uvek igrao te fote sredom, petkom (nikada u vreme trapavih sedmica) i za vreme posta. Nikada nisu bile masne. Verujte.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #20

    Odgovor: Masne fote

    Dabome da smo igrali, kakve su to nameštaljke bile!

  6. #21

    Odgovor: Masne fote

    Stariji brat je bio samnom u društvu tako da ovu igru nisam nikad igrala

  7. #22

    Odgovor: Masne fote

    Masne fote? Bruka i sramota sta sam sve prezivela zbog te igre.
    Mi nismo okretali flasu, nego smo pisali imena na papirice i onda onaj koji zadaje, izvlaci "srecnog" dobitnika iz loto cinije.
    Bilo je tu i lizanja noseva i usiju, pa guranje glave u wc solju, secam se da nijedna fota nije zavrsavala bez 'ova fota neka uhvati Mariju za sisu' i tada su svi muski odjednom naginjali glave nad onu gomilu papira zeljno iscekujuci da cuju svoje ime
    Najgore je kad zadas neki brutalno odvratan zadatak, pa izvuces svoje ime.
    Kao recimo ja u zadatku 'sledeci pacenik neka pojede kasiku svinjske masti'.
    Sta znam, bilo je zanimljivo.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #23

    Odgovor: Masne fote

    Kod nas su bili neshto umjereniji u toj igri, mada smo to igrali bash kao klinci, nedje do chetvrtog osnovne. Najstrashnije shto je moglo da te zadesi je da poljubish nekog u lice, ili mu sjednesh u krilo.

  9. #24

    Odgovor: Masne fote

    _chupe_ kaze:
    Najgore je kad zadas neki brutalno odvratan zadatak, pa izvuces svoje ime.

    secam se kad sam zadala jednom da fota skine majcu u sred bela dana i ide ulicom i vice "besplatno".. naravno.. pa ko ce nego ja.. curka
    ali meni je to ostalo u veoma lepom secanju, kao klinci smo igrali samo u cokanje u obraz i obavezno crvenjenje, a kad smo malo porasli, vec smo krenuli i da se jezicamo
    poslednji put sam igrala pre nekih godinu i po.. i to vec ostaje sikret ko, sta, sa kim i kako
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #25

    Odgovor: Masne fote

    hehehehe masne fotee kad se setim samo
    prvo malo žešće vaćarenje pa.....
    ali što sam ja zadavao zadatke hihihihihhhi
    bolje biti malo lud ,...
    nego biti malo pametan!!!
    heheheheh...hihihihi

  11. #26

    Odgovor: Masne fote

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Malopre, dok sam ostavljala odgovor na jednoj temi, pomenuh i ovu famoznu igricu
    Nego, da ja vas cujem, jeste li je igrali ikad? I koja su bila pravila?
    S obzirom da se pravila menjaju generacijski
    Igrala sam. Na moj 13. rodjendan. Tada sam se prvi put i poljubila.
    Imao je tako lepu plavu kosu (tada sam volela plavusane) i tako lepo ime...Danijel.
    Sedeo u klupi iza mene...
    Namestali su nam da (bas) uvek ispadnemo da se on i ja poljubimo...
    Prvi put je bilo
    Kada mi zagurao jezik u usta ja bila . Posle sam otrcala u kupatilo da vidim sta se to desava (da li se ista vidi na momE licu)...
    A pravila...pa ono, flasha u sredini i cuvena..."Ova fota neka poljubi ...."
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #27

    Odgovor: Masne fote

    Jedne godine, slava kod drugarice, bas se nas previse nakupilo, posto se u isto vreme skupilo i nase drustvo i drustvo njenog brata, koji je stariji par godina. Doduse, sve te likove ja znam, al' opet, sto nas je vise to je bolje
    U medjuvremenu se ja napijem k'o majmun, i neko predlozi da se igraju masne fote. Kad kazem masne, mislim masne Sreca, mene je ta flasa preskakala jedno vreme, bas kod zadataka koje ne bih volela da uradim (tipa, da poljubim ortaka koji ima zube kao raspored casova (trc', trc', pa odmor, tj. zub), ili da ortaku poliem guz (missim.. ). Ali, zato mi se zalomilo da sedim u gacama pola sata (da vidis kako umem da se kontrolisem da sedim normalno i sa stisnutim nogama kad sam pijana), da bivsem dam da mi olize vrat i da jednom decku otkopcam kais zubima.
    Tom decku kom sam otkopcavala kasi zubima, zapala sam jos par puta, al' sa poljupcima. Taj decko je to vece bio sa mnom, i jos jednom, i jos jednom, i jos jednom..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #28

    Odgovor: Masne fote

    Ih, izes sve ako nisi to prob'o..

    Nije mogao da prodje ni jedan rodjendan, ni jedan docek, ni jedna zurka bez ove igre, sta vise, najvise se i islo zbog masnih fota..

    Ono sto bih izdvojila su ipak masne fote od pre jedno petnaestak godina..okupilo se drustvo iz osnovne skole, ceo razred i bas smo se prisecali masnih fota iz skolskih dana..jednom od drugova je palo na pamet da obrnemo turu masnih fota tada, na sta su svi rekli neeeee..ali kako je vece odmicalo i alkohol sve vise delovao, ideja je zvucala sve primamljivije..
    I obrnuli smo turu, dve..
    E to su bile masne fote..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  14. #29

    Odgovor: Masne fote

    pa naravno,a pravila su se izmisljala od drustva do drustva,zar neko od vas stvarno nije igrao masne fote

  15. #30

    05 Odgovor: Masne fote

    Malopre sam na rođusu igrao masne fote pa rek'o da pogledam šta vi mislite o ovoj zakon igri...Kod nas su masne fote baš MAAAAAAAASNEEEEEEEEE!
    npr. Da na koga stane uhvati devojčicu za sisu,ona njega za dupe i da se izljube pošteno... Da devojčice skinu majicu,svuku ''bodi'' (ako nose) i cupkaju u grudnjaku...to je fino za oči... I nešto grozno,što je takođe deo igre,da kad zamisliš nešto najboooolesnije da zadesi upravo tebe...ali sve u svemu ova igra mi je zanimljiva,i ja i društvo se jako dobro ismejemo...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •