Da li volite da bacate petarde?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 106
  1. #1

    Da li volite da bacate petarde?

    Dakle, da li volite petarde? Sta mislite o ovoj pojavi?

  2. #2

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Ma cim cujem da je pukla sve mi nesto toplo oko srca...

    Ubica mekog srca.

  3. #3

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Volela sam ih kao klinka sve dok mi je dečaci nisu bacili pod noge u zatvorenom prostoru zagluveh dobro na momenat, a osećaj je bio kao da upravo treba da se teleportujem u neku drugu dimenziju. Ne znam da li je efekat još uvek takav ( NE PROBATI KOD KUĆE!!!!! naročito mlađi od 18 ) ili sam ja samo bila mala tad pa mi se činilo strašnije.

    Napisah negde već da ne volim ništa što u nekoj euforiji može nauditi ljudima, a petarde mogu, deci se daje loš primer a i životinje se plaše ovih zvukova. Kad vidim mog malog belog psa koliko je istraumiran i koliko se strese kad krene rokanje, ne bih nikada bacila nijednu, jer znam koliko lutalica ima samo ispod moje terase npr, a da ne pričam o tome da bi neko tuda mogao da prolazi u tom trenutku. Primećujem da to ljudima nije bitno. Raspale sa terase pa bitno je da nije puklo kod njih i da im je iz ruke ispalo. A gde? Eeeeee koga to briga

    Često su stariji gori i od dece.

    Ja ipak više volim prskalice to mi je magičnije.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Ne volem!

    Jednom mi je jedna završila u kapuljači od jakne...
    i tu je ehplodirala i...probila mi kapuljaču
    i drug me uvaljao u sneg pre nego što sam skontala šta se dogodilo
    i celo mi se školsko dvorište smejalo...

    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #5

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Ne, ne volim. I mada ću rado uz muziku, uz posebno raspoloženje razbiti čašu (nikako drugima pod noge), ne razumem potrebu da se puca kada se nešto slavi.
    Još manje razumem roditelje (pogotovo majke, nekadašnje devojčice koje su se grozile kad dečaci bacaju petarde) koji decu opskrbljuju petardama, pa onda srećan tata sa svojim potomcima prosto se vraća u neko svoje detinjstvo, a mama piška firnajz gledajući svoje muške.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #6

    02 Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Obožavam, nekim čudom...
    Jednom prilikom smo drugaru iz srednje škole stavili malenu petardu u cigaretu , i posmatrali ga... ne pitajte kako je reagovao , hvala Bogu pa nije bilo nikakvih posledica, sem što je drugar prestao da komunicira sa nama izvesno vreme... ...
    Živim u stanu sa pogledom na industrijsku zonu , tako da i kada je ''roknem'' , niko ne može biti povredjen, možda komšiluk malo uplašen (mada ni oni nisu mnogo bolji po tom pitanju ) to se naziva: tolerancija
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    jel zna neko sta je Bure Baruta ?
    aj da prosvetlim ove koji ne znaju...

    to je kad uzmesh onu djembelu petardicu,jedno 6 komada i metnes u bure,
    zapalis...
    onda ti tutanj u zbun...
    a bure u nebo...

    Ubica mekog srca.

  8. #8

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    E tako je neko meni uradio tutanj. Al' malo više od 6. Bio je ceo snop vezan gumicom ispred ulaznih vrata. Razvalile su mi ragastov, pa je tata morao da kupuje nov. I jes' zanimljivije onom koji beži
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    02 Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Upravo je pukla (malo sam odskočila )
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #10

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    ja ih baš nešto ne volem. uvijek se sjetim onih dnevnika oko nove godine sa vijestima tipa povrijeđeno toliko, ovoliko, pa još i slike, tako da nikad nisam imala ni volju ni želju, a i prirodno sam smotana pa ne moram baš da čačkam mečku. ali zato prskaliceeee
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Po prirodi nisam strašljiv na ali ne volim petarde i pucanje, pogotovo kad u njima učestvuju deca, a roditelji ih podržavaju u tome.

    Povrede od petardi mogu biti teške (oštećenje-gubitak vida, sluha, opekotine, povrede šaka...).

    Ima u Novom Sadu naselje gde ljudi čoporativno čekaju novu godinu, peku vola na ražnju, deca bacaju petarde, malo veća deca pucaju karbitom - "manjom" količinom, dovoljnom da umesto konzerve koriste veliko bure i prilikom eksplozije to bure preleti u drugu ulicu i probije krov komšiji...

    Šta ćeš... samo da je Hleba i igara... bez pameti naravno...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  12. #12

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    ne volim petarde,ne volim pucnjavu,ne volim ništa što mi probija bubnu opnu!
    ne volim što odrasli podržavaju decu u tome i kupuju im ta čuda i što im daju novac za to...
    ovde kod mene tutnji već dobrih 10-15 dana...
    stigo kontingent tih zaxebancija iz Beć u Nemaćku!!!!

    jedno vreme sam tolerisala tu vrstu zabave,ali kada sam skoro ogluvela za doček..neke.. nove godine u Bgd..sad ih n e v o l e m !!!!
    i kad god vidim klince da se zezaju sa tim na ulici(da bacaju za prolaznicima,stavljaju u flaše,kante za đubre i tako),ja podviknem.
    Sada sam manje sa tim u kontaktu od kad idem kolima...srećom!!

    Znači,jedini lek je,sklanjajte se sa ulice!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  13. #13

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    zbog petardi ne volem novogodisnje doceke na trgovima... aman ljudi za ova dva-tri puta docekana na trgu vise sam se istraumatizir'o nego proveo... pucaju u vazduhu, na zemlji, pod zemljom, u dzepu, u kapuljaci... pod patikom
    e da, ja sam upravo nagazio na jednu i roknula mi ispod patike... a patika ko kupus posle bila
    mada ne mogu reci da ih ne volem... volem ja njih... samo kad bi ljudi bili malo manje "duhoviti" i malo vise svjesni posljedica koje mogu da izazovu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #14

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Kad vidim da neki roditelji kupuju deci petarde naježim se. Deca ko deca, uvek će ih nabaviti, ali roditelji da im kupuju tcccccccccccc.
    A da, ja ne volim. Ja volim da prangijam

  15. #15

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?


    Pirotehnika rulez

    Mislim, mozemo da pricamo o tome kako ne treba prodavati petarde i ostale zajebancije deci, ali svi mi u stvari obozavamo da ih bacamo, ne? Zapalimo fitilj, on se zadimi, onda bacimo tu "spravicu" i iscekujemo jedno veliko buuum!!

    Svaka petarda, za mene novo uzbudjenje, a vec o "vesticama", "trouglicima" &Co. i da ne govorim

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  2. Volite li ljuto?
    Autor memento u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:54
  3. Volite li da kuvate?
    Autor irnik u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:52
  4. Da li volite skolu?
    Autor Painkiller u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.04.2012, 21:32
  5. Da li volite skijanje?
    Autor Meggy u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 05.12.2010, 12:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •