Dota
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Tema: Dota

  1. #1

    Dota

    Sta Treba Budziti Herojima U Doti,mislim Onom Sto Treba Strenght,agility,intelligence. ? Kad Dobijem Heroja Sa Strenght Onda Je Lako Heart I Cao,ali Kad Dobijem Heroja Sa Inteligencijom Sta Onda?
    Kad Igram Protiv Heroja Sto Ima Strenght Sta Da Radim,mislim Sta Da Mu Budzim?
    There is no rules!!!

  2. #2

    Odgovor: Dota

    Evo ovako. Kad god dobiješ strenght heroja, nemoj, ali nemoj mu uvek bužiti heart of trnsque. Recimo, lifestealer Nai'x, njemu nabužiš vladimirs offering, pa onda mask of madness i na kraju sange i yashu. Onda se healuje ko nenormalan kad udara i ne može mu ni bog otac ništa. Kad dobiješ agility heroja, opet zavisi. Mada uglavnom mu nabužiš sange i yashu pa sve ide ko podmazano, mada je nekad bolje napraviti prvo lothars edge, ako zatreba windwalk, a posle budžiš butterfly. Herojima koji već imaju critical, budžiš burizu, jel onda lupaju critical ko nenormalni. Herojima koji imaju bash, budžiš cranium basher, jer onda to lupaju ko nenormalni.

    Što se tiče intelegent heroja, tu je malo zajebano. Najbolji intelegent heroji su ubedljivo bane elemental, i the undying. Njima možeš bilo šta budžit, oni će biti manje više dobro. Ostali intelegent heroji će se teško izboriti sa strenght i agillity herojima, ako ne steknu prednost na samom početku. Kao prvo - nemoj, ali nemoj budžiti dagon. Možda ti se čini donro, ali nemoj. Kad protivnik nabudži health ili armor, dagon nije ni za kurac. Budži necromicion, ili euls scepter of divinity. Ali najbolje necromicion. Stvoriš ona dva mala i isisaš svu manu neprijatelju. Gadni su, znam, jer su me nekoliko puta samo zbog toga uništavali. Strenght i agillity heroji imaju malo mane, a na početku zavise podosta od svojih moći. Tako ih možeš odmah sjebati. Dakle samo necromicion, a posle ostalo. Na početku bi intelegent herojima mogao i koji bracelet da nabudžiš, za health, kao i ring of basilius ili preservance, mada je najbolje oba ako možeš. Ako nisi u stanju preservance, onda samo headers of rejuvelination, pa kasnije mekansm i biće dobro. Takođe intelegent herojima kasnije nabudžiš onaj plavi skiptar, jbg ne sećam se kako se zove, da bi im pojačao ultimat magiju.

    Za kraj, svim herojima obavezno nabudži power treads, odmah na početku, da ne bi zaostajali u brzini.

    Heroji koje ja preporučujem da biraš - Lord of Avernus, Lifestealer, Drowranger, Bloodseaker, Licantrope, Nightstalker, Banelemental, Nevermore, Spectre, Vengeful spirit, Chaos Knight, Stealth Assasin, Tidehunter, i Slithereen guard.
    Mada su svi heroji u suštini dobri, ako znaš kako da ih koristiš.


    E to su ti saveti jednog DotA veterana. Srećno! Nadam se da ti je ovo pomoglo.
    Poruku je izmenio Leonard Peltier, 30.04.2008 u 14:24 Razlog: Vređanje
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •