Vidovnjaci
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22

Tema: Vidovnjaci

  1. #1

    Vidovnjaci

    Dal' vjerujete u ove parapsiholoske mogucnosti?
    Na stranu danasnji nazovi vidovnjaci Zorke, Mare, Kleopatre i ostala druzina...
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #2

    12 Odgovor: Vidovnjaci

    Ja verujem. Juče sam pogodio jednoj moderatorki boju donjeg veša!

  3. #3

    Odgovor: Vidovnjaci

    Ne mogu sa sigurnoscu reci da verujem, ali imam prijatelja koji je astrolog ( iako to i nije isto). I moram priznati da to fantasticno radi. Par stvari koje mi je rekao i procitao u natalnoj karti, stvarno su se desile. E sad, stvari tipa predosetio/la sam nesto, bas mi i nisu stvarne, ali poznajem nekolicinu njih kojima se tako nesto desilo. Ja sam, ipak, preveliki realista da bih imala ma kakve parapsiholoske sposobnosti.
    "Bupu pi du pu !"

  4. #4

    Odgovor: Vidovnjaci

    Ne verujem. Sto kaze Betty, previse sam realna za tako nesto Fraze koje se mogu cuti u raznoraznim gledanjima u buducnost, uopstene i neodredjene, mogu se primeniti na svaku drugu osobu na ovom svetu.
    I zato, dok mi neko ko me prvi put u zivotu vidi ne kaze: Ti i D.... ste u dugoj vezi, a tvoja mama I.... te tera da se udajes... - nista ne verujem
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Vidovnjaci

    Ne verujem!
    Imao sam dosta susreta snjima i same gluposti!
    Uvek ono: Imate nekih problema u porodici! Da,Da,DA!
    :Na poslu vam nesto ne ide najbolje! Da,Da,DA!
    I tako u beskrajno!

  6. #6

    11 Odgovor: Vidovnjaci

    naravno da ne vjerujem. to je ionako samo uzimanje para lakovjernima...
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Vidovnjaci

    Neverjum u te budalashtine .......... sve vam oni uopsteno i generalno govore .......... tako da je nemoguce da covek ne pomisli kako je nesto sto se desilo ili nesto sto bas iscekuje bas to sto oni govore ......
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  8. #8

    Vidovnjaci,gatare

    Koliko cesto ste posjetili nekog vidovnjaka, gataru ili sl.
    Da li su vam sto pogodili ili ne?
    Da li vjerujete da neki potpuni stranac kod koga prvi put podjete moze da vam isprica vas zivot do tada i ono sto ce se desiti?

  9. #9

    Odgovor: Vidovnjaci,gatare

    Citat danny kaže:
    Koliko cesto ste posjetili nekog vidovnjaka, gataru ili sl.
    Nikada nisam i nikada i necu .....

    Da li su vam sto pogodili ili ne?
    .... sto znaci da mi nikada nisu ni pogodili, naravno

    Da li vjerujete da neki potpuni stranac kod koga prvi put podjete moze da vam isprica vas zivot do tada i ono sto ce se desiti?
    Ma kakav stranac, kakvi bakraci. Pa ni rodjenja majka ne moze da pogodi sta ce da mi se desi u buducnosti, a kamoli neki/a tamo. Apsolutno ne verjuem u bilo koju vrstu "vidovitosti"

  10. #10

    Odgovor: Vidovnjaci,gatare

    Nikad ne bih otisla kod takvih ljudi, da mi proreknu sudbinu! Vise verujem u astrologiju, mada i tu se petlja, ali gatarama nikako ne verujem, s'tim sto sam sigurna da postoje ljudi koji imaju parapsiholoske sposobnosti! Mogu nesto da osete i predvide sto ne mogu ostali, ali bas da mi kazu ceo zivot sa jednim razgovorom i jos preko telefona! Jok!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  11. #11

    Odgovor: Vidovnjaci

    Vjerujem da postoje ljudi koji su senzibilniji za neke stvari od drugih.Tako npr. vjerujem da ima nesto u tome kada i policija sve cesce koristi vidovnjake da bi rijesila neke slucajeve otmice ili nestanka osobe.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #12

    Odgovor: Vidovnjaci

    pa sta ja znam... malo verujem, malo ne...
    ali, pazi sad:
    cule moje drugarice za tamo neku babu koja gleda u karte, i jelte, sve pogadja i tako, odemo nas tri tamo, dodjem ja na red, i paz' stvarno, baba pogodila sve, ama bas SVE sto mi se desilo! ja sam bila ali najcudnije mi je bilo ovo: nista, bas NISTA sto je ona rekla da ce mi se destiti, NIJE se desilo e baba, baba... posle sam je psovala, jer sam ja, jelte, poverovala u sve "sto su karte rekle" jedina uteha mi je sto joj nisam dala puno kinte, nekih 100 dindzi
    tako da, dalje od mene vidovnjaci!

  13. #13

    Odgovor: Vidovnjaci

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Dal' vjerujete u ove parapsiholoske mogucnosti?
    Na stranu danasnji nazovi vidovnjaci Zorke, Mare, Kleopatre i ostala druzina...
    Prorocanstva su zvanicno pocela Grckom mitologijom, i odnose se na veliki broj ljudi.
    Vidovitost je sinonim prorocanstva, za individualne slucajeve, i opste je poznata po celom svetu.
    Ne moze to da se veruje, to mora da se zna.
    Ako ti je neko rekao sta ce da ti se desi, i to ti se desi, kako mozes da " verujes "
    da ta osoba vidi sta nije vidljivo ???
    To je vrsta talenta, bas kao sto muzicari vide note a ostali ljudi ih ne vide.
    Genetska modulacija ljudskih cula, koji se kod Proroka i Vidovnjaka izrazava
    vizijom Istine koja ce da se desi.

    Jedini prorok cija prorocanstva su potvrdjena ali i dalje ne shvacena se zove
    Nikola Tesla.
    Covek koji je " zakuvao " i Teslin Duh i sve ostale duhove i skrchkao sve "Igre" koje covek moze da igra, je takodje Srbin, i njegovo pravo ime nikad niko nece znati, najcesce korisceno je - Bog.

  14. #14

    Odgovor: Vidovnjaci

    -Kao "covek iz naroda" znam za mnoge primere, i par ljudi koji uzimaju PARE za svoje usluge, no...
    -Pre par godina, kroz zajebanciju, u kuci "3 cimerke" krenem da bacam pasulj. Slozio pricu i kontam devojke provalije zajebanciju, mislim studentkinje, nije to mala stvar. Bruka. Na kraju mi ih je bilo zao (jedan trenitak). I sta sam shvatio. Moc sugestije u pravim rukama moze da bude veoma opasna stvar.
    Eto mene u marketingu

  15. #15

    Odgovor: Vidovnjaci

    Sta fali "TV-vidovnjacima"?
    Redovno me zasmejavaju,kad god nekoga od njih vidim na TV/u...Sreca je da nikada nisu bili u isto vreme sa "Muckama" i "Alo,alo",na nekom drugom kanalu,tesko bih se odlucio koga da odaberem,ko ce me vise nasmejati...
    Ponesto znam,veoma oskudno o Parapsihologiji i njenim "Pod forumima" Psihotronici,Telepatiji,Metafizici,Telekinezi,Retr opsihokinezi...DA se vratim na temu:
    Prave vidovnjake,one koji se bave Parapsihlogijom NECETE videti NIKADA na TV/u,u bilo kojim novinama (osim naucne beletristike,zurnala,...),ni po kakvim Oglasima,ni slicnim mestima dostupnim siroj javnosti!Oni ne gledaju NI U STA!Naime,uglavnom gledaju u oci onoga,s kim razgovaraju.Takodje,oni imaju "preca posla",od pojedinacnih proricanja sudbine...Posto je kolega "Dzu Piter" s pravom nazvao i Nikolu Teslu Parapsihologom,ali u njegovoj struci,setimo se da ON nije imao vremena ni za samoga sebe!Parapsiholozi su,po svojoj definiciji ustv. "Beli magovi",dakle:Ljudi koji zele nekome da Pomognu,a ne da Odmognu!Ovde se treba strogo distancirati od Sekti i njihovih vodja,koji su,takodje po definiciji "Crni magovi", i to SVI,do jednog!Tu se treba strogo paziti!
    Ovde bih stao, i ustupio malo "ovog papira" i ostalima...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •