Naj poruka - Strana 33
Strana 33 od 41 PrvaPrva ... 233132333435 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 481 do 495 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #481

    Odgovor: Naj poruka

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    23. Dosta mi je sexa ... red je da se skrasim.
    Znači vrh!!! Ubode ga u sridu.

    Samo, 'el' to iz iskustva?!?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  2. #482

    Odgovor: Naj poruka

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Znači vrh!!! Ubode ga u sridu.
    Samo, 'el' to iz iskustva?!?


    jok ... iz biblijE_teke

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #483

    Odgovor: Naj poruka

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    gledamo film, moj bol i ja.
    na tuzznim scenama ja plachem a on me zagrli i pije mi suze sa usana.
    onda plachemo zajedno zbog daljine medju nama. on je spirit a ja nisam.
    onda vodimo ljubav, moj bol i ja. on me ljubi u srce i od njegovog zagrljaja ne mogu disati. ja ga ljubim chutanjem i suzama. privijem ga uz grudi i dugo ga tu drzzim. dok jecam, dok se ne umirim.

    zato volimo filmove da gledamo sami. moj bol i ja.
    da niko ne koluta ochima shto plachem, jer tada se ljubimo moj bol i ja.


    zato sto je ovo knjizevnost....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #484

    Odgovor: Naj poruka

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    MOJ partner ima puno poverenje u mene i moje kuckanje po netu.
    on voli da se ja druzzim i zrachim zrake kroz noch jer me u potpunosti razume i podrzzava. on nikad meni dushevnu 'ranu uskrachiv'o ne bi jerbo je svestan da je i njemu bolje i lepshe kad sam nasmejana i vedra no frustrirana i smrachena. on mi daje punu slobodu kretanja jer zna da chu uvek kuchi da se vratim. da me tu cheka sigurnost i razumevanje, toplina, mir i radost. on je stabilan i samouveren, duhovit, razuman i svestan da rotvajlera ne mozz chuvati u krletki.

    MOJ partner zzivi u forsters home for imaginary friends.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #485

    Odgovor: Naj poruka

    CHichaGlisha sreća te pogledah prvo na temu, pa nisam duplirala..a mogla sam bas? m?....slažem se sa tvojim mišljenjem..

  6. #486

    Odgovor: Naj poruka

    VojvodinaCafe Forum > Ljubav & sex > Ljubav Ni sa tobom ni bez tebe
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Da, postoje, i život nam ih "namesti" tako da dugo vremena nam treba da se "izujemo" iz njih. Bio sam pristalica (kao i Memento) da lako i brzo rešim vezu, upravo da bih izbegao agonije kojih se gnušam.
    Ipak, par puta u životu, sam se lepo "iskidao" . Sada...sa neke distance umišljam i da znam zašto te ljubavi postoje.
    Postoje, da bi nam dale reper šta je sve snaga ljubavi . Jer nikada do tada nismo radili neke stvari, za mnogo manje excese smo odlazili ne okrećući se, za mnogo bezazlenije stvari smo odbacivali i sve ostalo...ali tada...sve je bilo moguće . Doživite zvezdane trenutke..i jako brzo budete proterani kroz lični pakao ! Milion puta ustanete i napravite korak ka "finito" (koji ste već odavno znali da sameljete i opstanete) ali...nešto u vama i nešto u njoj ZNA da biste se čitav život vajkali, sećali i žalili što niste dali još jednu šansu ..i "Jovo nanovo".
    Iz jedne takve sam se baš teško "iščupao"...trebale su mi godine da najzad postane samo sećanje.
    Iz druge, je bilo mnogo lakše. Shvatili smo šta nas spaja, a šta drži "u gardu" i uspeli da mnogo bezbolnije to rešimo.
    Samo...znam jedno.
    Kada izađete iz takve veze...morate da "iščupate srce" (drugačije je nemoguće).
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #487

    Odgovor: Naj poruka

    Mish veli
    Odgovor: Alergija na reci
    Moja drugarica se već par godina ne nervira. Zato je svi iritiraju i sve je iritira. E, mene je to njeno iritiranje jako nerviralo, te bih dobijala čak i alergiju i koža bi mi postajala iziritirana od reakcije.
    A onda sam se i ja izlečila od alergije. Naime, na jednom od dečijih rođendana, primetila sam da su joj svi članovi porodice, zahvaljujući njoj, izlečeni od nervoze.Nervozni nisu bili, ali iziritirani su joj bili mama, tata, brat, muž, snaja,... A umrla sam od smeha kada je njena ćerkica od tri godine meni objasnila da je njen momak Miloš u školici jako ilitila kad poklanja iste stvari i njoj i nekoj Nađi.
    Ostala mi je alergija na konstatacije "Lako je tebi/njemu/njima" i "Ti si drugo", pogotovo kada dođu u sklopu kuknjave nad nepravednom i ničim izazvanom sudbinom koja ga govornika zadesila.
    Bitno je da se ja smaram pred kompom, po дифолту
    Ma, samo opušteno, ko zna zašto je sve to dobro.

    Ma, samo opušteno, ko zna zašto je sve to dobro.

  8. #488

    Odgovor: Naj poruka

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Onomad, tek što nas je napustio drug Stari, a ja taman završavao prvu godinu pušačkog staža, normalno krijućeg... Ček, ček... Ili je to bilo druge godine?! No, u glavnom, početak osamdesetih. Letnje doba i poslednji godišnji odmor proveden sa matorcima. Jedno od privremenih boravišta bio je i kamp Borik, pored Zadra.

    Onako mladom i radoznalom svašta mi je privlačilo pažnju, a posebno mi se u sećanje usekla, kako i ne bi, jedna lepa komšinica, čiji je šator bio preko put(ić)a, naspram naše prikolice. Bila je tu sa svojim momkom, jal verenikom, a moguće je da su i bili na bračnom putovanju. Znači mladi, lepi i hedonisti. Gledajući ih kako uživaju, mnogo sam naučio i mnogo mi se primilo.

    Šator je bio za dvoje, ali ne onaj kereći, koji sam ja sledećih godina nosao na leđima, već malo prostraniji, sa malim predsobljem. Ali ne prevelik. Imali su i suncobran, stolić i dve stolice. Tih par "zajedničkih" dana, jedva sam krio poglede. A imalo je šta i da se vidi. Njih dvoje su posle ručka zajedno, onako zaljubljeni, raskrčili stolić, zavalili se u svoje stolice pod hladom suncobrana.

    Onda bi on otvorio buteljku crvenog vina i sipao u čaše sa nogom. Te elegantne čaše su bile tako nestvarne za ceo ambijent kampa naseljenog paradajz turistima, kao kada bi na RHCP došli na Zaječarsku gitarijadu. A kako je tek ta čaša lepo izgledala nehajno držana njenom negovanom levom rukom!? Čista erotika.

    No, da se ja vratim temi.

    I tako, sede njih dvoje i nešto zanimljivo pričaju na njihovom, čini mi se holandskom, a ja blenem i slinim. U neko doba, vidim ja, njena desna ruka se spustila u torbicu okačenu o stolicu, i nešto traži. Kad, ne skrećući pogled ni jednog trenutka sa očiju svog sagovornika, na sto vadi pakovanje Samsona. Priča, zaljubljeno gleda dragog, levom rukom drži čašu i s vremena na vreme srkne crveni nektar svojim jedrim usnama. Istovremeno njena desna ruka čini čuda.

    Otvara pakovanje Samsona, vadi listić Rizle, stavlja troprstak duvana, srednjim prstom i palcem lagano valja savršen cilindar, prinosi smotak svojim vlažnim usnama iz kojih jezikom lizne kraj papira, odvalja cigaretu do kraja, stavlja je med usne i kreše Zipo. Sve to kao da ruka nije njena, kao da je to nešto najnormalnije na svetu. To savršenstvo nikada neću zaboraviti.

    Tada sam odlučio da moram da naučim da motam cigarete. Odmah sam bio svestan da će malo teže biti naučiti tako, jednom rukom, ali sa dve, to sam morao.

    I jesam, naučio sam. Znam, znao sam, skoro savršeno da zamotam cigar duvana. (Dobro, ne uvek samo duvana.) Kako tri godine ne pušim, a još mnogo duže što ne motam, nemam rutine. Ali, to vam je kao ono sa biciklom, ne zaboravlja se, ali je potrebno malo prakse da se povrati veština.
    Lep post...... onako, slatko simPicaNtan

  9. #489

    Odgovor: Naj poruka

    Maski:

    Odgovor: Za čime čeznete?

    nije bash da cheznem al aj... to su bili svetli trenuci inache predugog i dosadnog leta. posebno je tu dosadu naglashavala chinjenica da su nas (mene i brata) roditelji expresno transportovali na selo jedva dva dana poshto se shkola zavrshila tako da je taj boravak vishe lichio na progon i zarobljenishtvo nego na neshto shto smo mi zzeleli.

    svega je tu bilo, naravno, i vrucheg leba i kajmaka i ovo ono i zvezdane nochi i neistrazzene shume.... tandara-mandara .... da mi je sad da odem na jedno takvo leto s digitalcem, dva tri objektiva i laptopom pa ni po jada....al one davne osamdeset treche - pete bio je mega smor.

    daklem, u podrumu stare kuche bila je soba..... ma ni pet kvadrata, s jednim visokim krevetom s deeebelim dushekom kao iz grimovih bajki, s jednim staaaarim ormanom koji je bio pod kljuchem jer se jedino tako moglo osigurati da se sadrzzaj ne prospe po sobi.... i goooomilom knjiga.....

    u toj sobi niko nije zziveo. tu je baba drzzala jastuke i posteljinu, vunu spremljenu da se prede i onu spremljenu da se cheshlja, imala je tu i par dzakova nechishchenih oraha, u jenom sanduku bile su mamine shkolske knjige, stara garderoba, pokvareni kishobrani.... na gredama se sushio bosiljak i nana, bilo je i par papirnih dzakova chaja. plafon je bio na po metra od glave, sada bih se morala sagnuti da udjem. susedna prostorija je bila trap. tu je ujak u boxove slago jabuke. ovde djule, tamo crveni delishesh, onamo zlatni i posebno za mamu kozzare. njih je obichno davao svinjama al za mamu je moralo da ima bar dvaes kila ... voli ih pechene....

    daklem, tu u tom visokom krevetu s kojeg su mi visile noge dok sedim pa sam izgledala ko zlatokosa u krevetu tata mede samo bez zlatne kose..... provodila sam saaaaaate vrelih letnjih podneva kad je ostatak sveta na sijesti, chitajuchi kojesha shtampano na zzutim stranicama papira nalik na koru drveta s mirisom memle i veeeeelikih tajnih avantura.
    Hvala.


  10. #490

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Tamo na klisi...odma iza shkole koja se u normalna vremena zvala "Djura Jakshich"...
    eee tamo sam ja nekada u bari vatao zhabe. Za kilo zhaba sam u otkupnoj stanici na
    slanoj bari dobijao 2500 starih dinara. Za klinca od 10 godina to je bio dobar dzeparac ako
    ulovi 3-4 kile na dan. U toj bari je bilo ponekad i divljih pataka, gnjuraca, davzhdenjaka...
    a ja i moja bracha smo donosili meleze iz rita i manjove sa kanala pa ih pushtali u baru.
    Mislili smo namnozhiche se pa chemo mochi da pecamo
    Tamo gde je sada fudbalski teren, tamo sam krao kukuruze. Jednom su me dobro istabali
    ali sam sledeche veche opet ishao da kradem.
    Tamo gde je sada ona gedzava crkva...nedovrshena...nakaradna, tamo smo se nochu
    skupljali, lozhili vatru, palili palacke da nas odbrane od komaraca.
    Iza stare shkole su bili chardaci sa kukuruzom gde smo uvek vodili velike bitke
    "gadjanja shapurikama" mi klisani protiv bosanaca
    Iza chardaka je bio fudbalski teren "Borca" malko dzombast i ofucan, ali nash.
    A iza Borca su bile njive i vinogradi gde smo se jurcali poni-bajsovima, gadjali prachkama vrane
    i krali sezonsko voche.
    Sad su tamo hiljade izbeglica sagradile neukusne kuche na sprat i parkirale polovne audije.
    O mom najdrazhem mestu iz detinjstva...predivnom ritu iza klise...nechu ni da pishem.
    Boli me srce za tim mestom.
    Sada je tamo smrdljiva pivara koja pushta govna u kanale gde smo pecali zlatne barske
    karashe, debele crvenperke, bucmaste meleze i sharene morake.
    Razumem ja da je pivo potrebnije ovom narodu nego bilo shta drugo...ali ipak mi zhao.

    Neka...za svetlu buduchnost se moraju prineti poneke zhrtve.

  11. #491

    Odgovor: Naj poruka

    tema: Voleti i biti zaljubljen

    Citat memento kaže:
    Spadam u onu tradicionalnu, rigidnu i konzervativnu grupu muskaraca koja nikada nije mogla da razlikuje zaljubljenost od ljubavi. Naime, zaljubljenost kao neku metastazu, ili korak ka ljubavi jos nisam uspeo da apsolviram. Kada volim onda volim.

  12. #492

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Becar kaže:
    Arsenal-Barselona Kakav mec sa puno golova vec sad razmisljam o tome sistemu na golove plus p.p p.u.....Finale predvidjam : Barselona-Mancester

    Citat yossarian kaže:
    Finale predvidjam : Barselona-Mancester
    С обзиром на то колики си стручњак за све, не би ме чудило да за финале предвидиш Арсенал - Барса

  13. #493

    Odgovor: Naj poruka

    Sunflower

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Prvo, a nadovezala bih se na Sirijusov zaključak, namjerno ...jer je smor...jer ne može ni sam sebi da održi riječ, ajde mene ko šljivi.

    Drugo, pomalo je tužno kako s godinama i raznim dešavanjima postaneš svjestan smrti...prolaznosti i svega. Desilo se prije satak da me je prvi komšija cimao na interfon da mu otvorim...onda je lupao lupao na svoja vrata da mu žena otvori...ništa....onda je lupao meni da provjerim preko terase ima li je u stanu. Osmotrim, prejašem terasu, iznjuškam...ništa. Poslije nekog vremena ugledamo svjetlo tv-a u pritvorenoj sobi...zovemo, lupamo...ništa..tu se ja već zabrinem...žena nije baš mlada, nije dobrog zdravlja...kontam....pozlilo joj, umrla..gotovo. Vidim da je i on blago sjeban, da se tako izrazim. Donesem ja pajser. On cima vrata od terase, nestručno...inače je nikakav majstor...a ja samo čekam da kaže "ajde ti" ..pa da uskočim onim pajserom i nanesem štetu. Ali on, odmjeren, nesklon akciji kaže da odem da lupam na ulazna vrata...te ja poslušam..iii maaaaalo jače se obračunam sa vratima...kad čuje se komešanje. She's alive! ...sve se dobro završilo...ali sve više počinjem da ispraćam ljude oko sebe bez voznog reda da me ništa ne može da iznenadi.

    Pa ipak...ostaje blaga sjeta u očima zbog neupotrebljenog pajsera. Šta da se radi.
    ...joj, Bože...ono, napetos' raste, i raste, i raste...dok se ne prvori u hepiend...ali veličanstvena poslednja rečenica, naročito boldovani deo, mi je naterala suze na oči...od smeha ...


    Nela, Care!



  14. #494

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Necromancer kaže:
    Pročitali ste neku smešnu poruku na forumu? Ili zanimljivu? Ili možda glupu?

    Prekopirajte je ovde, navedite autora i temu, možda je neko nije video, pa da se zajedno smejemo.
    znaci moze i glupa..evo ja sam nasao jednu super-glupu poruku

    tema Zene pitaju,muskarci odgovaraju

    Citat Vojvotkinja kaže:
    Je li istina, da kad se prepadnete, jajca vam se povuku ka gore? (primjera radi kad ti se tašta izbeči, žena te ufati da drkaš, stigne ti poruka u 2 ujutro, a žena budna i td...?)

  15. #495

    Odgovor: Naj poruka

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ja sam na strani mushkaraca koji ne vole debele.

    debele svoje emotivne probleme, losh karakter i slabu volju zatrpavaju hranom. nije u njima problem samo estetske prirode nego imaju i problem lichnosti. takve su obichno zahtevne, emotivno zavisne, posesivne, depresivne, frustrirane, ljubomorne.... jednom rechju muka da te uvati.

    da sam mushko radije bi u celibatu bio nego tim azzdajama prilazio. da ti se smuchi i sex i zzivot.

    ako je stravrno tako super kako sebe zamishlja da jeste, nek se lepo oslobodi balasta (za to joj ne treba vishe od godinu do godinu i po) pa nek se shiroko osmehne i nek pridje.
    baš
    nema uvijanja priče u oblande ... i u salčiće&saluštine

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 33 od 41 PrvaPrva ... 233132333435 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •