Naj poruka
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    12 Naj poruka

    Pročitali ste neku smešnu poruku na forumu? Ili zanimljivu? Ili možda glupu?

    Prekopirajte je ovde, navedite autora i temu, možda je neko nije video, pa da se zajedno smejemo.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2

    Odgovor: Naj poruka

    Citat kissigirl kaže:
    Pa dobro... I za avatar i za potpis dobijas 5, svi znamo koliko si zaludjen marsovcima, itd, itd...
    Dakle, sada sam pao stolice. Ovo je Kisi napisala za Vladu na temi ocenite avatare i potpise.

    Mala, za ovo dobijaš reputaciju.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #3

    Odgovor: Naj poruka

    Citat HLEBmaster kaže:
    Na shta si pecao? Na kremenadle il na malog od komshije?!
    Lebacov odgovor Zlatnom misu na "Moji ulovi", di je prikazan ulov malo veci od njega , ovo ispricam bar jednom dnevno, pa makar i slucajnom prolazniku, i obavezno se pokidam od smeha
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  4. #4

    Odgovor: Naj poruka

    Od Goge na temi "Sta ste sinoc radili"

    Pokusavala da smirim Kikija, koji je toliko uzivao sto je u centru paznje (kao i uvek), da se na kraju zaleteo i pokusao da prodje kroz zatvorena vrata Smirio se sam Ljubi ga majka
    Evo, promenila sam potpis

  5. #5

    Odgovor: Naj poruka

    Engleski kaladoNT i rešenje dileme

    Jedno pitanje za autora teme:

    Kada je kraj ove igre?

    Mislim, kako će doći do ispadanja, kada postoji reč za svako slovo?


    Kraj je kad iskoristimo sve reci i ne znamo sta vise da kazemo... onda ispocetka... vezba se engleski i razmislja... sto se mene tice ne mora ni biti kraja...

  6. #6

    07 Odgovor: Naj poruka

    Najgora hrana koju ste jeli!

    by Uriel




    Bilo je to davno, ali se sećam ko da je bilo juče.

    Ja gladan ko ris...pojeo bih živog kera.
    Tek sam se zabavljao sa svojom sadašnjom (večnom) ženicom
    Nagovaram ja nju "ajmo na pljeskavice, ćevape, svinje, krave...bilo šta
    samo brzo" A ona meni " Idemo kod mene, mama je pravila punjene paprike"

    Punjene paprike... nije loše ...

    Kada smo stigli natovari ona meni pun tanjir - sve se preliva.
    Probam ja i umalo ne dobih fras

    U paradajz sosu i to Pošećereno
    Mislio sam da ću se onesvestiti.
    takvo skrnavljenje punjene paprike je ravno bogohuljenju...
    ma paprikohuljenje!

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Necromancer kaže:
    Pročitali ste neku smešnu poruku na forumu? Ili zanimljivu? Ili možda glupu?

    Prekopirajte je ovde, navedite autora i temu, možda je neko nije video, pa da se zajedno smejemo.
    znaci moze i glupa..evo ja sam nasao jednu super-glupu poruku

    tema Zene pitaju,muskarci odgovaraju

    Citat Vojvotkinja kaže:
    Je li istina, da kad se prepadnete, jajca vam se povuku ka gore? (primjera radi kad ti se tašta izbeči, žena te ufati da drkaš, stigne ti poruka u 2 ujutro, a žena budna i td...?)

  8. #8

    Odgovor: Naj poruka

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ja sam na strani mushkaraca koji ne vole debele.

    debele svoje emotivne probleme, losh karakter i slabu volju zatrpavaju hranom. nije u njima problem samo estetske prirode nego imaju i problem lichnosti. takve su obichno zahtevne, emotivno zavisne, posesivne, depresivne, frustrirane, ljubomorne.... jednom rechju muka da te uvati.

    da sam mushko radije bi u celibatu bio nego tim azzdajama prilazio. da ti se smuchi i sex i zzivot.

    ako je stravrno tako super kako sebe zamishlja da jeste, nek se lepo oslobodi balasta (za to joj ne treba vishe od godinu do godinu i po) pa nek se shiroko osmehne i nek pridje.
    baš
    nema uvijanja priče u oblande ... i u salčiće&saluštine

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #9

    Odgovor: Naj poruka

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Generalizujes. Kad bi svaka bila takva, onda bi debeljuce bile bukvalno bolesne zene. Gojaznost jeste bolest koja se leci samo zdravim razmisljanjem, ali neko je zadovoljan sobom kao takav.
    Evo, ja, npr. Nikad nisam bila mrsava, uvek sam teglila "balast". Shtash, volim da jedem. Nisam oskudevala ni u seksu ni u ljubavi zato sto sam deb'o, a smatram sebe za izuzetno svesnu osobu, nimalo za nekoga ko je bolestan. Treba li stanje svesti da mi bude naruseno zato sto imam visak kilograma? Ne, sasvim se dobro snalazim sa onim sto imam, niti sam iskompleksirana niti mi moj visak smeta. Smeta mi samo kad nabacim visak preko viska i to skinem. Ono sto se za mene prilepilo zivi sa mnom ceo zivot, pa sto da ga teram?

    Ne zele sve zene da budu mrsave Volim to sto me ima, volim sto mi dupe nije ravna ploca, volim sto mi ni stomak nije ravan nego je bembeljuskast, volim sto sam ovakva. Ne tezim idealima mrsavosti, ne ubedjujem sebe da ce vise da me vole zato sto cu biti lepsa mrsava, jer sam sobom zadovoljna, u bukvalno psiho-fizickom smislu.

    Ako ce se povesti prica o zdravlju kad budem u poznijim godinama (daj Boze zdravlja da pozivim da pricam o tome), ni tu se ne sekiram. Nisam tovljeno prase da moram da brinem o svemu sto se odmah povezuje sa gojaznim osobama (kardiovaskularne bolesti, holesterol, visok pritisak..). Keva mi je npr. pravi primer krupne zene, ali bukvalno. Nema zena problem sa zdravljem, nijednim segmentom.

    Kaze Glisa da nema uvijanja price u oblatne, hurke i salo. To sto nekome nije primat da bude mrsav i svojim je izgledom zadovoljan bez obzira sto je gabaritan, bez obzira sto je sa svojim salom zadovoljan i ne smeta mu, treba li da se zapitamo sta to nama debelim fali kad ne zelimo da ga se ratosiljamo?
    pravo u centar
    Nisu sve debeljuce nesrecne
    niti obrnuto
    nisu sve mrsavice lepe i srecne - bilo u ljubavi bilo u zivotu uopste!


  10. #10

    06 Odgovor: Naj poruka

    Citat Kunic kaže:
    Dakle, sada sam pao stolice. Ovo je Kisi napisala za Vladu na temi ocenite avatare i potpise.

    Mala, za ovo dobijaš reputaciju.


    Jao, pa bas ti hvala! Puuuuno kissica od Kissi!

  11. #11

    11 Odgovor: Naj poruka

    Citat fascinejsn kaže:
    sve dok nisi pocela da lajes na mene, uspenusano kao pogana gladna kera.
    moze da konkurise za glupost godine

    sad se vidi sad se zna, tko se kome dopada ...
    Poruku je izmenio nattydread, 08.09.2006 u 17:58
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Naj poruka

    Valter the King na najlepšoj ljubavnoj pesmi ikada:

    Milance Radosavljevic
    -Dao bih ovo malo zivota-
    Zadjem ja u kafanu, a ono Milance... ( tacke su zato sto se nicega nesecam )
    +

    svaki njegov post na temi "Izbaci uljeza" i "Igramo se skraćenica"

    +

    ima ih još
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #13

    07 Odgovor: Naj poruka

    "Trazim pesmu ide od prilike ovako
    vara vara para ima mika para za pesmu i drugara
    cuo sam pesmu na radiju i pevao je djani sa jednom zenom u duetu, moze neko da mi pomogne!"


    CiKaZiKa

  14. #14

    Odgovor: Naj poruka

    Uriel


    Ma koja tezga...

    Došli mi oko 20:05 neki drugari iz rumunije i doveli još neke drugare iz ukraine

    sve neko fino društvo...
    Što je za svaku pohvalu doneli su sa sobom dve litre nekakve
    biohazard rakije, balon domaćeg vina, tuce piva i nekakav čudno začinjeni, pečeni genetski otpad (test je pokazao da se radi o pilićima iz Černobila - nema veze, prednje noge su bile fine)
    Uleteli mi kuću i obavestili me da su olučili, heloven party slaviti kod mene...

    Nakon što su mi dozvolili da i ja slavim sa njima, seli smo u dnevnu sobu, zapalili nekoliko sveća za mrtve i stukli sve ono što su doneli sa sobom


    Do 12:15 sve je bilo gotovo....nastupila je klinička smrt.

    Probudio sam se malo pre na trosedu. Najbolja žena na svetu me je pokrila nekakvim ćebetom (najverovatnije da joj nebih kvario enterijer) a moj verni pas Macho, sa svojih 30 kg. mišićne mase i 2 gr. mozga mi se izvalio na noge, savršeno onemogućavajući alkoholom zagađenoj krvi, da cirkuliše od kolena naniže.
    Gosti su nestali i sem nekoliko izvaljenih okvira od vrata, nikakve značajnije štete nisu ostavili za sobom.

    Tako da, dragi moji, došao sam ovog prohladnog jutra u -Najt Šift- samo da javim da sam na bolovanju. Bez brige, danas malo turšije, dve tri table čokolade, hektolitar kafe i večeras eto mene opet sa vama.

    sve vas
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #15

    Odgovor: Naj poruka

    Savannah na temi "Grupni orgazam za mir u svetu"

    svaka cast na nauci i umjetnosti ako moram dati pic*e da spasim svijet onda je svjetska politika odavno u kur*u!
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 13:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 22:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 11:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 19:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •