Naj poruka - Strana 16
Strana 16 od 41 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 226 do 240 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #226

    Odgovor: Naj poruka

    Slika koja opisuje vaše raspoloženje, _baba_:

    Volim kad na toj temi vidim offtopic postove, toliko su retki da moram da ih izdvojim, kao ovaj ovde

    Baba ako ne znaš da guglaš, javi se na pp da ti objasnim, mada može i 'vako, na brzaka:
    1. Odeš na google image
    1.5. (Al' to samo ako se stvarno tako osećaš, a naročito ako se tako osećaš 24/7 evri faking dej i d jr)
    2. Ukucaš:
    osećam se kao dobra cupi u kadi
    osećam se kao neviđena cupi koja jede šlag
    osećam se golo na štiklama
    raspoložena sam eroCki
    vrlo sam raspoložena i sedim samo u gaćama
    raspoložena sam!
    raspoložena sam da nađem brus ne znam gde ga ostavih
    tužna sam i skrhana ali da ne bi bilo odstupanja od mojega ja potražiću tužnu ribetinu
    uopšte nisam raspoložena nego nadrkana i opasna - "bad sexy girl" enter!
    gladna sam i tako bih smastila jedan ćureći batak, but potražiću jagode na googlu u nekim punim ustima sa svim zubima
    3. ima tu i nekih finesa ali kad Bećar može da ima tajne mogu i ja, pa da ne otkrivam sve u javnos', javi se pa da idemo negde u zezanje
    4. Hvala na pažnji!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #227

    Odgovor: Naj poruka

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Baba ako ne znaš da guglaš, javi se na pp da ti objasnim, mada može i 'vako, na brzaka:
    1. Odeš na google image
    1.5. (Al' to samo ako se stvarno tako osećaš, a naročito ako se tako osećaš 24/7 evri faking dej i d jr)
    2. Ukucaš:
    osećam se kao dobra cupi u kadi
    osećam se kao neviđena cupi koja jede šlag
    osećam se golo na štiklama
    raspoložena sam eroCki
    vrlo sam raspoložena i sedim samo u gaćama
    raspoložena sam!
    raspoložena sam da nađem brus ne znam gde ga ostavih
    tužna sam i skrhana ali da ne bi bilo odstupanja od mojega ja potražiću tužnu ribetinu
    uopšte nisam raspoložena nego nadrkana i opasna - "bad sexy girl" enter!
    gladna sam i tako bih smastila jedan ćureći batak, but potražiću jagode na googlu u nekim punim ustima sa svim zubima
    3. ima tu i nekih finesa ali kad Bećar može da ima tajne mogu i ja, pa da ne otkrivam sve u javnos', javi se pa da idemo negde u zezanje
    4. Hvala na pažnji!
    Javljam se na zahtev broj 3, posto ovo ostalo n'umem da uradim.
    Svaki put kad ukucam na google image nesto od nabrojanog, meni otvori VC forum i temu "slika koja opisuje vase raspolozenje".
    Negde gresim
    Probala i ovde www.juseksimadrfakr.prc i opet nista.
    Mozda nisam sudbinski predodredjena da budem seksu cupi. Idem ja lepo na recepte...ni oni mi ne idu od ruke, al' su bar slike moje pa ne moram da guglam
    Hvala ti brate gospodjo Dzi sto si odvojila malo vremena da mi pomognes.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #228

    Odgovor: Naj poruka

    80 posto ovog nije istine ili se ne zasniva na tačnim informacijama i trebalo bi da pišeš. Neću da se upuštam u to šta nije istina, jer nije tema, ali pitaj Yossariana, on će ti pošteno ukazati na to, uveren sam.
    Dobre si namere, ali u neku ruku neinformisan. Znam da će poštovati to da se ne kačim za neke poluinformacije koje si napisao...
    U zdravlje..
    ZIG HEIL!!!

    ,a nožice palacaju li palacaju

  4. #229

    Odgovor: Naj poruka

    VojvodinaCafe Forum > Kultura > Umetnost > Sta nije umetnost ?
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku

    Je definitivno smatram da je tvoj doprinos temi - umetnost.

    Jew piter
    ne srce....moj doprinos je zanemarljiv,i nebitan......samo,ocarana tvojom zeljom da zasijas otvarajuci dubokoumne teme i da se pokazes i prikazes kao vanserijski intelektualac,nisam odolela da i ja malko zaserem na kraju....

    DzuBeliever s Moga

    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #230

    Odgovor: Naj poruka

    Tema: Bodyart, bodypaint...

    Umetnost na radnom mestu...


    gerbesovi oslikani prstići
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #231

    Odgovor: Naj poruka

    tema: Najtezi predmet mi je bio...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Hemija.Prvo u srednjoj mi je predavala jedna profesorka pred penziju i bila je dobar profesor.Posle nje dosla mlada profesorka tek sa fakultet sto je zavrsila pa me je malo mucila tek sam posle shvatio zasto me je terala kod nje na dopunsku nastavu i to iskljucivo da sam sam u ucionici.Kada sam joj ispunio zelju posto se videlo sta trazi postali smo sad i prijatelji dobri.
    Poruka za klince: Ako imate problem sa nekim predmetom morate da upoznate profesorku e ako je matora ili musko sta da radite mucite se i dalje nemate kud
    joooooooooooooooooj
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #232

    Odgovor: Naj poruka

    VojvodinaCafe Forum > Ljubav & sex > Ljubav > Korpa i kako je po(d)neti!
    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Nisam razmisljao na tu temu ali sigurno sam mnogim devojkama dao "korpu".Ja "korpe" nisam dobijao valjda zbog sarma ili pristupa mada mi to i nije neki problem i da je dobijem.Moj neki nacin kako podneti to je da ako padnes na originalnoj fori pokusaj ponovo!
    Imate tu negde na forumu neke moje savete za startovanja,muvanja,prilazenja pa praktikujte to i nece biti problema
    O, Draga Saveta
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #233

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    VojvodinaCafe Forum > Ljubav & sex > Ljubav > Korpa i kako je po(d)neti!

    O, Draga Saveta
    mislim da decko zasluzuje svoju posebnu temu... Becarevi biseri
    Citius, Altius, Fortius.

  9. #234

    Odgovor: Naj poruka

    Za razliku od Teizma to je takodje pasivan stav posto Agnosticizam ne daje
    nikakav odgovor.
    Dzupiter, shto bi rekao Z.Mihajlovski igrach na tankoj zzici virtuoznosti
    Za razliku od onih koji nisu kod kuche, on takodje nije kod kuche...

    Kad ja tamo, a ono medjutim...

  10. #235

    Odgovor: Naj poruka

    VojvodinaCafe Forum > Društvo > Politika > Razlika izmedju prijatelja Srbije i neprijatelja Srbije ?
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    ...
    Ja sam Srbija. I to ona Srbija koja voli i one sto je mrze, i ove kao sto si ti, koji dajuci ovakve izjave veruju da su prijatelji Srbije.
    ...
    YUroPe


    Oj, Srbijo mati, nemoj tugovati....
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #236

    14 Odgovor: Naj poruka

    Odgovor: Naj macan Vojvodina cafea - danas, 11:59
    Hvala Isahari na lepim recim,stavljam te na listi zelja.Dobices kiss od mene koji treba zasluziti a ti ces ga dobiti i uzivaj u njemu nemaju mnoge prilike
    Becar - zna se

    Čemu lažna skromnost

    P.S. Čekaj me kod kolimA
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #237

    Odgovor: Naj poruka

    Najnoviji predlozi za startovanje od sveprisutnog i svemogućeg Bećara!


    ''Evo jos fori na opstu radost drustva sa periferije:

    Zdravo ja sam ****** ja te vec duze vreme posmatram ali nisam imao hrabrosti da ti pridjem dakle,
    Ovih dana mi nije nista po volji kao da mi fali nesto u zivotu,
    Ne mogu da spavam,pijem samo vodu,jedem slano i slatko ma definitivno sam gotov pa bi te nesto zamolio da mi ucinis?!
    Da li bi htela da se Update-ujes na mene kako bi produzila zivot.Ti si jedina zakrpa koja mi moze pomoci.Dacu ti fore par dana pa razmisli
    procenat prolaznosti 80%

    Imas lepe sise (zaprepascena devojka se pita) Boze koja je ovo budala.
    (Ja odgovaram) Da ja sam budala kad god prodjem pored tebe neznam sta da radim pa lupam sve i svasta.Imam sad u dzepu par kondoma da li bi htela?
    Odgovori su u principu sta ,molim,jesi ti lud?
    (Ja odgovaram) Pa da mi pomognes da duvamo.....Kondome i pravimo balone od njih
    procenat prolaznosti: 70%(ovde morate odigrati smekerski i brzo sa puno,puno sarma pa se procenat povecava)


    Ja sam se odlepio za tobom!
    Da li bi mi dala neki lepak da se zalepim ponovo?
    procenat prolaznosti:90% simpaticna fora i dobro je prihvataju narocito narkomanke

    Evo jedna fora buducnosti

    Ja:Vidi mala sto imam dobar sat,vidi sve!
    Ona:Kako sta ne razumem kako vidi sve?
    Ja:Vidi da ti nemas gacice na sebi
    Onaa ja imam gacice na sebi?!
    Ja:Onda mora da ide sat vremena unapred!
    Procenat prolaznosti: 100%

    E sad me interesuje jeste li primenjivali ove fore i od proslog puta kako vam se cine? Bice nastavak....''




    Lepo kaže tortica...da otvorimo temu ''Svi Bećarevi biseri...''

  13. #238

    Odgovor: Naj poruka

    Tema: Usamljene duše

    Joj kad cu ja da budem usamljena dusa pa odmorio bi se


    Autor naravno Bećar
    I'm floating on air..

  14. #239

    Odgovor: Naj poruka

    Tema: Sta je sreca?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da za sreću treba biti spreman, otvoren, konstantno i vrlo svesno usmeravati svoje misli i osećanja baš u tom pravcu.
    Kažu da se čoveku najčešće dešava ono što misli, njegova raspoloženja reflektuju se na njegovu okolinu, i to mu se vraća kao bumerang.
    Večito nezadovoljne osobe uvek će naći razlog da kukaju, da se žale na zlu sudbinu... Postoji i vrlo prisutan sindrom (posebno kod žena) "večite žrtve", koja prosto nameće taj stav o sebi, a i sama je često ubeđena u to da ona u stvari ne živi, nego se "žrtvuje" za decu, za muža, za domaćinstvo, za sve što je okružuje. Ukoliko ne nailazi na opštu i stalnu zahvalnost okoline, a naravno da to okolini uglavnom ide na živce, eto razloga za nove žalopojke o žrtvi koja se ne ceni adekvatno... Isti taj život neka osoba može živeti sa najiskrenijim osmehom na unama. Sreća je i pitanje izbora.
    Postoji i verovanje u to da je neko naprosto "rođen pod srećnom zvezdom", da mu se svaka pozlati, i sl. Možda se samo treba zapitati zašto je to u stvari tako... Potruditi se da ružičaste naočari ne služe obavezno za zezanje i sprdnju, treba proviriti ponekad i kroz njih, možda dobijemo ideju kako bi realno mogli postići takvu sliku pred očima...
    Jedna danska poslovica kaže da "Sreća zastaje pred vratima da dozna da li je opreznost unutra". Da bi dostigli sreću, potrebno je i truda, a i hrabrosti. Koliko nas je puta strah od rizika sprečio da se u nečemu okušamo, da nešto radikalno promenimo, da ispunimo neku svoju želju, neki san?
    Nije toliko važno da li će nas sustizati neke srećne slučajnosti, koliko je uživanje u postignutim rezultatima svog činjenja jedan konstantan razlog za sreću. Zato je sigurno da ne treba sedeti skrštenih ruku i kukumavčiti... I najmanje promene unose svetlost u sivilo...
    Moja neka definicija bi bila da je srećan onaj čovek koji sam, vrlo svesno gradi svoj život, i živi u skladu sa svojim izborima.
    izzy
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #240

    Odgovor: Naj poruka

    posto nisam sigurna da ce gospodZa B videti ovo, moram da arhiviram, a bogami i da se pohvalim da sam se tako slatko smejala..

    tema: Koga bi s' kim?
    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Gde je ta Beliverka neka mi se javi
    kad te ona javi.. vozi Mishko
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 16 od 41 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •