Naj poruka - Strana 8
Strana 8 od 41 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #106

    02 Odgovor: Naj poruka

    Odgovor: Umecu da te nemam...? - danas, 22:42
    Sve se ume kada se mora, verujte expertu za nemanje . Može drugi grad, može druga država, ne mora ništa od toga, ali se ume kada se nema na drugu stranu. Veoma jednostavno, samo se probudiš jedno jutro i shvatiš da lakše dišeš i ne plačeš više na svaku tužnu notu u rasteš opet veliki i lep za neka nova nemanja
    euridika


    Šta reći , sem - hoćeš dumrem?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #107

    Odgovor: Naj poruka

    e chupe najjacha si

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Sta sam zaboravila bRe!
    Opaljotka mi danas prica kako je njen drug pokupio devojcicu na Kackoj petlji i uz devojcicu je pokupio i pedikulis pubis, u narodu poznatije kao picajzle
    Razderao se koliko se chesao, otisao kod chika doce i dobio neku terapiju...
    Medjutim, popizdeo zbog toga i sad ce on da ide da je nadje i *ebe joj sve po spisku
    I nadje je..."kurvetino! sto se ne lecis? picajzle sam dobio od tebe!" itd...
    A ona mrtva 'ladna:
    "Pa sta 'oces bato za hiljadu dinari? Bubamare da ti dam?"
    kakva zemska eeej

    ovo ide u isti kos kao keeeen liiiii..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #108

    02 Odgovor: Naj poruka

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo... - danas, 19:26
    Nije danas al' to ne menja stvar....


    Pokrajinski sekretarijat za demografiju, porodicu i društvenu brigu o deci

    Pozivamo Vas na otvaranje četvrte izložbe 250 nagradjenih likovnih radova,
    na temu "Sestru i brata želim"
    čiji su autori deca predškolskog uzrasta, iz predškloskih ustanova AP Vojvodine.
    Otvaranje izložbe, uz prigodan program i dodelu nagrada, je u utorak 8. aprila 2008. godine
    u holu zgrade Izvršnog veća AP Vojvodine, Novi Sad,......

    Kažu da je moje dete dobilo prvu nagradu
    za dete i za mamu...

    Najgora
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #109

    Odgovor: Naj poruka

    Painkiller

    Sta Treba Budziti Herojima U Doti,mislim Onom Sto Treba Strenght,agility,intelligence. ? Kad Dobijem Heroja Sa Strenght Onda Je Lako Heart I Cao,ali Kad Dobijem Heroja Sa Inteligencijom Sta Onda?
    Kad Igram Protiv Heroja Sto Ima Strenght Sta Da Radim,mislim Sta Da Mu Budzim?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #110

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Novosadski je kada sa tvrdjave u necijem zagrljaju gledas Dunav po kome suncevi zraci igraju valcer, i onda se najezis od tog bajkovitog prizora, neverovatan osecaj prostruji telom, od srece ti kane par suza i shvatis da nikada ne zelis da odes iz Novog Sada
    lepo napisano...a i podsetilo me na bajkovit prizor,i taj osećaj...

  6. #111

    07 Odgovor: Naj poruka

    Odgovor: Serija "LOST" -
    još da nadjem titlove pa ću da odgledam epizode 9,10, i 11
    to već #83 ako se ne računaju specijali

    mislim da ću posle ovoga da napravim pauzu
    ću odgledam preostale epizode kada i zadnja bude snimljena
    ... dugačko mi čekati po nedelju dana
    načisto se pogubiš sa radnjom... možda je zato i dobila naziv LOST (izgubljeni)
    nisu oni izgubljeni, nego mi što gledamo


    P' da... kakvo dvoumljenje - troumljenje...

    Arthur Dent
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #112

    Odgovor: Naj poruka

    Tema: Udaj se za mene - i sjajna euridika

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Nisam bila sigurna gde da uglavim ovu priču, pa sam rešila da je stavim ovde kao unikat. Nadam se da niko od vas nije bio te sreće da uživa u ovakvoj prosidbi. Elem, došao ponosni gospodin u gluvo doba noći nenajavljen, pošto smo već razdvojeni oko godinu dana i pošto je saznao da odlazim iz obećane zemlje na neko vreme, ili možda na uvek, nazvao pošto je već bio ispred mog ulaza, kaže: "jel' možeš da izađeš na sekund". Ostavim ja sve nevažne stvari kojima sam se bavila tada, kao što su spremanje poslednjeg ispita na magistarskim studijama, i izađem na sekund. Odvezemo se u neku nedođiju, upali čovek neku tugaljivu muziku na radiju, gleda me kao da me nikada do tada video nije, gleda, pokušava da me uzme za ruku, ja se otimam... Izgledaš čudno, kaže gospodin. Izvini nisam imala vremena da se doteram za ovu izuzetnu priliku, kažem ja. Zašto si takva, pita on. Kakva, kažem ja.... Pa, takva... Tu se dešavaju kilometarske umetničke pauze, gleda me čovek, plače, govori da je kreten, ja potvrđujem, on govori kako mu uopšte ne pomažem, ja pitam zašto bih mu pomagala, prolazi treći, četvrti, peti sat našeg sekunda, ja zevam, mučim se, pitam šta, ustvari, hoće od mene, umorna sam, imam mnogo toga da završim, ostalo još 30-ak dana u srbiji i onda put u nepoznato... Kaže da je srećan zbog mene, kaže da je znao da ću uspeti. Zahvaljujem se. "Znaš, napravio sam sr**e", kaže. "Opet?", pitam. "Zaprosio sam je" (devojku sa kojom je od kada smo razdvojeni, ili još malo pre toga). Ja ga gledam i kažem da sam srećna zbog njega, i da bi i on, po logici stvari, treblao da bude srećan. "Sve je već sređeno, dogovroili smo se oko datuma venčanja". "Nisam sigrna šta ja sada treba da uradim, ako me pitaš da li sam ti oprostila, jesam, ako ti treba moj blagoslov imaš ga, želim ti svu sreću ovoga sveta, zapravo mislim da će njoj trebati više nego tebi. Jako sam umorna, i ako si završio jel' možeš, molim te da me vratiš kući?". "Ako mi ti kažeš da me voliš i da ćeš da mi se vratiš ja ću sve da obustavim." - kaže čovek! Meni se više ne spava, skroz sam sveža, kao da sam se probudila posle noći u kojoj sam se super odmorila, gledam ga, smejem se i kažem mu da ga ne volim, kažem mu i da ga ne mrzim, kažem mu da može mirno i bez starha da uživa u čarima novog života u koji ulazi i kažem mu da mi je jako žao njegove izabranice i da se nadam, da ako ja ikada budem zapravo zaprošena, da neka devojka neće sedeti u nekim kolima i slušati slične priče od čoveka koji je mene zaprosio, kažem mu da bih se ubila ako bih saznala da se nešto tako deslilo meni, kažem mu da ću zaboraviti naš razgovor, za svoje i njegovo dobro. Nisam ga zaboravila, nadam se da on jeste.
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #113

    Odgovor: Naj poruka

    Tema:Nisam stigao da ti kažem....

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...Bezanijsko groblje je ogromno...prosto,prvi put kada sam dosao,izgubih se...sada je kao lakse...mada...svi ti grobovi...teraju na jezu...a opet...mirno je...kao da vreme stoji...nista te ne dotice...
    ...dok gledam u krst sa tvojim imenom,prolaze mi slike...85' kada smo se posvadjali...kao odrasli muskraci...mada sam ja bio balavac...u pubertetu,inatdzija...seo sam na bus i vratio se kuci...nismo se culi 6 godina...a onda...odjedanput...kasarna...cistim oruzje...spremamo se za sutra...neko rece...dosao neko da te vidi...razmisljam...mora da keva opet vileni zbog sutrasnjeg odlaska u Hrvatsku...sta cu...moram da je smirim...
    ...krecem ka kapiji...vidim razne ljude i u jednom trenutku...nesto me iseklo u stomaku...pozdravljamo se najnormalnije...ljubimo...burazer vec veliki...
    ...to vece sam ti rekao sve...sto sam zeleo...naravno,bez alkohola to ne bih mogao...jer sam suvise velika kukavica da otvorim dusu tek tako...ili mi je trebao podsticaj?Nije ni bitno...naravno...nisi me razumeo...ili jesi,ali si isto bio tvrdoglav kao i ja...i svaki nas sledeci susret,a bili su retki,pretvarao se u totalno glupu pricu...kako si,sta radis...znas vec...
    ...i sada...dok stojim tako...gledam u krst sa tvojim imenom...shvatim...pa ti i ja nikada nismo igrali fudbal zajedno...nikada nismo razgovarali o ribama...nikada se nismo zajedno napili...na burazerovoj svadbi,nismo cak ni zajedno nazdravili...
    ...nismo stigli da budemo otac i sin...nismo stigli da budemo najbolji ortaci...nismo stigli ni da se upoznamo...o tebi znam samo ono sto su mi pricali...
    ...tvrdoglavost...obija se o glavu...
    ...ajde sto je groblje veliko...ali duva neki vetar...nosi prasinu u oci...
    Ćuti i prenesi dalje....

  9. #114

    02 Odgovor: Naj poruka

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Već duže pokušavam da zaobiđem ovu temu, ali eto...Nekako uvek stignem ovamo... Moja drugarica iz vrtića... Uh, kada samo pokušam da prebrojim godine koje nas od tog perioda dele, zavrti mi se u glavi... Sećam se ogromnih dimenzija naše radne sobe, proslava rođendana, dana "dežurstava", vaspitačice Soke i njenih nezaboravnih toplih dlanova i uvek prisutnog osmeha... S. i ja smo se večito prepirale oko toga koju od nas dve je više puta pomazila ili pogledala u toku dana... Pa sve one dečje gluposti prilikom povratka iz vrtića, kada smo zaustavljale ljude na ulici da bi ih pitale da li je pravilnije da se kaže Indijac ili Indus ili gde se tačno nalazi ulica u kojoj smo obe živele... U osnovnoj školi smo se našle u istom razredu, čak i u istoj klupi... U osmom smo se podžavrljale oko gluposti (čitaj: dečka) i ćutaleeee... Celo leto... Onda se našle na prijemnom ispitu za srednju školu i bile srećne, presrećne što smo se ponovo našle... Možda sam je tek tada zaista dobro upoznala... Možda sam njeno biće tek tada uspela da shvatim... Svu njenu nežnost, ljudskost, veličinu njenog srca... Stigosmo i do fakulteta, opet zajedno, čvrsto ubeđene kako ćemo promeniti svet... O, te radosti kada se zaposlila... Morala sam da odem da vidim taj poseban razred koji je vodila, da mi predstavi svakog svog anđelka i o svakom da kažepo nešto lepo... Znam da sve ovo zvuči pomalo patetično, ali pišem bez preterivanja, zaista je bila takva... Svu sebe je dala toj deci jer svoju nije mogla da ima... Nije klonula duhom ni kada se razbolela... Valjda je tako nasmejana i puna optimizma i otišla... Moja S...
    ....pisano srcem.

  10. #115

    Odgovor: Naj poruka

    Moracete da pogledate i babine odgovore pre hlebovog, da bi ste skontali ovu njegovu poruku Umal' nisam pala sa stolice

    HLEBmaster:

    Odgovor: Paparazzo fotografije - 18.05.2008, 23:07






    _baba_in_furious_mood_ : sad chesh ti da dobijesh krut, mamu ti... dodji k baci
    neunistiva zlojebaba!

  11. #116

    07 Odgovor: Naj poruka




    Odgovor: Da se ja pitam.. -


    eh da se ja pitam...

    -umesto čestitki bi se slale table slanine
    -jelka bi se kitila šunkama
    -u čekaonicama bi stajale oranije sa svežim čvarcima, kiso kupus i lebac vruć
    -umesto mobilnim telefonima, mladež bi se u diskoteci hvalila kulenom i salamom
    -Kad te murija zaustavi radi kontrole i sve je u redu, dobiješ na poklon kolut sira
    -umesto kokošaka jaja bi nosili nojevi
    -kada je nevreme umesto leda bi padale gomboce sa šljivama
    - svako bi sa sobom nosio soda bikarbonu


    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #117

    Odgovor: Naj poruka

    sta skvojka ne vole

    A baš ne volem kad mi dođe da se onako polako, sa merakom sređujem za neki izlazak koji uopšte ne mora da bude specijalan, nego mi samo dođe da se kupam satima, mažem od glave do pete, počupam svaku dlaku viška na koži, birkam boju laka, malam lice i uživam ispred ogledala, birkam šta ću da obučem, nabacim oblak parfema, konstatujem kako sam neviđeno zadovoljna, pa sa osmehom dođem do lifta gde shvatim da mi se kaki. Znači popizdim
    os d'umrem od prevelike doze smijeha
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #118

    Odgovor: Naj poruka

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Kakav sam rucak spremila danas...pa to se desava jednom u 3 meseca. Najela sam se kao prase.
    Sednem posle rucka u fotelju, podignem noge na tabure, zapalim cigaru...Osecam slatkasti ukus u ustima. Reko'...baba gotova si. Odmah sam pomislila na _dedinog_ rodjaka koji je pre nego sto ce umreti svima govorio da oseca miris cveca i slatkasti ukus u ustima. Bog da mu dusu prosti, nedugo zatim je i mirisao cvece, al' odole.
    Coknem ja tako jezikom o nepce nekoliko puta, ustanem da vidim da li mi se manta u glavi i tada primetim da indijanci chuche iza kreveta i cerekaju se.
    -"Sta se vi kerebechite? "
    -
    -"Govori sta je smesno dok nisam pandrknula!"
    Natezala sam se ja s njima pa sigurno 10 minuta, dok mali taster nije otkucao starijeg brata da mi je ovaj naprskao cigare parfemom.
    Mislim, samo meni moze da se desi da se tako utripujem.


    Ova babetina zaslužuje temu: "To može samo _baba_".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #119

    13 Odgovor: Naj poruka

    Odgovor: Hajde da vidimo sta vas je danas snaslo... - danas, 01:03


    Prvo smo prešli Varadinsku Dugu zajedno peške, po prvi put.Onda smo se popeli na Tvrđavu stepenicama a on mi je pričao gde je i šta radio pre 30-tak godina po svim tim tunelima i prolazima,, gde su prečice i još štošta.Obišli smo je celu uzduž i popreko.
    Seli smo i popili kafu gledajući zalazak sunca nad NS-om.
    Počeo je koncert.
    Oči su mu zasijale kao da ponovo ima 18 godina.
    Pili smo pivo i skakali uz muziku njegove mladosti.
    Sve je bilo idealno.Bilo je to neponovljivo putovanje kroz vreme.
    I jedna rečenica na putu kući....."da mi je neko pre 25 godina rekao da ću u ovim godinama gledati 'Status Quo' sa ćerkom ne bih mu verovao"


    ************************************************** ********************

    shacky


    prelepo...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  15. #120

    Odgovor: Naj poruka

    Memento na Koliko vam nedostaje domovina?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Могу само да замислим колико недостаје домовина нашим људима који живе у туђини. Не знам да ли неко може схватити да и мени, иако живим у Србији, понекад недостаје домовина...
    Not all treasure is silver and gold, mate.

Strana 8 od 41 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •