Naj poruka - Strana 38
Strana 38 od 41 PrvaPrva ... 283637383940 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 556 do 570 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

Odgovor: Naj poruka

VojvodinaCafe Forum > Lifestyle > Psihologija > Put, kojim se redje ide ...
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    samo mladost moze da smatra "glavom kroz zid" ocaravajucim i hrabrim... iskustvo te u zivotu nauci da nije nuzno lupati glavu...ako pazljivo posmatras,zapazices da uvek postoje neka vratanca kroz koje se moze komotno uci...

licno...davno sam prestala da dajem izjave u stilu Supermena....
    iako drugi smatraju da hodam putem kojim se redje ide ( recimo da sam donekle izbegla miran gradjanski zivot ) ja ne smatram svoj izbor ni narocito pametnim ni narocito hrabrim....uvek postoji neko ko vas moze nadmasiti u svemu i baciti koplje bar za jednu duzinu vise..vise me je u zivotu nosio impuls i strah (kako god zvucalo kao paradoks) nego hrabrost i svesno izdvajanje od drugih...
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da nestanu osjećaji preko noći. Možda ih nikada nije niti bilo.

Nažalost, možda je samo tražila izgovor za kraj jer se zaljubila u nekoga. A možda je veoma prevrtljiva osoba koja niti sama ne zna što hoće ili nije sigurna.

Na tvojem mjestu bih svakako ispitala o čemu se radi jer ja osobno volim znati razlog. Ali.. Treba li ti netko kome je jedna glipost dovoljna za uništit sve ono lijepo?
    Treba li mi?
    Poruku je izmenio Sokica, 13.02.2011 u 17:02

Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    "On je išao. Naučio je svoju prvu lekciju. Pomozi ako možeš - učini onda sve, ali kada više ništa ne možeš da učiniš - zaboravi! Okreni se! Drži se čvrsto! Sažaljenje je stvar za mirna vremena. Ne kada se radi o životu. Pokopaj mrtvace i živi životom. Moraćeš ga još upotrebiti. Žalost je jedno, činjenice su drugo. Čovek žali manje zato što ipak vidi i priznaje činjenice. Samo se tako održava."

E.M.Remark
    istina...

Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Da,lado,hrabrost je sastojak potreban da čovek iz stanja prvobitne sebičnosti kojomse štiti pređe u stanje koje se karakteriše,naziva ljubavlju.Kukavice to zaista ne mogu.
    A niko ne voli onog ko se plaši,kako bi to rekao Aristotel.Plašljivci ostaju na površnosti jer u tim ''površinskim'' vezama,plitkim i bez virova,emocinalnih,lakše plivaju...

Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Симпатизер је нешто чиме су "прави навијачи", односно припадници навијачких група из "копа" почели да етикетирају све оне који свој клуб бодре на неки други начин.

Нек измисле нову реч за себе, не за мене. Ако навијаш за неки клуб, ти си навијач тог клуба. Приче о "симпатизерима" нек окаче мачку о реп. Ја сам човек пензионер матор да би био у било каквим групама, ал идем на утакмице, понекад и гостовања, и симпатизер сам доги стајла, а за свој клуб навијам.
    Tema navijač ili simpatizer.
    Owyn: I heard a rumour that you're an idiot, is there any truth to that?

Sta Yossa trenutno slusa?

znaci,umrla sam od smeha....
    onaj Bane je lose drustvo......
    Ploviti se mora i bez broda ..

Umem neugodno da reagujem kad...

kad mi nije stalo
    kad mi je svejedno
    hoce li me voleti ili ne
    kad ne marim
    hocu li zabiti sto dublje
    pa otici da popijem nesto
    kao da nista bilo nije

kad vise ne mogu
    da strahujem da cu izgubiti
    ono sto nikad imala nisam

kad mi je svejedno hocu li umreti
    sad ili odmah

kad znam da na ta vrata necu ponovo doci
    ni po pomoc
    ni po ljubav
    ni po milost
    ni po lepu rec
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Citat Captain Jack kaže: Pogledaj poruku
    Ja i Kevin uvek zatvaramo zajedno, taman dok on izbroji novce, ja proverim sve ostalo i onda zasednemo na časicu razgovora. Kaze on pre neko veče, Papi da ti ispricam šta mi se desilo. A ja uvek otvorim i oči i uši jer on mi je kao bajka za laku noć, podseća me na onog pustolova sa prvog programa, jos mu samo hvali šešir i bio bi isti Lane. Ovako ide priča, radim ja za barom, nešto i nismo imali mnogo posla, ljudi dolaze i odlaze, dobar stari motown piči, ja u dobrom raspoloženju kad u jednom trenutku za barom seda gospodja, cenim ga u svojim četrdesetim, taman za mene. U maniru starog šarmera, prilazim nasmejana brka i pitam je šta ce da popije. Čaša vina se stvorila ispred nje, ona je prinese usnama da ispije prvi gutljaj i pogledom me odmeri, rekoh ovo je tvoja noć Kevine, ona me želi. Počinjem da je obasipam komplimentima, ona uzvraća istom merom, ista talasna dužina, pitam je za godine i ostajem zabezeknut u njenoj istini. Pa njoj je šezdeset, ne bih joj dao plafon četrdeset i pet, pitam je za ličnu kartu da mi to potvrdi, ona je vadi iz tašne i moje sumnje padaju u vodu. Stvarno šezdeset.
    - Kako uspevaš da održiš takvo telo?
    - Hranim se ispravno, pijem dosta vode i non stop upražnjavam seks. Nego Kevine da li si ikada probao Double gentleman deluxe ?
    - Nisam, ali zvuči interesanno. Šta je to?
    - To je kad istovremeno spavaš sa majkom i ćerkom. Ako budeš dobar dečak večeras ćeš probati.
    Papi, ja sam se tako napalio, kažem sebi, daj da završim ranije, kolege će noćas da zatvore, izlazimo iz restorana i ulazimo u njen auto, počinjemo se divljački ljubiti, vozimo se do njene kuće, ona otključava vrata, pogled joj kreće uz stepenice i tad je izgovorila te reči:
    - Mama, stigla sam kući!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Ајде да пробам још једном да нацртам моју поенту. Зашто ја никад нећу бити шести муж Џенифер Лопез?
    Не зато што њу занима само новац, ја сам сигуран да она цени праве вредности.
    Међутим, да би нешто било од нас, прво би требало да се упознамо. А то је тешко јер ја ретко идем у Америку, а и кад идем, обично имам пуно обавеза.
    Затим, не излазимо на иста места, мене можете срести на СПЕНСу у неком кафићу, обично после утакмице на "Карађорђу". Џенифер, колико сам чуо, не прати ФК Војводину.
    Треће, чуо сам да једе ко мећава, а јел знате колике су цене у тим њујоршким ресторанима?
    Четврто, у те ресторане не пуштају без одела и кравате, мени се похабало оно што сам купио кад ми се рођак женио, а тренутно немам новца за ново.
    Пето, она кад је у Србији, обично буде по београдским сплавовима, а ја тамо слабо залазим.

Дакле, кад би се нас двоје нашли заједно, ту би моји и њени квалитети дошли до изражаја, и ми би били срећни до краја живота, њеног јер је мало старија, али држећа.

Ал неким чудом ретко се таква ванвременска љубав с таквом женом рађа из сусрета у самопослузи. Мој познаник је тако нашао љубав свог живота, у самопослузи, али касирку, не глумицу.

Ником није битан новац, ал неким чудом људи се углавном упознају и буду са људима из "своје класе", не зато што смо кастинско друштво као Индија, већ зато што једноставно да би срео некога из одређене групације мораш да се крећеш у тим круговима, што понекад изискује новац и визу за Америку. Коме се последњи пут десило нешто што и Џулији Робертс у "Згодној жени", нек се јави.

sve je objasnio covek....
    Ploviti se mora i bez broda ..

lepo vidim da mi zivci nisu bas kako treba
    gledam neki film sa Sandrom Bulok,i ona tu bude zrtva zavere ,otmu joj identitet i ...ja promenim kanal
    ne mogu da drkĆem i strepim za svakog

ama znam ja da ce ona na kraju sve da otkrije,i da kazni kretena i da povrati ime i kucu i racun u banci al dzaba....moji zivci tu jebanijadu ne mogu da izdrze....

e zato volim one male filmove ni o cemu...sede za stolom,krkaju neke morske plodove ili spagete,pricaju kao kod psihijatra,svi zivi,nikom nije pao avion....

pa da..
    ..msm ..kad neko ume da u par rečenica sve kaže onda .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Msm...ovaj covek je loodaK na kub

Повезем тако стопера од Ковачице до Падине, Словака, причамо нешто, и каже он мени како ће Војводина да се отцепи.
    Повезем опет стопера, од Панчева до Ковачице, опет Словака, и опет ми каже како ће Војводина да се отцепи.
    Повезем стопера од Вршца до Велике Греде, Румун чини ми се, опет прича, опет некако дођемо до тога да ће Војводина да се отцепи.

Вечерас скрећем од Скробаре ка Ковачици, лик с брковима стопира, контам, е па покисни, нек те Чанак повезе, ебо ти он матер...
    'ebi se
    Budi pametan i pravi se lud

Tema: Šta vas je danas snašlo

Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Poruka u inbox-u...
    ...znaš, jako sam ti zamerila što mi se nisi javila kad si bila...
    Posle 5-6 meseci se setila. Sva bitna.
    I naravno, digne mi se kosa na glavi, kao i svaki put kad se klimakterična ženturača pojavi u mom prostoru.
    Ali, bi mi nekako žao da je uskratim za odgovor, te napisah...
    Jbg, doletela sam na kratko, samo da ugradim silikone jer su ovde jako skupi,
    i čim sam se oporavila vratila sam se nazad.
    Ali mico, ako baš toliko želiš da me vidiš...dolazimo i sledeće leto da Milovan produži qrac, pa ti i ja za to vreme možemo otići negde na kaficu. M? Šta kažeš?

Nema odgovora.
    Znači...suze mi od smeha išle ..budalo nijedna .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Tema: (Ne)Pismenost

Citat PutnikIzDaleka kaže: Pogledaj poruku
    Nemaš je danas, ali ćeš je imati za par godina. I to više neće biti opcija...
    Kao što i nova zdravstvena liči na savremenu platnu karticu.
    A zdravstvo, ruku pod ruku sa Bosnom i Albanijom.
    Danas je još i super, jer znam ljude kojima je anestezija davana blagim udarcem sekire po temenu.
    Opijata ne sme nestati u današnjoj Srbiji, jer ako se Srbija ikad otrezni...
    Što reče Voja Koštunica jednom, ko ne razume Guču taj ne razume ni Srbiju.
    Tačno.
    U pravu je čovek.
    Srbiji trebaju talambasi, trube, daire, ozvučenje, gajbe i gajbe piva, splavovi, festivali (na kojim se u suštini olešiš i odeš kući), rijaliti emisije, kvizovi u kojima se ljudima uništi život sa dva tri pitanja, ili u kojima će moći da pokažu bradavicu... Obrni okreni, šund i neukus.
    Ljudi mi više ne tonemo.
    Mi smo potonuli.
    Nemaš gde da kupiš srpsku jabuku a proglašava se nekakva šteta od suše.
    Pa mi sve uvozimo!
    Kineski kupus, španske kruške, trešnje sa Galapagosa...
    Ponekad pratim ovaj forum i stičem utisak da živim u Belgiji, ili nekoj drugoj skandinavskoj državi. Malo pa malo dobro se krka (šta smo fino ručkali), neko vozikanje, letovanja, odakle vam bre ljudi pare?
    Čime se bavite vi u ovoj Srbiji?
    Kako ste došli do posla?
    Svojim trudom?
    Ili je bila neka autohotna franšiza, tipa: "dođeš mi"?
    Neka ovo ostanu retorička pitanja.
    Ne očekujem iskren odgovor, jer sam i ja dobio posao preko veze, a posao je bio da nosim trokrilne ormare na razjebanim kolicima.
    Firma koja je nekad upošljavala devet stotina ljudi, danas nema svoj sapun! Pa sam i sapun morao da kupim, da bih imao čime da operem ruke.
    A plata, traje do 15og, a posle usta na klin. Jedi tikvice, blitvu, skupljaj žirove po parku...
    Kakva crna pismenost, deca od 12 godina misle da su "w" i "y" slova srpskog jezika (baš si swatka), ne znaju ko je Stefan Nemanja a znaju ko je Džastin Biber!
    A i većina Srbije nema šta da piše. Već samo da potpiše, jer rmbači po ceo dan.
    Za to ti ne treba pismenost, samo palac.

P.S. Ne, to nije dovoljno da sebe nazivaš poliglotom.

Citat Djokicaa kaže: Pogledaj poruku
    Sa Sasu Popovica necu posla da imam, necu da se moje pesme razvlace po grand. Ocu da se ove slusa u celu Srbiju svi koji zele da imaju cerku, da se vesele uz ove pesme. Nego, kazi malo jasnije kakve su ove moje pesme, sta si reko za njih? Jel ti se svidjaju?
    Placem
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 38 od 41 PrvaPrva ... 283637383940 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 22:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar