Naj poruka - Strana 2
Strana 2 od 41 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #16

    Odgovor: Naj poruka

    naidjoh na jos jednu...

    Citat SansRomantic kaže:
    a sad idem da spopadnem prvo muško na koje naletim na putu do kuće

  2. #17

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Urielgenije kaže:
    Pa neznam kako da počnem...
    Neki dan sam bio u cvećari jer sam hteo da presadim nekoliko muškatli
    i zato mi je bio potreban džak zemlje od 50 kila. Pregolem džak u svakom slučaju. Ljubazno sam se obratio cvećarki i izrazio svoju želju da u zamenu za
    odgovarajuću svotu važeće valute, prisvojim jedan takav džak zemlje koji se tamo baškario po patosu. Prodavačica me je samo hladno odmerila i kratko odgovorila " Nemamo zemlje na prodaju" . Blago zbunjen pokušao sam da joj
    usmerenim pogledima i nedvosmislenim pokretima ruku stavim do znanja da sam primetio ogroman džak zemlje na podu cvećare od 5 kvadratnih metara.
    Mahao sam joj ispred nosa svežnjem novca da bi nadošla na filing prodavca...
    ali uzalud... ostala je tvrda i neumoljiva. "Ova zemlja nije na prodaju"
    Molio sam, preklinjao sam, pokazivao joj fotografije sirotih muškatli, sve je bilo bezuspešno. Udaljio sam se poražen iz cvećare i u svojoj pregolemoj tuzi došao do zaključka da je tuđa zemlja - tuđa zemlja i kvit.
    tema: Nostalgija

  3. #18

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Uriel_genije_opet kaže: Pogledaj poruku
    Kad god moja draga supruga prošeta onako slučajno iza mojih leđa i kao slučajno pogleda šta mi je na monitoru, odatle uvek sevaju nekakvi slatki avatarčići sa nekakvim plavušicama, zelenookim crnkama, fatalnim ženama u crvenom sa napućenim usnama...itd. Pošto u prolazu može samo da pročita krupna boldovana slova, kojima su ispisani provokativni nickovi a ne i sitan tekst (gde možda upravo piše kako treba promeniti filter za ulje u stojadinu),
    Recite vi meni "šta ta žena u stvari može da misli o tome šta ja zapravo radim na netu?"
    Često i ja razmišljam o tome dok se dopisujem sa nekom poštenom gospođom po nekoliko sati, šta li njen muž misli o svemu tome što se mi ovde sada ovako lepo zabavljamo". Ne skrivam da sam već imao nekoliko zategnutih rasprava sa svojom najdražom u vezi ove teme ali sve je to mlaćenje prazne slame jer ona nije taj tip da može da se uživi u ovakav vid apstraktne komunikacije gde je polnost ustvari fikcija. Ko od vas može da garantuje da ja u stvari nisam žensko.... Naravno niko! Sve je prepušteno mašti.
    ...

    PS: Dragim devojkama, ženama koje vole da se dopisuju sa oženjenim muškarcima, u službi zaštite telesnog zdravlja istih, postavljam apel da promene nickove u " Masni automehaničar" , "Debeli pivopija" , "Gromki prdež" ili " Čobanov šogor" a da za avatare postave slike na kojima su bradate drvoseče ili krivonogi fudbaleri.

    (konstruktivno, nema šta)
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #19

    Odgovor: Naj poruka

    cijeli skvojkin post na temu sta je radila sinoc...ali ovaj dio me posebno odusevio

    shatorchic says: bile smo deep into vadžajna thing
    nattydread is coming to dinner

  5. #20

    Odgovor: Naj poruka

    Citat reb001 kaže: Pogledaj poruku
    eeee....ovako

    posle oooovoga svega.....

    ja mislim da novosadjani treba da su ponosni na svoj grad ....Novi Sad, jvidk,Noesatz,Neoplantu ....a oni iz Okleen Sity -ja....hm trebalo bi da su zahvalni Novom Sadu ,jvidknek, Fr Noesatz, Et Neoplanta.....sto im je dala dom kada im je bio potreban....
    ...miszlim ja....

    ...Novi Sad je grad u kome sam studirao....zsivim od nyega na otprlke40km.....i ponosim se nyim ....
    I kad Dogyem na Đavu i pogledom se raširim Po Novom Sadu....tu vidim i oszećam Neoplantu.....Noesatz....i jvidk szve u isto vreme i na istom mestu....

    a ko to ne oseča ....taj i ne razume....nije njegova greška....on se verovatno ponosi nekim drugim gradom i ponosan je zbog nekog drugog grada....i to je sasvim u redu ....i sasvim prirodno...

    ...izvinte me molem vas ...ako szam bio malo doszadan...
    ....na kom je ovo pismu pisano...?

    Ubica mekog srca.

  6. #21

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    ....na kom je ovo pismu pisano...?
    Definitivno na Mađarskom

    Ali verujem da je to namerna zezancija i ja se ponekad sprdam, pa onima koji poznaju oba jezika pišem mađarski ćirilicom

    Ali vrujem da j t nmerna zezancija i ja sze pnkad szprdam, pa nima koji
    poznju oba jzika pisem magyarski tyirilicom. ksz agyhall bzmeg

  7. #22

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Gogathemagic kaže:
    Čisto rekreativno , idu praznici, kojekavi alkoholi , pa se ''spremamo'' za ''sačekuše'' a la tiganj, a la pegla, a la varjača (u blažem slučaju), a la dasksa za ucanje mesa sa t, a la oklagija i slični priručni rekviziti
    'ste videli kakve su to pripreme za sačekuše u Dej šiftu

  8. #23

    Odgovor: Naj poruka

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku



    O bozze, ako te ima, ne dozvoli da se ostvari ona kletva shto mi je bacila ciganka koju oterah kad mi trazzishe neki dinar.. ne dozvoli da postanem pingvin!


    Smejem se vec pola sata!!

  9. #24

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Zvonchica kaže: Pogledaj poruku


    Smejem se vec pola sata!!
    Svaka mu je zlatna...

    Ubica mekog srca.

  10. #25

    Odgovor: Naj poruka

    5 stvari bez kojih ne zatvara kofer

    mariposa kaže:
    pet kutije cigare
    nattydread is coming to dinner

  11. #26

    Odgovor: Naj poruka

    Mariposa na temi o poslednjem nastavku Rokija:

    Hej,pa meni se bas svidja,jedva cekam da imam malo vremena pa da odem u bioskop nemojte mi dirati Rambo

  12. #27

    Odgovor: Naj poruka

    A naslov?

    "Opali me na nevidjeno"

  13. #28

    02 Odgovor: Naj poruka

    VIP drug član:
    Imao sam prilike jednom tako da sedim sa muzicarima, rec ne razumem. Svi vezbaju po 8h neki instrument i opsednuti su. I ja rec nisam progovorio. Sedim slusam, pijem pivo...i nakraju iz dosade huknem u flasu! I ovi pocnu da muziciraju na pivske flase! E onda sam popizdeo i otisao kuci. Si cuo ovo, si slusao ono, a sve neki skolski primeri gde se poznati muzicar izdrndava na jednom instrumentu zarad svoje volje i probe! E garant to slusam. Smor!

    Dakle itekako biram teme. Ne volim da lupetam na nezanimljive!



    Na temi: '' Da li učestvujete u razgovorima... ''
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #29

    Odgovor: Naj poruka

    Na temi: Zabava/Druženje forumaša/Želje, čestitke i pozdravi/jega

    31.01.2007, 23:56 #48
    PropelerZviz

    Ili ne volis cvece ili ti je gadno pa to je umetnicki.... paznja....
    A ovo?



    Dark, necu se cuditi ako mi iskocis iz solje kad odem da serem


    I, ondak... kad se malom upalila lampica...

    Odgovor: jega

    Isuse Jega je musko, 'bem te u nadimak!

    Ju ju....


    hahhaha, umro sam od smeha..al' sebi!

    A ja patos...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  15. #30

    02 Odgovor: Naj poruka

    SQUAW na temi Kako ste znali?(rec je o supruzniku,kako ste znali da ej onaj pravi)

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Kako sam znala? Paaaaa kupila sam gramem test za trudnoću

    Kod mene je malo drugačije sa tim sjajevima u očima etc... ja nosim ljubav u sebi pa sam sjajila i kad sam imala partnera i kad nisam, a ugasim se na neki drugi način...

    Nisam razmišljala, slušala sam srce i ispostavilo se da sam bila u pravu. Ko ne riskira taj i ne profitira Svakim svojim postupkom mi to i dalje pokazuje. Nisam ga dobila sa garancijom i uputstvom za upotrebu. Nije ni on mene. Opustila sam se i upustila u to što je srce slutilo. Ja sam bila (i ostala ) povetarac, sad sam tu a sutra nisam, "malo" specifična, ne postavljam nikakve zahteve, ne tražim, dobro sam raspoložena, imam neki svoj tok misli, svoj krug prijatelja, svoj život, svoj svet. Nikada nije pokušao da mi ga naruši, niti mi je natovario nekakve okove, bilo koje vrste. A takvih muškaraca nisam sretala puno. Često se oni plaše ovakvih kao što sam ja. Tu se još uklopio i sex i još svašta nešto i evo nas, guramo

    U jedno sam bila 100% sigurna. Da je ljudina i da me nikada ne bi prodao. Da je drugarčina. I znala sam da ću moći da ga volim duuuugoooo i jako. I da ne moram da spavam kraj njega ceo život da bih ga više volela. Hrče do bola.

    Ej, treba BITI sa mnom. A on me skontao, skroz.
    Odavno nisam procitala nesto ovako lepo
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

Strana 2 od 41 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •