Naj poruka - Strana 27
Strana 27 od 41 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #391

    Odgovor: Naj poruka

    maski: kad su osposobili internet meni se izdvojio palac i formirao govor.
    ne zzelim da poznajem ikoga ko nije on line.


    Parada Ponosa
    Uriel: To isto sam jednom prilikom rekao svojoj cherci kada nam je auto opkolilo
    krdo "radikala" sa zastavama i shajkachama, dok smo prelazili drzhavnu granicu.

    A isto bi se moglo rechi i za bilo koje krdo fudbalskih navijacha koje u destruktivnom
    transu razvaljuje pola grada zato shto negde na jednoj travnatoj povrshini
    jedanaest individua sumnjivog IQ-a pokushava smestiti kozhni meh napunjen vazduhom
    u otvor velichine 7,32 x 2,44 m.
    E... se dvaput zagrcnem, čim otvorim forum...
    Vrag odneo šnalu...

  2. #392

    14 Odgovor: Naj poruka

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Znali smo da su nam životi isprepletani i da ćemo se viđati na nekim rođendanima i slavama i ako ne ostanemo prijatelji. Dok smo bili zajedno ja sam tvrdila da se može biti prijatelj i nakon veze, on je tvrdio suprotno. Raskidali smo. Rekao je da mu dam samo par dana da se navikne na bol i da će me zvati. Da je ponosan što me je imao, da sam kvalitetan čovek i da ne želi da me izgubi.
    Da, iz naših razgovora su zauvek iščezle neke teme. Ne vraćamo se na nas, ne izgovaramo to ni onda kada pročitamo jedno u drugom da oboje na bivše nas mislimo. O novim životnim izborima pričamo. I tu nekad zaškripi komunikaicija jer ne postavljamo pitanja i ne dajemo odgovore koje bi asocirale na nekad nas.
    To neizgovoreno, a toliko uočljivo, ume da me baci u sumnju da li je naše prijateljstvo farsa.
    A opet, neke druge situacije takvu sumnju apsolutno otklone.
    Danas. Slavlje, frka, muzika, igra, i puno ljudi oko nas. Tri pitanja, tri kratka odgovora, dug pogled, stisak i grljenje. Dugo i snažno. Bratsko i sestrinsko. Grljenje sa "razumem" i sa "znam". Dva bespolna bića koje svi oko njih malo čudno gledaju zbog tih izliva nežnosti i brzo preletanje pogledom između nas i njegove devojke.
    A devojka mi je rekla da je dugo mislila da ima bivšu, sestru i drugaricu koje imaju isto ime. I da joj nije bilo sve jedno kad je shvatila da je to ista osoba. Ali sada zna, od svega, najviše sam mu sestra.

    Danas opet ne sumnjam u kvalitet takvog prijateljstva. Jer i iza prećutanog stoji razumevanje.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #393

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Nikada ne chekam nishta!

    Od najsitnijih banalnih chekanja pa sve do onih znachajnih chekanja koja nam umeju
    oblikovati zhivot...sve sam batalio.
    Ne chekam da se neshto dogodi, nego idem ka dogadjaju ili jednostavno radim neshto drugo
    dok se ne dogodi.
    Nekoliko puta sam chekao i uvek se na posletku pokazalo kao chisto gubljenje vremena.
    Bilo da sam dochekao ili ne.
    Mogao bih rechi da imam fobiju od chekanja.
    Zhivi sad - na maximalnom broju obrtaja jer ko zna dali chesh sutra imati prilike.
    Ne chekam u redu...nemam ja vremena za to...poshtanska sluzhbenica nema toliku satnicu
    kao ja da bih ja nju chekao...na kasi u supermarketu mi neche od rachuna odbiti naknadu
    za chekanje u redu, koje se deshava njihovom krivicom.
    Na predstavu koja pochinje u 2O:OO ja stizhem uvek u 2O:1O neka mami svojoj pokazuju
    glupe reklame i trejlere...platio sam da gledam film i jedem kokice.
    Autogumar kazhe "nemamo sada tu vrstu guma ali ako sachekate dva tri sata donechemo"
    Nema shanse! idem kod drugog shto nisi doneo gume pre dva tri sata.
    Prodavac : " Nemamo taj rezervni deo, ali ga mozhemo nabaviti za dve nedelje..."
    "Choveche, pa ja neznam jel chu biti zhiv za dve nedelje...zaboravi"
    Ni windows ne chekam da se bootuje...stisnem dugme i odem da ispraznim pepeljaru,
    stavim vodu za kafu, zalijem hibiscus, dam psu vitamine i stavim kockice leda u chashu...
    Tachno minut i petnaest sekundi. Kliknem na browser da mi otvori sajt i vratim se da
    zavrshim kafu i nalijem sok u chashu sa ledom...josh tridesetak sekundi...donosim pepeljaru,
    kafu i sok ...spushtam sa leve strane, desnom hvatam misha, levom palim cigaru.
    Radim u bashti pa me zhena zove "Ej ajde gotov je ruchak! Dodji!"
    "Jel sigurno gotov? jel postavljeno? Jel sve na stolu? Nemoj da se vrtim tamo minutima
    dok postavljash ili seckash salatu...proveri pa onda zovi opet"
    Supu ne jedem ako je vrela...predjem automatski na ostalo. Ko che bre da sacheka da se ta lava ohladi
    Tamo da srchkam, duvam, prckam...pojeshchu je kad se ohladi...ako imam volje.
    Na pecanju...zabacim sve po propisu...naranim...zapalim cigaru.
    Ako nije zapecalo dok sam ispushio cigaru, dovidjenja idem na drugo mesto.
    Ja chu sada da chekam glupu ribu da se njoj prohte ovako fina glista...ja bih je pojeo
    kako je lepa...nechesh- nechesh. Ima ko hoche.
    Draga idemo li u krevet? Brzo se odluchi... countdown odbrojava ...imash trideset sekundi da se odluchish
    jesi li za sex ili nisi...nakon toga ukljuchujem mashinu i igram need for speed.
    TV gledam tako, da je gitara pored mene. Kad prekinu film i pochnu reklame, stisnem mute
    na daljincu i sviram.
    Mogao bih nabrajati ceo dan na koje sve nachine vrshim kompresiju vremena...ja svoje vreme
    Zippujem jer sve na svetu je zamenjivo i nadoknadivo...sem vremena.
    Vreme prodje i cvrc...niko ga ne mozhe vratiti ili nadoknaditi a shto je najbitnije
    Nikada neznash koliko ti je josh preostalo
    Neka cheka onaj ko nema pametnija posla. Ja chu za to vreme da uradim josh dve tri stvari...
    onako chisto da mi prodje vreme
    Pa da, ima logike

  4. #394

    Odgovor: Naj poruka

    Tema: Šta vam je kod kupovine auta najvažnije?

    Velichanstvena i neponovljiva, nosilac tri crna pojasa, dzedi-kung fu majstorica,
    nosilac zlatnog ordena za mudrost i dobitnik oskara za zhivotna ostarenja -Baba-
    u svojoj presvetloj i nedostizhnoj inspiraciji veli...
    Najbitnije je da nije truo oko prednjeg branika...da ne otpadne kad neko dodje da me shlepa.

    eeee Baba da mi je tvoje mudrosti....

  5. #395

    Odgovor: Naj poruka

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Kad se naljutim nema potrebe da se svadjam. Dovoljno je da te pogledam. Govori tiho i nosi babu sa sobom.



    Slika je malo mutna jer su onom ko je fotografisao ruke drhCale, a gace punile toplom masom opojnog mirisa.
    Lepo rekoh...ja bosom nogom panj izbijem.
    Ja bih ovo na naslovnu stranu..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #396

    Odgovor: Naj poruka

    Believer:

    Sta biste uradili, a ne smete!?

    nekoliko stvari:

    1.Pljusnula bi Hunteru samarcinu sto mu detinjstvo proslo u vatanju zjala umesto da je sish`o do reko i zaplivao kao Ester Vilijams

    2.Napujdala bi muriju da na svaki iole pojacan ton za vreme fudbalske utakmice uleti u doticnu kucu iz koje se cuje taj nesnosan zvuk,jednim ostrim preletom pogleda po sobi uoci koJ bi tu mogao da bude Krezavi Polupismeni Navijac,da ga bez reci izvede napolje i cusne u maricu,pa da se vrati i prebije pendrekom njegovu majku,oca ,babu,dedu i komsiju koje su se tu zatekle

    3.nagurala svom sinu u nos svaki put boraniju koju kuvam dzaba.....al to posebno ne smem,bojim se da bi ga uzela Socijalna sluzba,ili jos gore,mogao bi da postane isfrustrirani Navijac
    Ne šlihtam se majke mi, al oću dUmrem od smeha, naročito zbog njene opsednutosti navijačima...

    ...inače, da se zna, kao mali sam radio razne konstruktivne stvari...

  7. #397

    Odgovor: Naj poruka

    i na ovoj aTresi uginuche od smeJa i sapatnishtvo zbog mrzznje prema navijachima
    & underpaid......

  8. #398

    Odgovor: Naj poruka

    Tako lepo i emotivno napisano

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Svaka žena ima nešto u sebi, što zrači.

    Spoljni izgled je samo dodatna korekcija unutrašnjeg sjaja.

  9. #399

    Odgovor: Naj poruka

    JOHNNY DUGI
    Tema: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Apsolutno treba zabranit sve nacionalističke ne samo organizacije nego i stranke. Zbog prokletog nacionalizma mi smo izgubili našu voljenu domovinu Jugoslaviju. SMRT FAŠIZMU SLOBODA NARODU. Vratimo se svi bratstvu i jedinstvu .Živi vječno naš voljeni drug predsednik maršal Josip Broz Tito.
    Moj chovek
    Lepo je znati da na planeti majmuna ima josh prezhivelih ljudi.
    Ulepshao si mi dan

  10. #400

    Odgovor: Naj poruka

    Uriel na pitanje kupili ste, preporučite


    Nedavno sam na TV shopu naruchio buzdovan.
    Jako sam zadovoljan.
    Odkad ga nosim sa sobom, svet je puno bolji...
    Prodavci su ljubazniji, deca pojedu sve iz tanjira, tashta ne zakera, u poshti me pushtaju preko reda,
    na ulici me niko ne smara da mu dam koju kintu, niko mi ne napomilje da je ovde pushenje zabranjeno,
    mladi mi u autobusu ustupaju sedishte, dozvolar mi ne trazhi dozvolu za pecanje,
    chak me i zhena nekako vishe poshtuje odkako redovno koristim buzdovan.
    Lak je za rukovanje i ne kvari se...zaista toplo preporuchujem svakome.


  11. #401

    Odgovor: Naj poruka

    VojvodinaCafe Forum > Ljubav & sex > Ljubav Prevara - da ili ne?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    prevara?
    mnogo buke ni oko cega
    naravno,govorim u savoje ime
    licno sam u vezi uvek neko ko je slep za druge
    sto ne znaci da mogu da garantujem da me u nekom momentu slabosti,usamljenosti,pripitosti,sentimentalnosti nece neko smotati (ili ja njega)

    ne garantujem nikom nista

    tudja prevara?
    nit se pitam,niti kopam,niti mi je bitna
    prevara prosto ne znaci uvek da u vezi nesto nije u redu
    popilo se,poneo trenutak,iskrsle sise za kojima su se svi okrenuli
    pa?
    ne hajem

    paralelna veza je vec nesto drugo
    ja san mislila da si ti covik moj
    znaci
    izdao si me ko coveka
    adio
    Gospodžo B.,
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #402

    Odgovor: Naj poruka

    Ovo me baš oduševilo .

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Prica o Djuri Tastaturi

    Znatel' pricu o Djuri Tastaturi
    Meni su je poslali na mejlu
    Kazu da je brzo pis'o
    Nije mrd'o, nije dis'o
    Diskutanta takvog vise nema... (pripalim)

    Otac mu je bio los softveras
    Hranio je djurekana jedinca
    Mati mu je bila crna
    Hitra kao sumska srna
    Crna bese boja njenog lica... (uzdah)

    Imao je nekol'ko pi-sija
    Jedan leptop u veceu da se nadje
    Internet je zajahao
    Kad je treb'o nije stao
    Bez tog cuda zivet' nije znao... (psovka)

    Surfao je bez prestanka
    Nema noci, nema danka
    A da nije isheklao koju
    Surfao je, braco draga
    od nemila do nedraga
    Isurfao Djuro pamet svoju
    Misa im'o, macku im'o nije... (sta ces)

    Voleo je lepu al' kompjuterles
    Uz'o bi je samo da je znao
    Voles jednom na tom svetu
    Dal' na javi il' na netu
    To ne bira hardver nego srce... (oh)

    Sve se nad'o da ce ljubav minut'
    Zanavek je otis'o iz grada
    Venc'o facu s diskusije
    Neku Miru iz cuprije
    Uzivo je nikad vid'o nije... (druga cigara)

    Surfao je sa poletom
    Jedrio je sajber svetom
    Trosio je brzo bajt do bajta
    Surfao je gore dole
    Mislio da svi ga vole
    Nema toga bogovetnog sajta
    Gde se Djura nije pojavljiv'o... (mrva optimizma)

    Navuk'o se nije proslo mnogo
    Dusu svoju majkrosoftu je prod'o
    Napusti ga cak i Mira
    Nasla ruku da je dira
    Nasla dripca da je formatira... (e, jebiga)

    Mlad je kazu bio i kad je rikn'o
    Sred riplaja nekom diskutantu
    Enter dugme zakazalo
    Monitorce posustalo
    Al' jos pamte njegov zadnji topik:

    "Dzaba bilo braco draga
    Od nemila do nedraga
    Dzaba bilo chatova, dugmica...
    Dzaba dobre tastature
    Dzaba sajber avanture
    Dzaba bilo erotskih filmica...
    Kada nisam s onom koju jojim
    Kada nisam s onom koju jojim
    KADA NISAM S ONOM KOJU JOJIM
    KADA NISAM S ONOM KOJU JOJIM..." (eheej)

    Znatel' pricu o Djuri Tastaturi
    Meni su je poslali na mejlu
    Diskutanti slicni njemu
    Kada razmisle o svemu
    Kazu da je bio...
    U problemu... (uzdah drugi)
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #403

    Odgovor: Naj poruka

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Razveli smo se davno - pre 20 godina! Nismo okrivljavali jedni druge, niti smo drugima govorili ruzne reci, ko je kriv, ko nije. Zavrsilo se, kako se zavrsilo... moglo je i gore!
    Prvih par godina smo kontaktirali zbog postbracnih obaveza. Zatim su za mene usledili teski dani. On je bio uz mene da me podrzi. Kada sam bila na ivici prosjackog stapa, On mi je pomagao i kapom i sakom! Sretali smo se na neizostavnim susretima kod prijatelja ili rodjaka i ni jednom reci nismo pokvarili raspolozenje svih prisutnih!
    Napustila sam svoju zemlju i pocela nov zivot u Kanadi. Nedostajao mi je, nedostajala sam mu. Delili smo i dobro i zlo u nasim kontaktima preko telefona ili kada bih odlazila na odmor u Novi Sad.
    U Novom Sadu nemam svoju kucu, stan, nemam krov nad glavom. Njegova kuca je moj dom, jer za drugi ne znam, i u toj sam kuci uvek dobro dosla, ne kao bivsa zena, vec kao covek, kao prijatelj. Svaki put kada dodjem u Novi Sad, boravim kod njega.
    On ima svoj zivot, ja svoj, ali postoji "most" koji nas vezuje sve ove godine, ja to jednostavno zovem prijateljstvo!
    I dalje se vidjamo sa istim prijateljima, sedeljke, zabave, sahrane. I dalje pomazemo jedno drugom. I nikome nije jasna nasa "veza", nase beskrajno prijateljstvo. Ni njemu ni meni nije vazno sta drugi misle ili govore o nama. Nas je izbor bio da bude tako kako jeste. Mozda u pocetku nismo mislili da ce tako dugo da traje... sada znamo, da ce trajati dok nas bude i da niko i nista ne moze da srusi taj "most"!


    Alal vera oboma !


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #404

    Odgovor: Naj poruka

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    shta sam ja u tvim zziFotu .... volish li me ..... il se kaJesh ....






    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  15. #405

    Odgovor: Naj poruka

    "To samo meni moze da se desi"

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Da u zurbi i magnovenju podmazem tepsiju Tash - om,
    Da uvece ostavim otvorene sve tube iz kojih se ulje'shavam,
    Da ujutru, tek ustala, samoprekorno drljam cep od regeneratora na tubu od paste za zube..

    Sta god da pobrkam i gde god sta da nanesem na kraju ispa'nem lepa..

    To lutko!

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 27 od 41 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •