Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje! - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37
  1. #31

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Ja bih na ovu vest bacio pogled iz suprotnog ugla. To , svakako, jeste dobitak za RTS ali smatram da je, u neku ruku, bilo licemerno od strane Gorice i Dragana to što su manje-više materijale za svoju emisiju na B 92 koristili razne dogodovštine koje su se dešavale u raznim emisijama koje su bile emitovane na RTS. Neko će reći da je to profesionalizam, da je to karijera, da se menjaju adrese na kojima ćeš raditi ali mislim da je taj njihov gest nekorektan za mnogobrojne njihove obožavaoce ( u koje ne spadam ). Nekima je RTS sinonim za razne medijske manipulacije koje su bile plasirane sa njihovih talasa, u mnogim godinama, u vreme dramatičnih dešavanja u društvu, u celini. Taj isti B 92 je sa svojih talasa kritikovao postupke kolega sa RTS-a. Neretko je to bio i ovaj dvojac. Sada je obavljen ovaj transfer, kojim RTS može samo da dobije ali su mnogo izgubili i poštovaoci radija B 92 koji se, siguran sam, neće preorijentisati, tj. pomeriti skalu na radiju, na talasnu dužinu Radio Beograda.
    Slušam danas Goricu, kako govori da je ponosna što će biti u RTS-u, da je o tome sanjala. Da li je sanjala o tome i dok je isti taj RTS kritikovala mnogo puta? Da li je o RTS-u sanjao i Dragan? Slušam i njega i ne verujem svojim ušima. Kaže, jedva čeka da vidi kako Vlada Džet pije kafu . Ok je profesionalizam, ali je licemerno pričati godinama i kritikovati RTS a onda saznati da su njih dvoje već odavno bili u pregovorima sa tim "omraženim" RTS-om.
    Mislim da im to mnogi slušaoci B 92 neće oprostiti. Ja sam prvi među njima.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Nece njihovim pravim fanovima biti problem promena talasa.. Sve dok te talase mogu da u'vate na malim skalama svojih radijo prijemnika.. Znaju to oni.. Jer oni koji se qnu u bilo koju televiziju i u njojzin kukolj i u njojzino zito i nisu njihovi slusaoci..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Meni se dopada Gorica kao novinarka.
    Prirodna,opustena...
    A bas me briga gde i u kojoj novinarskoj kuci radi.
    Kao i gospodja Riha koja je sa B92 presla na RTS.
    Gledala sam je ,gledam je i sad.
    Najveca vlast je vladati sobom.
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    ne svidjaju mi se pojedine teme b92 koje favorizuju povremeno ali mislim da su ok u globaluimaju vecu sirinu i hrabrost od drzavne rts....../ jesam domaci izdajnik i strani placenik sram da me biDne/....



    mi iz dijaspore...hhehhehjhheeeee
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Očigledno je da sam u manjini, što se tiče mojih stavova u vezi ovog transfera. I dalje smatram da su licemerni. Mogu da se prozivaju na profesionalizam i na činjenicu da se to svakodnevno dešava. I oni smatraju da je to sasvim normalno. Može biti svejedno samo u slučaju da smatrate da te dve kuće imaju sličan program. Što se tiče dela politike, to je druga slika. B 92 je jak što se tiče tog segmenta. Što se tiče "sektora" zabavnog programa, tu je njihov kvalitet znatno opao.
    U pravu ste, svejedno je gde se nalaze. Zabavni program je obema stanicama slaba strana. I to je činjenica. Sreća moja što imam kablovsku TV.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Očigledno je da sam u manjini, što se tiče mojih stavova u vezi ovog transfera. I dalje smatram da su licemerni. Mogu da se prozivaju na profesionalizam i na činjenicu da se to svakodnevno dešava. I oni smatraju da je to sasvim normalno. Može biti svejedno samo u slučaju da smatrate da te dve kuće imaju sličan program. Što se tiče dela politike, to je druga slika. B 92 je jak što se tiče tog segmenta. Što se tiče "sektora" zabavnog programa, tu je njihov kvalitet znatno opao.
    U pravu ste, svejedno je gde se nalaze. Zabavni program je obema stanicama slaba strana. I to je činjenica. Sreća moja što imam kablovsku TV.
    Nisi u manjini ja sam istog mišljenja samo nebi dodala ništa,jer to su ,,Srpska posla,,,ili ona stara izreka odoše ,,,trbuhom za kruhom,,,,Ako naši poslanici ,ministri imaju po dva tri radna mesta pa dobijaju plate dve tri ko zna možda se i njima posreći.


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Jutarnja emisija radija B92 - Dizanje!

    Evo, ovako - "bela veverica" - trenutno slušam i RTS1 i B92. Gorica i Dragan na RTS su izgubili od sjaja, i primetno je da ne mogu da izgovore neke svoje stavove. Neki ljudi se "ne mogu" kritikovati". Isti su kao kad je Fernando Alonso iz Renaulta prešao u Mclaren pa u Ferrari. Dizanje na B92 međutim još nije dospela do nivoa, kojeg su bivši dvojac dostigli, međutim primetan je dobar pomak ka tome. Oni bar mogu, smeju sve da kažu. Govorim o tome da je sve češće da me Dragan i Gorica nasmeju samo sa vicom i ničim više.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29.05.2008, 23:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •