Da li su "oni" veće tračare?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 107
  1. #1

    Da li su "oni" veće tračare?

    Uvrezeno je misljenje da mi, zene, devojke, kako god (ljudska bica smo) , vise volimo da komentarisemo, imamo cuvene trac partije .
    Uglavnom sam imala musko drustvo i ono sto sam cula iz njihovih usta me je u najblazem slucaju sokiralo
    Kakva su vasa iskustva i zapazanja?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #2

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    hehehehehe...to sto muskarci mogu da spakuju i kazu, niko ne moze

    iskustva su ista... idu do najljigavijih detalja i sve se zna... ako je slucajno jedan nesto propustio, drugi odmah jos socnije dodaje...
    sirote zene bivaju nemilosrdno kaznjene u njihovim ocima i tesko je to i ispraviti...isti je slucaj i kada komentarisu nekog muskarca.. cesto se suzdrzim u zelji da ih pitam za nekog ko je, sta je, jer znam da cu da dobijem i ime pradede

  3. #3

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Pa, ja se uglavnom druzim sa pripadnicima muskog pola. I ono sto me najvise nervira, je to sto se mnooooogo hvale o znate-vec-cemu. Mislim, ma dajte! Mnogi moji jako dobri prijatelji su muskog roda, i kada imam problem, uvek su tu, da me saslusaju.

  4. #4

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    DA, definitivno. Bar ovaj jedan sa kim se vidjam, a ni ostali nisu bolji!

  5. #5

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Pa imam utisak da zene vise tracare od muskaraca ali su zenski tracevi blagi i smesni. A muski tracevi su ogavni, nemilosrdni i odvratni. Znaci samo da bacis peglu kad cujes.

  6. #6

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Tja muske tracare, zenske tracare, a kad sede zajedno onda su musko-zenske tracare. Nebi se to bas tako lako moglo svesti na muskarci su ovakvi onakvi, tipologija licnosti odavno nije u modi, pa tako i ove generalizacije nisu bas na mestu. U svakom slucaju, muskarci tracare, to je cinjenica, teme su im drugacije od zenskih, gle cuda, koliko su ogavne, ili vezane za sex to je vec pitanje, najverovatnije jesu u nekim slucajevima, ali i kod zena uz kaficu zna da izadje shto shta interesantno i masno, u verovatno istom procentu, tako da razlike nema, dva puta nista je nista, tracarenja nije ni bilo...

  7. #7

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Ma mislim da smo prilichno isti. Medjutim, ne znam ni jednog mushkarca kome je to tako bitna stavka u razgovoru kao shto je to kod nekih zzena sluchaj. Nikada necete chuti od mushkarca- eeee znash shta sam chuo za Peru i Micu i da pri tom se nas deset sjati okolo otvorenih usta da chuje shta je bilo. Ni jedan prosechan mushkarac se ne dozzivljava toliko prazno da bi mu tudja nesreca/sreca/bilo shta bilo dushevna hrana. Razgovor povede na tu stranu po nekad, shto jeste jeste i oplete se , ali to nikad nije centar ni najbitnija stavka. Najchesce se samo opauchi po onome ko nas najvishe iritira i ko nam je dao neposredan povod. ZZene ce to raditi suptilnije, perfidnije, ali o svakome. Uci cete u prostoriju one ce naravno nastaviti razgovor o nechem shesnaestom i vi necete ("") nishta primetiti. A mislim da ce svaka iole realna zzena reci da su one u medjusobnim razgovorima 10 puta gore od mushakraca shto se tiche bljuvotina. Mushkarci ce da prichaju sirovo, i lupati gluposti itd iz zajebancije, a neka zzena ce vam najgrdja sranja iz svoje ili tudje intime servirati hladno kao najnormalniju stvar. Ne znam da li vishe iritira potreba da se svaka glupost kazze javno, ili navika da se domundjava i doshaptava u prisustvu nekog treceg (osobito mene )

    Bilo je sluchajeva da odvalim neshto iz zajebancije, ili opsujem i da me zbog toga nazove sirovinom ista ta koja je upravo detaljno prichala svojim drugaricama kako bash voli da popushi k..u. )) I nishta tu nije strashno, ni pushenje, pa ni prichanje o tome, a ni psovanje.. nego, ko si ti da mi sudish?


    Sve to naravno varira od osobe do osobe, sve je relativno i nisu sve zene iste, kao shto ni svi mushkarci nisu isti. Isto je ono shto ih chini zzenama, ali je svaka svet za sebe.. A ako nam se i uchini da su sve iste, to je zato shto gledamo na pogreshnu stranu i ochekujemo pogreshne stvari ili se jednostavno svesno /podsvesno lepimo za isti -pogreshan tip zzena.

    Ma da sazzmem : Ko ste vi da nam sudite i ko smo mi da vam sudimo
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 04.08.2006 u 20:28

  8. #8

    07 Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Dragi Lebac

    Ma da sazzmem : Ko ste vi da nam sudite i ko smo mi da vam sudimo

    Ok, samo razmenjujemo iskustva

  9. #9

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Ma znam, to je chisto procena stanja, nish ja nemam protivu, odlichna tema

  10. #10

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Citat HLEBmaster kaže:
    Nikada necete chuti od mushkarca- eeee znash shta sam chuo za Peru i Micu i da pri tom se nas deset sjati okolo otvorenih usta da chuje shta je bilo.
    To samo govori o tome da nisi upoznao mog bivseg momka

    a neka zzena ce vam najgrdja sranja iz svoje ili tudje intime servirati hladno kao najnormalniju stvar
    Da, neka zena, ne sve... recimo, meni su se moje drugarice toliko popele na glavu sa pricom o tome kako bi, jelte, vec trebalo da se kresnem sa svojim tadasnjim momkom (te da im posle ispricam najpikantnije detalje ), da im ja (u inat) nisam rekla ni da sam spavala sa doticnim, a kamoli bilo sta detaljnije

    Smara me takva navalentnost, bas zbog toga mi je uvek i bilo prijatnije u muskom drustvu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #11

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Citat Meggy kaže:

    Smara me takva navalentnost, bas zbog toga mi je uvek i bilo prijatnije u muskom drustvu [/SIZE][/FONT]
    Eto, i o chemu onda prichamo? hehe

  12. #12

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Citat HLEBmaster kaže:
    Eto, i o chemu onda prichamo? hehe
    Ja nemam pojma, a lepo smo ustanovili da smo jednaki po kolicini, obimu, kvalitetu, dubini i svim vaznim, da u ovom casu ne kazem krucijalnim, odlikama jednog dobrog (blagosloven bio ) traca.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  13. #13

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Citat HLEBmaster kaže:
    Eto, i o chemu onda prichamo? hehe
    Pa, pricamo o tome da se ne moze generalizovati
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #14

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    "oni" ili ti muska populacija, su vece tracare nego mi devojke! u to sam se uverila jednom prilikom dok sam ne namerno slusala pricu mog tate i njegovih par prijatelja! ZENE,DEVOJKE, pa to je strasno! to nije samo tipa, ko je sta obukao ili skim se drzi pod ruku, nego skim ovaj vara zenu? gde je,ko koga video na "delu" , i tako jos mnogo toga! MISLIM STRASNO!

  15. #15

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Čini mi se da smo mi žene sklone da tračarimo na sve moguće teme, bilo da nas interesuju manje ili više...
    Dok muški deo populacije, ukoliko se uhvati teme koja im je od posebnog interesovanja...qq..to je školski primer tračarenja! I niti jedna žena ne može im biti ravna
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •