Muškarac postao majka - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: Muškarac se porodio!

    E sad sam sve video....

  2. #17

    Odgovor: Muškarac se porodio!

    Ipak da mi se to desi, ma odseko bi sebi onu stvar! Momentalno!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #18

    Odgovor: Muškarac se porodio!

    Neću da pišem na ovoj temi i da stavljam Mish u dilemu da li da briše ili ne. Taj tip je muškarac isto onoliko koliko i ja ribizla.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #19

    Odgovor: Muškarac se porodio!

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Zašto fuj ? Pa u današnje vreme je sve moguće. Treba da budemo srećni zbog toga. Mnogo brakova je propalo baš iz tog razloga što ne mogu imati dece...evo rešenja. Civilizacija napreduje, a mi ne treba da stojimo skrštenih ruku i govorimo "fuuj".
    napravi mi dete
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #20

    Odgovor: Muškarac se porodio!

    hhehehe

    gledao ja to na filmu...
    arnold srafciger i deni devito....
    ih odavno se muskarci poradjaju...
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  6. #21

    14 Odgovor: Muškarac postao majka

    Ponovo zatrudneo



    Transeksualac Tomas Biti iz Oregona u SAD, rodjen kao žena pre nego što je promenio pol i ovog leta na svet doneo devojčicu, ponovo je trudan i trebao bi da se porodi u junu iduće godine, objavila je televizija Ej-Bi-Si.

    Biti (34) koji je legalno muškarac, ali koji je zadržao ženske organe za reprodukciju mada se podvrgao hiruškoj rekonstrukciji grudi i terapiji steroidima, prošle godine je izazvao ogromno interesovanje u svetu kada je obelodanio svoju prvu trudnoću.

    Porodio se 29. juna ove godine u jednoj bolnici u Oregonu i na svet doneo zdravu devojčicu.

    U intervjuu datom Barbari Volters, najpopularnijoj voditeljki televizije Ej-Bi-Si, Biti je izjavio da je ponovo trudan i da porodjaj očekuje 12. juna iduće godine. On je rekao da nakon prvog porodaja nije nastavio terapiju muškim hormonima kako bi mogao ponovo da zatrudni.

    Bitijevo iskustvo izazvalo je veliku senzaciju u martu ove godine nakon jednog članka u američkom gej časopisu "The Advocate" u kom je govorio o svojoj trudnoći i slikao se nagog torza, sa bradom i zaobljenog stomaka.

    "Bio sam šokiran brzinom kojom se vest za 24 sata proširila celim svetom. Vest je bila na kineskim sajtovima, u Rumuniji, Rusiji, Brazilu", ispričao je on u intervjuu Ej-Bi-Siju dodajući da je dobijao pretnje smrću i da je nazivan monstrumom.

    U homoseksualnoj vezi sa izveznom Nensi, Tomas Biti, devojačkog prezimena Trejsi, legalno je promenio pol 1998. godine i postao muškarac nakon hormonalne terapije i odstranjivanja grudi. Nakon toga venčao se sa Nensi koja danas ima 46 godina.

    Tomas je zadržao matericu i kako je njegova supruga bila podvrgnuta histerektomiji, on je bio taj koji je, da bi ostvarili želju za potomstvom, izneo trudnoću nakon veštačkog oplodjenja.

    (beta)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #22

    14 Odgovor: Muškarac postao majka

    Muškarac će roditi blizance



    Jedan Španac postaće prvi muškarac na svetu koji će roditi blizance.

    Transeksualac Ruben Neo Koronado (25) je trudan i treba da postane otac u septembru. Ruben, koji se rodio kao žena imenu Stefani, rodiće dva dečaka iz veze sa partnerkom Esperancom Ruiz (43), prenosi Dejli Mejl.




    Prošle godine, u žižu svetske javnosti dospeo je Amerikanac Tomas Biti (na slici), kada je rodio ćerku Suzan Džulijet. Kao i Biti, Ruben je zvanično muškarac ali je zadržao svoje ženske reproduktivne organe.

    Kada su doktori rekli Rubenovoj devojci Esperanci, koja je već majka dvoje dece, da neće moći da ima više dece, ona i Ruben su odlučili da ona treba da proba da ostane u drugom stanju uz pomoć veštačke oplodnje.

    To je kao da ste se rodili sa tri ruke, rekao je budući otac. Koristite sve prednosti dok ih imate, i oslobodite se jedne kada počne da vam smeta.

    Neću prodavati moju priču da bih zaštitio svoju decu, dodaje on. Ispričao sam sve u javnosti jer želim da ljudi počnu da smatraju trudnoću transeksualaca kao nešto normalno.

    Ruben namerava da se porodi u bolnici u Barseloni, gde se par nedavno preselio iz Malage zbog porodičnih problema. Čim postane otac, nastaviće sa operacijom promene pola koju je prekinuo da bi mogao da ostane u drugom stanju.


    izvor: Muškarac će roditi blizance | SrbijaNet
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #23

    Odgovor: Muškarac postao majka

    Meni je, bre, od ovih sranja neviđena muka. Bljak, bljužd, itd.

    I baš me briga ako neko smatra da imam predrasude prema ovakvim pojavama...
    Poruku je izmenio memento, 24.03.2009 u 10:38 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #24

    Odgovor: Muškarac postao majka

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    trudan i treba da postane otac
    Otac ili majka? Bas me interesuje sta bi antropolozi rekli

  10. #25

    Odgovor: Muškarac postao majka

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Muškarac će roditi blizance


    Glavna frka je u naslovima . Što se mene tiče - tu piše: Žena sa brkovima će roditi blizance. I to je već manje strašno. Ja sam viđala primerke koji su sasvim sigurno zaslužni što konzerva Eva sardina izgleda onako kako izgleda
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Muškarac
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.06.2013, 01:36
  2. Majka me je naučila
    Autor alokin74 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 02.03.2011, 23:58
  3. Naj muškarac
    Autor memento u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 13:11
  4. Britanac postao otac sa samo 13 godina
    Autor robins u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 30.03.2009, 16:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •