Privesci za ključeve - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 69
  1. #31

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Moj privezak za ključeve ima još jednu funkciju - ujedno je i otvarač za flaše. Za ovaj privezak sam zdravo vezana, pa kada sam dobila privezak u obliku Vojvodine nisam mogla da se odreknem ni jednog, tako da sam na stari (otvarač za flaše) nakačila i malu Vojvodinu.
    Eto
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #32

    Odgovor: Privesci za ključeve

    moj medvedić je malo centrifugiran ..ali nema veze..ipak mi je najdraži i do daljnjeg ostaje glavni među privescima
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #33

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Imam već dve godine kožni braon privesak sa utisnutim grbom Novog Sada... (Poklon od bivše devojke... dopada mi se pa neću da ga bacim- mislim na privesak )
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  4. #34

    Odgovor: Privesci za ključeve

    dragi mi je poklonio novog medvedica koji se plazi



    trenutno ga drzim na stolu...neshto mi se ne miche onaj stari
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  5. #35

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Ja imam jedan, sa likom Kleopatre, donet iz Egipta
    Carpe diem

  6. #36

    Odgovor: Privesci za ključeve

    josh jedan ..to me kolega zeza zbog mojih najnovijih klizachkih egzibicija!

    samo moj ima pink suknjicu!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  7. #37

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Trenutno imam plišano magare...uspomena sa Palica od dragog...
    A inače tata mi je u mladosti skupljao priveske, tako da ima jako puno neobičnih privezaka...

  8. #38

    Odgovor: Privesci za ključeve

    kad smo kod privjesaaka.. neki dan su svi ukucani Velikog Tavana dobili od Deda Mraza male privjeske u obliku lampica.. ne zato shto se Deda Mraz mozhda kasno setio da nam donese poklon.. no shto su pocrkavale sve sijalice u haustoru.. i ne, nismo nespobni da ih promenimo nego koji kurac vec dve nedelje zivkamo kretena (chitaj: gazdu) kad on ignorishe nash zahtjev.. sad udaramo u inat gazdi kuce shto ih vec dve nedelje nije promenio e pa sad lepo umesto da se spotichemo i padamo ujutro po stepenishtu (neki dan umalo se ne polomih) kad izlazimo mi lepo sad osvetlimo charobnim malim lampicama (mada u tu svrhu osvetljivanja dobro su sluzhili svrsi i mobilni aparati )
    moomoo meee jooouu

  9. #39

    14 Odgovor: Privesci za ključeve



    ... moj privezak je kormilo, lep, neobican i ne bas lagan (koristim ga u razne svrhe) ...

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #40

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Pre par godina sam na promociji Weifert piva dobila njihov privezak-traku sa malim kompasom....Od tada ga stalno nosim, kao da se ne izgubim.....Kompas se davno pokvario.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  11. #41

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Dok sam čitala postove na ovoj temi ubih se razmišljajući kakve sam priveske nosila i jedini koga se sećam je bio neki ovalni kožni koji sam dobila od teče,on je radio u JAT-u tako da je privezaka(čitaj:olovaka,blokova,kišobrana,...) bilo na pretek i naravno da sam i ja posedovala jedan.Trenutno imam privezak tj. futrolu za ključeve a istu sam nasledila od mame kada sam počela da radim.Naime,kupila je privezak kada je počela da radi i nosila ga je do penzije što znači punih 38 godina.Kod mene je 2 tako da moj privezak ima tačno 40 godina Suvišno je spominjati koliko mi je drag i koliku sentimentalnu vrednost ima pa iako je već pohaban,izlizan i krpljen meni je najlepši i najvredniji.
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #42

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Volim kljucheve.
    U rukama uvek imam
    svezzanj kljucheva
    I svi su mi podjednako vazzni

    jBT pomislim tako
    ponekad
    da nisam u prethodnom zzivotu bio Kvazimodo
    mislim kljuchar
    Bogorodichine Crkve

    Samim tim jasno je da taj privezak
    kao "konac" koji celo delo krasi

    mora biti poseban
    jak
    i lep

    meni.

    Gvozdeni obruch
    nalik lisicama
    nosam vec godinama.

    Teret:
    cirka po kila
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 28.08.2008 u 01:24

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #43

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Trenutno nosim ključeve na privesku okruglog oblika gde je na jednom kraju izrezbaren mesec a na drugom iscrtane zvezdice.Drag poklon od drage osobe.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #44

    07 Odgovor: Privesci za ključeve

    Ja imam minijaturnu odzacarsku cetku. Dobila za srecu.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  15. #45

    Odgovor: Privesci za ključeve

    na mom sveznju kljuceva visi jedan mali plisani spic
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ključ sreće
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 20.11.2008, 18:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •