Nasilje među decom - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34
  1. #31

    Odgovor: Nasilje među decom

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Dok su tabadžije glavne dase. Na žalost.
    Kad bi svi klinci bili vaspitavani tako da znaju da ih jedino upotreba mozga može činiti većim, boljim, uspešnijim od drugih, statistike o žrtvama nasilja bi, verujem, bile drugačije.
    tacno tako
    tabadzije su glavne dase u skoli,ja to vidim
    kad pocnem razgovor s Potomkom on odmahne rukom i kaze:Znam,znam,znanje jer moc......ali ja zelim da budem omiljen!Sve devojcice su lude za.....tim i tim...A taj i taj psuje kao kocijas,vulgarno se odnosi prema devojcicama i hiperaktivan je....

    Nije lako gledati odrastanje jednog emotivca koji bi hteo da bude faca a suvise vitestva ima u sebi...hteo bi on da bude mangup,nije da ne bi,ali prosto nije neko ko to zaista i jeste...
    uh...
    cari roditeljstva...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #32

    Odgovor: Nasilje među decom

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    ...
    I kasnije, kad porastu, neće se tući naokolo, nego postoji sud, zakon i razni drugi načini kako se rešavaju konflikti. Kad bi svi klinci bili vaspitavani tako da znaju da ih jedino upotreba mozga može činiti većim, boljim, uspešnijim od drugih, statistike o žrtvama nasilja bi, verujem, bile drugačije.
    ... Ali ko da čeka u strahu da porastu i da se možda stvari izmene?

    Meni je teško da prihvatim da postoji toliko nivoa na kojima zakazuju i porodica i učitelj i nastavnik i pedagog i... svi!
    Reče Isahara da je signalizirala kome treba i da je naišla na ćutanje.
    I neka deluje i romantično i patetično i kako god, ali dovoljna je samo ljubav i posvećenost na jednoj od ovih stepenica pa da sve bude mnooogo bolje.

    Kaže prosvetar da se ne jednom događalo da se posle razgovora sa malim prestupnicima "veliki mangupi" rasplaču i nikada ne ponove ništa slično.

  3. #33

    Odgovor: Nasilje među decom

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Pre par meseci, ulazim u uchinonicu i zatichem scenu u coshku kako petorica shituraju dechaka, koji lezhi na podu, u coshku.
    Ostali gledaju i aplaudiraju, a on jadan, sam. Niko da mu pomogne.
    Ne znam kako sam se uzdrzhala da ih ne nalupam na licu mesta.
    Poshaljem ih kod direktora, oni ne odu.
    Upishem u napomenu, njima kazna nije izrechena.
    Pojeo vuk magarca.
    Hajde, molim te, oko ovog "nalupavanja" dece mi pojasni, malo samo. Ne verujem da si nekog učenika nalupala, skoro sto posto sam u to sigurna. Ili grešim? Pitala sam te još par stvari, ali verovatno nisi videla. A bitno mi je, škakljiva je tema pa može i loše da se shvati i jedna i druga strana.

  4. #34

    Odgovor: Nasilje među decom

    Zanima me, je li itko bio primoran stati uz svoje dijete i posjetiti roditelje nasilnika?

    Kako ljudi reagiraju u toj situaciji?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Peticija za uvodjenje smrtne kazne za zločine nad decom
    Autor imakolata84 u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.02.2013, 08:45
  2. Nasilje u porodici
    Autor Mish u forumu Porodica
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 08.08.2012, 00:58
  3. Nasilje, ludnica oko nas...
    Autor SQUAW u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 26.06.2012, 19:32
  4. Sajber buling - Elektronsko nasilje
    Autor Arthur Dent u forumu WWW
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.07.2009, 13:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •