Nezavisna Srbija - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 35
  1. #16

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Mene najvise od svega trenutno boli to pljuvanje po Srbiji od strane Crnogoraca.
    Ljudi, ja odavno nisam cula toliko tuznih stvari o ovoj drzavi za tako kratko vreme. Sinoc se na HRT-u lizu Hrvati i Crnogorci, kao oslobodili se srpske tiranije, da ne nabrajam sta sve dalje Hrvati su im sada divni sjajni (a svi znamo da su se oni najvise tukli), Albanci jos bolji, a po nama ozezi k'o po muvi... Ok, politika je to, razumem, nasa neodgovornost prema Hagu je njih sputavala u ostvarenju ciljeva, ali ostvario si jedan deo tog cilja, imaj sada bar malo obzira.
    Nadam se da ce se sto pre izneti ti KONACNI rezultati, pa da svako pocne da gradi drzavu... Nadajmo se da ce mutavi Kostunica biti dovoljno sposoban da sto pre proglasi drzavu koja se zove Srbija, te da ce sto pre prema strancima u Srbiji uvesti mere i status koji dolikuje, pa makar i ako budu morali da ih nazovu nacionalnim manjinama (sinoc sam vec videla neke vojvodjanske crnogorce da se izjasnjavaju kao nacionalne manjine i traze svoja prava u skladu sa time ).
    Bilo kako bilo, volja naroda je volja naroda... A pljuvanje po susednoj drzavi nikako ne vodi ka poboljsanju odnosa sa susedima
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    srecno ti bilo nezavisnost majko srbijo nadam se da ces uskoro da budes kraljevina srbija samo je ovo trebalo davno da se uradi micuka milse da ce njima hrvati pomoci ali su latini stare podmukle varalice

      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat Muckota kaže:
    Mene najvise od svega trenutno boli to pljuvanje po Srbiji od strane Crnogoraca.
    Ma ko ih *ebe Muckota. Videcemo mi za par godina od cega ce ziveti Crnogorci. Da nece mozda od njihovog usranog turizma? Da ne pricam dalje o njihovim prljavim plazama i neljubaznosti.....
    Secam se pre par godina kad sam bila u Herceg Novom kupovala sam novosadski jogurt u njihovoj radnji po nesto manjoj ceni nego kod nas. Kako smo to dozvolili? A njihov prsut paprena cena kod nas. Drago mi je da nece vise biti tih nelogicnosti...
    I jos jedan slucaj o Crnogorcima...
    Jednom sam se zatekla u Crnoj Gori na moru u maju. Trebao mi je smestaj za dve osobe 5 nocenja. Jedna zena je rekla da ce nam iznajmiti kao neku sobu za 100 eura ukupno (znaci 10 eura po osobi za jedno nocenje). Mi smo joj rekli da je to puno za maj mesec (van sezone) i da pristajemo samo na varijantu da joj damo 50 eura ukupno za oboje. Ona se uvredila u smislu malo je to para da bih ja sad postavljala cistu posteljinu za 5 dana. Ja nisam mogla da verujem da ona nece da zaradi 50 eura za 5 dana???? A soba bi joj bila prazna da mi nismo dosli, jos ona zivi sama u toj kuci. Inace shvatila sam tad da je Crnogorcima jaaaako tesko da obrisu prasinu i postave cistu posteljinu.

    A sad mogu i da odem kod njih turisticki i kad mi se obrate da im kazem da ih ne razumem i da mi prevedu.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat sekula kaže:
    srecno ti bilo nezavisnost majko srbijo
    Promasio si padez i rod.

    Citat goldie kaže:
    Videcemo mi za par godina od cega ce ziveti Crnogorci
    Pa od šverca kao i do sada. Eventualno možda od turizma, ako skontaju da oni treba da budu zahvalni turistima zato što dolaze, a ne turisti njima zato što imaju more i dozvoljavaju da se u njemu kupa.

    Ja nisam mogla da verujem da ona nece da zaradi 50 eura za 5 dana????
    Joooj, tih priča ima baš jako mnogo. Meni je bilo katastrofa kada sednemo u kafić i treba da molimo konobara da nas usluži. Dobro, da se razumemo, to se dešava i ovde, ali nekako je prirodno da kada odeš na letovanje očekuješ da se neko prema tebi ophodi lepše. Prošle godine smo bili u Grčkoj. Onaj konobar bre obleće oko tebe, obraća ti se na 6 jezika... ioko ni on lično možda ne gotivi Srbe kao Srbe, ili ga boli uvo za nas, ali mi smo za njega turisti od kojh će on zaraditi i na taj način nas i tretira. Kada Crnogorci to budu shvatili, možda i bude nešto od njih.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Jos nije ali bice ! Polako za koju godinu !
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat goldie kaže:
    Ma ko ih *ebe Muckota... Da nece mozda od njihovog usranog turizma?
    Sto smo vospitani !!!
    "Bupu pi du pu !"
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    -Neko je, gore, spomenuo pljuvanje po Srbima. Danas kad sam na poslu prico kako su prosle jadranske lige na Cetinju docekivani Zvezda i partizan (ha) uz ubi ubi Srbina (UBI UBi alo UBI SRBINA). Sta reci UBI mislim ! A ciboni nista, npr.
      Vrh

  8. #23

    11 Odgovor: Nezavisna Srbija

    koga nema, bez njega se moze...kao sto netko gore vec rece, po crnogorcima ispada da smo najveci tirani na svijetu (time samo pokazuju stupanj svoje civilizovanosti i kulture - koju namjerno necu da spominjem, jer se ne treba spustati na njihov nivo), a buducnost ce im pokazati tko su im prijatelji a tko neprijatelji, a tada ce bojim se biti kasno, ali to je vec njihov problem. sto su trazili, to ce i dobiti
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    E sad me vec opasno nerviraju crnogorski politicari - vec treci dan drve kako su oslobodjeni dugogodisnje srpske tiranije.

    Kazu da ce Milo da promeni prezime u Djukanovici.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  10. #25

    11 Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat Kunic kaže:
    E sad me vec opasno nerviraju crnogorski politicari - vec treci dan drve kako su oslobodjeni dugogodisnje srpske tiranije.

    Kazu da ce Milo da promeni prezime u Djukanovici.


    e kunicu, svaka ti cast. mogu jos samo da dodam...

    lako je tudjim k....m gloginje mlatiti
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Ma stoka najobicnija. Neka, neka, pamti pa vrati. Sad kao mi mozemo da pricamo da smo se oslobodili 600.000 koji su nas 8 miliona sputavali.

    Da vidimo - oko 10.000 crnogorskih studenata je u Srbiji, skolovanje za strance je 1000 i vise evrica - znaci cirka 10 miliona za nas. A da ne pricamo dalje...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  12. #27

    02 Odgovor: Nezavisna Srbija

    Videcete bice opet to po onom komunisttickom brastvo jedinstvo nasi su studenti neka se skoluju , bilo bih lepo da Srbija okrene list ali bojim se ima dosta njih okolo i naokolo pa ce da vrse pritisak nije jadan narod kriv kriva je politika , to se ja bojim da ce tako biti , a u isto vreme prizeljkujem da se okrene sama sebi i svojim gradjanima i pruzi im bolji zivot jer defaktno sada moze da bude u situaciji da to uradi...
    Kazete sta Crnogorci pricaju tamo o Srbiji samo da mozete da vidite sta ovde rade i sta pricaju nemoze biti crnje ali kako Englez ume da kaze" what goes aroudn comes around " to njima moze da se desi u buducnosti ...
    Zivela Srbija na mnoga ja ljeta !!!
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat Kunic kaže:
    Ma stoka najobicnija. Neka, neka, pamti pa vrati. Sad kao mi mozemo da pricamo da smo se oslobodili 600.000 koji su nas 8 miliona sputavali.
    Eto uskoro nas 1.300 000, da se zajedno sputavamo!
    Dace Bog. Sve se vidjelo na utakmicama reprezentacije SiCg!
    Kada bi nam ovdje DOZVOLILI referendum, ako ne bi bilo preko 85% za odvajanje od federacije, ja taj referendum nikad u zivotu vise ne bih spomenuo!
    Problem je u tome sto ovi nasi turci govore kako ovo sa Crnom Gorom i ovdje nije ista stvar, nego...nemaju ni oni pojma sta da kazu, samo mucaju. Panika bratac, panika. Ne daju nam da na najdemokratskiji moguci nacin izrazimo nasu volju! Polako, neka je nama himna ista, jezik isti, crkva ista, zastava ista...nigdje se ne zurimo.

    Zivjela Srbija!!!
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat greco kaže:
    Kada bi nam ovdje DOZVOLILI referendum, ako ne bi bilo preko 85% za odvajanje od federacije, ja taj referendum nikad u zivotu vise ne bih spomenuo!
    Samo 85%?

    Citat greco kaže:
    Problem je u tome sto ovi nasi turci govore kako ovo sa Crnom Gorom i ovdje nije ista stvar, nego...nemaju ni oni pojma sta da kazu, samo mucaju. Panika bratac, panika. Ne daju nam da na najdemokratskiji moguci nacin izrazimo nasu volju! Polako, neka je nama himna ista, jezik isti, crkva ista, zastava ista...nigdje se ne zurimo.
    Pa tako isto kazu i za Kosovo i Metohiju. Neka, ja se uzdam u onu "nicija nije gorela do zore". Ko ceka doceka. I Hrvati i Slovenci i Makedonci i Cesi i Slovaci i mnogi mnogi drugi su docekali. Dace Bog da docekamo i mi. Dosta su se drugi pitali umesto nas.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Nezavisna Srbija



    kažu jedna slika vredi više od hiljadu reči
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Srbija
    Autor elektricna ovca u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.05.2013, 10:10
  2. Srbija, zemlja uplatnica
    Autor makilli u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 13:47
  3. Srbija i nesvrstanost
    Autor nenad.bds u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.04.2010, 16:23
  4. Finska - Srbija 0:2
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.06.2007, 20:12
  5. Srbija na CNN - u
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 02.02.2007, 19:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •