Mramorak?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 44

Tema: Mramorak?

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    09 Mramorak?

    Gde je taj Mramorak? Zna li neko nesto o njemu?

  2. #2

    Odgovor: Mramorak

    Citat JelaS kaže: Pogledaj poruku
    Gde je taj Mramorak? Zna li neko nesto o njemu?
    O da ,zna Google,
    a zna i Wikipedia.
    Ali ako neko od forumaša zna još nešto neka dopiše.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  3. #3

    Odgovor: Mramorak?

    Citat JelaS kaže: Pogledaj poruku
    Gde je taj Mramorak? Zna li neko nesto o njemu?
    Mramorak se nalazi u Južnom Banatu, pripada opštini Kovin, imao oko 3000 stanovnika, prelep park u centru sela, stanovnici Mramorka su mešovite nacionalnosti, najviše ima Srba i Rumuna. Mramorcani se najvise ponose svojim dobrovoljno vatrogasnim drustvom i imaju puno uspeha u radu, godinama važe za jedne od najboljih u zemlji što dokazuju brojni uspesi u zemlji i inostranstvu. Zadnjih godina se u Mramorak vracaju Nemci koji su proterani posle Drugog svetskog rata...
    Moji utisci o tom selu su pozitivni, udaljeno je od mog mesta 8km i cesto sam tamo, za to selo me veze mnogo lepih uspomena i dragih ljudi! Vredi ga posetiti leti, jer je tad najlepše! I još nešto za muški deo foruma, Mramorcanke su mnogo lepe!
    Na VC ima i clanova iz tog sela, ocekujem da ce se prikljuciti temi!

    Grb Mramorka


    Crkve u Mramorku




    Park u centru sela, slikan sa crkve


    Slike su uzete od jednog clana VC, ocekujem ga sa novim slikama.
    Poruku je izmenio Nenad_DPb, 20.03.2008 u 14:41
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  4. #4

    Odgovor: Mramorak?

    Veliko hvala Nenade Za svaki podatak o Mramorku svima cu biti zahvalna, jer su moji preci iz njega, a ja nisam bila nikada u njemu Potrudicu se ovoga leta da tamo odem.

  5. #5

    Odgovor: Mramorak?

    Mramorak ti je jedna obična selendretina i ništa nećeš popustiti ako ga nikada i ne posetiš!

  6. #6

    Odgovor: Mramorak?

    Ja sam bio par puta u Mramorku dok sam igrao fudbal.... i nije mi se nesto razlikovao od ostalih juzno banackih sela.... Klasika....

  7. #7

    Odgovor: Mramorak?

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Mramorak ti je jedna obična selendretina i ništa nećeš popustiti ako ga nikada i ne posetiš!
    Posto sam bio u Mramorku,mislim da ga veliki park u centru sela izdvaja iz proseka....
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  8. #8

    Odgovor: Mramorak?

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Mramorak ti je jedna obična selendretina i ništa nećeš popustiti ako ga nikada i ne posetiš!
    Zasto kazes da je "obicna selendra"? Je li nosis lose uspomene iz njega? Ili imas dubljeg razloga za takvo misljenje?

  9. #9

    Odgovor: Mramorak?

    http://mramorak.page.tl
    swe imate tamo



    A nemoj da lupate o Mramorku jer neznate nishta o njemu
    Mramorak je zakon


    Ja sam iz Mr-a

  10. #10

    Odgovor: Mramorak?

    Citat chonsi kaže: Pogledaj poruku
    http://mramorak.page.tl
    swe imate tamo
    A nemoj da lupate o Mramorku jer neznate nishta o njemu
    Mramorak je zakon
    Ja sam iz Mr-a
    Dobro što si se odazvao...
    E pa bilo bi onda dobro da napises nesto o svom selu, iz prve ruke, mani wiki oni lazu ... Ubedi nas da je "zakon". Pozdrav...
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  11. #11

    Odgovor: Mramorak?

    O Mramorku nema shta mnogo da se kaze osim da se nalazi u opshtini Kowin,ima zeshce lep park(bolji od swih),nema mnogo mesta za izlaske ali prowod je zagarantowan :D
    Nenad zna u wezi dewojaka moze da wam pricha da ja netroshim rechi,hehe
    To je to ukratko o Mramorku,jeste da su Mramorchani malo bezobrazni ali jbg takwi smo :D
    Poruku je izmenio zmax, 25.03.2008 u 17:23 Razlog: bold

  12. #12

    Odgovor: Mramorak?

    Citat chonsi kaže: Pogledaj poruku
    O Mramorku nema shta mnogo da se kaze osim da se nalazi u opshtini Kowin,ima zeshce lep park(bolji od swih),nema mnogo mesta za izlaske ali prowod je zagarantowan :D
    Nenad zna u wezi dewojaka moze da wam pricha da ja netroshim rechi,hehe
    To je to ukratko o Mramorku,jeste da su Mramorchani malo bezobrazni ali jbg takwi smo :D
    Po ovoj poruci bi neko pre rekao da ste lenji, nego bezobrazni. Slabo poznajes svoje mesto onda
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  13. #13

    Odgovor: Mramorak?

    E, sad, neko kao ja moze da zakljuci iz svega ovoga da su Mramorcani lenji i bezobrazni, da su Mramorcanke lepe, da nema mesta za provod (?!) i da je mramoracki park jako lep!!!

    Bas i nije nesto!
    Moracu svakako da odem u Mramorak, jer su ovde sagovornici nepozdani... izuzetak je, dakako, Nenad )kojim opet hvala za fotke i podatke).
    Mramorcani, ima li neko bar neki fotos tog cuvenog parka?

  14. #14

  15. #15

    Odgovor: Mramorak?

    Citat desertfox kaže: Pogledaj poruku
    Jedno od ruznijih sela u Banatu.
    Zanimljivo! Dokaži!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •