Društvo za putovanja/e
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Društvo za putovanja/e

    Sigurna sam da mnogi mladi ljudi imaju problem kao ja sada.
    Imaju mogućnosti da otputuju, vole putovat ali nemaju s kim.
    Zato sam odlučila otvorit ovo temu kako bi svi koji nemaju društvo za putovanje upoznali nekoga i otputovali zajedno.

    Svako od nas ima neke prijoritete, ali to ne znači da imaju ljudi oko nas iste kao i mi. Neko ce pre kupiti neke stvari nego otputovati,
    neko nema novaca, neko radi pa nema vremena, neko ne voli putovati, nekom bolje odgovara januar, onom drugom opet jun, itd. I tako od tolikog izbora prijatelja, nema se sa kim otići na put.


    Evo, ja ću prva dati predlog. Želim na leto da odem u Egipat, Siriju, Jordan ili može samo na jednu od destinacija. Spremna sam na kompromise.
    Ako neko želi nek se javi, može i na privatne poruke.

  2. #2

    Odgovor: Društvo za putovanja/e

    Uuuu... i ja bi voleo da odem do tih zemalja...
    Poceci civilizacije, ogromna ostavstina, ne tako velik broj turista (Sirija)...
    Mislim da Kon Tiki pravi takve ture od 20-ak dana...
    Back in red!

  3. #3

    Odgovor: Društvo za putovanja/e

    Od dvadesetak dana? Nisam znala da prave tako dugačke ture, fino...
    Uglavno maksimalno svi prave do 15 dana.

    Dal postoje neke organizacije preko kojih se može putovat, osim klasični turističkih agencija?

  4. #4

    Odgovor: Društvo za putovanja/e

    Oću ja oću ja
    imam i dobra kolica za voznjicu šalu na stranu ...
    Tema ti je super !
    Mogli bi početi izletom na frušku goru
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #5

    Odgovor: Društvo za putovanja/e

    Cao, Tracy!

    I mene muci ista stvar ! Preko godine svi pricaju kako hoce da putuju a kad dodje vreme da se dogovorimo ne mozes naci jednu osobu koja bi pouzdano mogla da ide...
    Ja sam ove godine htela da posetim Tunis, mada mi se jako svidja i Sirija, ali nisam proucila ponude agencija za tu zemlju.

    Sta mislis o Tunisu?

    Pozdrav

  6. #6

    Odgovor: Društvo za putovanja/e

    Citat Blueberry kaže: Pogledaj poruku
    Cao, Tracy!

    I mene muci ista stvar ! Preko godine svi pricaju kako hoce da putuju a kad dodje vreme da se dogovorimo ne mozes naci jednu osobu koja bi pouzdano mogla da ide...
    Ja sam ove godine htela da posetim Tunis, mada mi se jako svidja i Sirija, ali nisam proucila ponude agencija za tu zemlju.

    Sta mislis o Tunisu?

    Pozdrav


    Cao....
    Tunis je jako lepa zemlja...ali ja sam bila u Tunisu, tako da ovo leto ne bih tamo ponovo. Možda neki drugi put.
    Gde si ti do sada putovala? Dal si bila u Egiptu?

  7. #7

    Odgovor: Društvo za putovanja/e

    mozhete da probate preko Serbia travelers.. moj drug je deo te organizacije i znam provereno da dosta putuju i po Srbiji, a i izvan nje.. on je chak doshao i do Amerike na taj nachin prichao mi je kako je preko sajta upoznao super ljude koji vole da putuju.. i na taj nachin se ljudi povezhu pa putuju zajedno

    eto, pa probajte, sretno!
    moomoo meee jooouu

  8. #8

    Odgovor: Društvo za putovanja/e

    Ja trazim drustvo za New York - za zajednicko iznajmljivanje stana na mesec dana, septembar 2008 ili kasnije (sve mozemo da se dogovorimo, samo ako ste dovoljno zagrejani za ideju o mesec dana u Njujorku). Ja smestaj nisam vec izabrala - birali bismo zajedno na netu, i rezervisali tek nakon dobijanja vize (racunam max 1000e/osobi za smestaj).

    Zainteresovani, javite se na mail: savic.marija et sbb.co.yu

  9. #9

    Odgovor: Društvo za putovanja/e

    Citat Willow kaže: Pogledaj poruku
    (racunam max 1000e/osobi za smestaj).
    ma jel ti to reche 1000e [rechima: 'iljadu evra] po osobi za mesec dana?
    idi na Craiglistu i tamo nadjite neki sublet za tih mesec dana ima brdo soba koje ljudi iznajmljuju za mesec/dva po povoljnim cenama (manje od 1oooE sigurno!).. s obzirom da dolazite turistichki, mislim da vam velichina sobe nije ni bitna (i ovako cete u sobi samo da spavate) tako da bi vam preporuchila da ne troshite previshe na smjeshtaj.. ako ne budete na Menhetenu vec u Bruklinu ili Kvinsu, gledajte samo da ste blizu podzemne zheleznice, sve drugo je nebitno.. druga varijanta su vam hosteli, chija se cena krece od 40$ pa navishe..

    ae
    moomoo meee jooouu

  10. #10

    Odgovor: Društvo za putovanja/e

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    ma jel ti to reche 1000e [rechima: 'iljadu evra] po osobi za mesec dana?
    idi na Craiglistu i tamo nadjite neki sublet za tih mesec dana ima brdo soba koje ljudi iznajmljuju za mesec/dva po povoljnim cenama (manje od 1oooE sigurno!).. s obzirom da dolazite turistichki, mislim da vam velichina sobe nije ni bitna (i ovako cete u sobi samo da spavate) tako da bi vam preporuchila da ne troshite previshe na smjeshtaj.. ako ne budete na Menhetenu vec u Bruklinu ili Kvinsu, gledajte samo da ste blizu podzemne zheleznice, sve drugo je nebitno.. druga varijanta su vam hosteli, chija se cena krece od 40$ pa navishe..

    ae
    gledala sam craigslist naravno - iznajmiljivanje na samo mesec je mnogo skuplje nego za neki duzi period (3+ meseca). mozda moze da se nadje i povoljnije ali to ako "iskrsne", ne mogu sad da trazim za septembar. sublet se nude najvise za juli/avgust i ljudi to hoce da iznajme za ceo period.

Slične teme

  1. Uspomene sa putovanja
    Autor Lillith u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 12.03.2014, 14:43
  2. Utisci sa putovanja
    Autor psssst u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 14:51
  3. Volonterski rad i putovanja po svetu
    Autor Muckota u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 31.07.2010, 09:46
  4. Putovanja kroz slike
    Autor swba u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 19.06.2010, 21:27
  5. Cene putovanja po svetu..
    Autor yige_gui u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.07.2008, 22:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •