NIS - politicka ili ekonomska odluka? - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 111
  1. #76

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Ne dirajte nam bracu Ruse, oni ne vole ustase!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #77

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    raz ... dva ... tri .... ihaaaaaaaa
    ko ne ume ... nek nauči brzo da igra KAZAČOK (plinJok) ... i odma ĆE MU BIDNE toplo ... bar oko srceta


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #78

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Uzeli nam i naftu i plin i digli mu cenu za 70% i sad zatvorili ???

    Ruska Mafija namagarčila naše MafiMufljuze ... i sad mi svi (narod) ispali neviđene ovce
    pa bar da smo ošišane nego Očupane RaZčupane i očerupane ...
    Мислиш ли ти озбиљно да бисмо боље прошли да је Динкић НИС продао Шелу?Да ли мислиш да они не би дигли цене гаса 500%, а не 70%? Да ли би се ти понашала другачије да ти неко не плаћа робу годинама и набије дуг преко 5 милијарди евра? Да ли би да си политичар поклањала гас некоме? Ја само не разумем одакле људима идеја да би било боље да је НИС продат било коме другом, могло је бити у најбољу руку само ИСТО а највероватније би било горе 5 пута, јер је више него очигледно да све зависи од Руса ... Интересантна размишљања ...

    Не браним Русију иако стварно волим ту земљу, али само не верујем да би се ико другачије понашао да је у истој ситуацији! Па нама су гасили, воду,струју, забранили нам да увозимо храну ЗБОГ политике, замисли шта би нам урадили због пара! Били смо на рубу егзистенције јер је један манијак владао земљом, манијак који је био директор банке у САД и кога су они поставили овде ... манијак кога су могли у било које доба дана и ноћи да смакну да су хтели! НЕ они су ударили по грађанима и пустили су да се ГОДИНАМА смрзавамо и цркавамо од немаштине ... А сад критикују Русе што наплаћују своје паре!

    БАј д веј, Хвала Мађарима на плину, само се бојим да нас то кошта екстремно много... али хвала свакако!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  4. #79

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    па могли су и Немци да нам пошаљу ... или било ко други.... како Италијани помажу Словенце ...

    НЕ лупај, нису могли никако да нам пошаљу јер би опет свако дрпио за себе док стигне до нас, немој да трујеш!
    tako je. bas nijesu mogli eu preko belorusije isporucit namenske kolicine,za srbiju.
    ma, to je samo zbog zdravjla kazem vam.
    p.s
    pitajte vase pretke-je li tacno da su rusi silovali mnogo vojvodjanki, krajem drugog svetskog rata

  5. #80

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Мислиш ли ти озбиљно да бисмо боље прошли да је ...
    Ne mislim ja ništa ... n'umem da mislim šta bi bilo kad bi bilo - gledam šta SE DESILO !

    Eh ... da su MiLOŠketov, KošPICIN, KreVeljin, Tomcin i još po neki tata imali sigurne sexOVE i stavili prezervative ...
    gde bi nama bio kraj

    ovako ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #81

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    pitajte vase pretke-je li tacno da su rusi silovali mnogo vojvodjanki, krajem drugog svetskog rata
    Питај ти своје комшије (пошто су твоји дошли после 1947-сам си то рекао) шта су усташе радиле у Срему, шта Мађари у Бачкој а шта Немци у Банату ... ус.аћеш се ... прочитај и Магнум кримен, научићеш нешто!
    Што бре само пишеш неке глупости да скрећеш са теме ... јел имаш ти нешто паметно и конкретно да напишеш везано за тему! Имаш тему о злочинима почињеним над Србима,Ромима и Јеврејима у другом светском рату, па тамо пиши о томе!Аман бре ...

    Eh ... da su MiLOŠketov, KošPICIN, KreVeljin Tomcin tata imali sigurne sexOVE i stavili prezervative ...
    gde bi nama bio kraj
    ех ... и чедин и ненадов ... била би ово земља снова ...без бараба и багре!

    Ne mislim ja ništa ... n'umem da mislim šta bi bilo kad bi bilo - gledam šta SE DESILO !
    Једино смо ми будале и поклањамо струју шиптарима да би имали Срби струју, а они њима - рестрикције ... нису сви овце и будале као Срби ... има и паметних!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  7. #82

    12 Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    ех ... и чедин и ненадов ... била би ово земља снова ...без бараба и багре!
    Što si u pravu u pravu si.
    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Једино смо ми будале и поклањамо струју шиптарима да би имали Срби струју, а они њима - рестрикције ... нису сви овце и будале као Срби ... има и паметних!
    jedino da izmislimo neke cevi koje će da vode plin samo u Srpske domove
    a onda ... kad izmislimo ... da obožavaoci rusa ponude Baćuškama patent,
    pa da im "braća" mimo Evrope i evropski orjentisanih Srba - dostavljaju plin na kućni prag tj. ventil.


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #83

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat campari kaže: Pogledaj poruku
    tako je. bas nijesu mogli eu preko belorusije isporucit namenske kolicine,za srbiju.
    ma, to je samo zbog zdravjla kazem vam.
    p.s
    pitajte vase pretke-je li tacno da su rusi silovali mnogo vojvodjanki, krajem drugog svetskog rata
    ja sam pitao, i pričali su da su se ponašali kao svinje, hteli su da ubijaju čak zato što domaćin nije imao rakiju u kući u kojoj su se oni uselili,
    a Nemci kad su bili kod nekoga u kući i noćili ostavljali su sve kako je i bilo čak su se i zahvalili, da negovorim o njihovoj urednosti šta sam čuo i kulturnosti...

  9. #84

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    edino da izmislimoo neke cevi koje će da vode samo u Srpske domove
    a onda ... kad izmislimo ... da obožavaoci rusa ponude Baćuškama patent,
    pa da im "braća" mimo Evrope i evropski orjentisanih Srba - dostavljaju plin na kućni prag tj. ventil.
    Да је Тесла жив, он би већ смислио нешто ... и Срби би имали струју а ми бисмо имали гас ... Тесла је крив за све, после "Београда и Срба" наравно

    Nemci kad su bili kod nekoga u kući i noćili ostavljali su sve kako je i bilo čak su se i zahvalili, da negovorim o njihovoj urednosti šta sam čuo i kulturnosti...
    А тек што су били пецизни на стрељањима Срба и Јевреја (па Јасна Шекарић је нула за немачког редова ... ), милина божија, културан народ, метак у чело целом селу, а не као усташе да кољу зарђалим кашикама и касапе труднице ... а гестапо је имао стварно хумане методе испитивања Срба ... добијали су кафу, фруштук ... и ракијицу, само да пропевају ...ма господа!

    Колико су тек усташе побиле Срба па не верујем да не купујеш вегету и кики бомбоне због тога!Дај не булазните више!

    елем, има тема о злочинима Немаца,Усташа,Мађара,Руса и свих осталих ... па изволте тамо,прекините да спамујете!
    Poruku je izmenio FlekicaSkupusom, 08.01.2009 u 15:28

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  10. #85

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat campari kaže: Pogledaj poruku
    tako je. bas nijesu mogli eu preko belorusije isporucit namenske kolicine,za srbiju.
    ma, to je samo zbog zdravjla kazem vam.
    p.s
    pitajte vase pretke-je li tacno da su rusi silovali mnogo vojvodjanki, krajem drugog svetskog rata
    Jesu, jesu, mnoge zene i nisu prezivela grupna silovanja...
    Ali danas su neka druga vremena, nemas americki dolar, ne dobijas ruski gas...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #86

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    ... Тесла је крив за све, после "Београда и Срба" наравно
    ... naravno ...




    da nije tako

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #87

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Eво га и Битер, не могу, нећу моћи да се сусдржим од његовог излива србољупства и па ћу опет попити опомене ... одох ја док још могу да нормално куцам ...Жао ми је, радо бих ћаскао са вама, али не бих да ме банују због одређених персона ... други пут ћемо!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  13. #88

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Jeste Tesla je kriv, bio je prvo Austrougar pa Amerikanac a takvii su ovdi najvece zlo!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #89

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Да је Тесла жив, он би већ смислио нешто ... и Срби би имали струју а ми бисмо имали гас ... Тесла је крив за све, после "Београда и Срба" наравно


    А тек што су били пецизни на стрељањима Срба и Јевреја (па Јасна Шекарић је нула за немачког редова ... ), милина божија, културан народ, метак у чело целом селу, а не као усташе да кољу зарђалим кашикама и касапе труднице ... а гестапо је имао стварно хумане методе испитивања Срба ... добијали су кафу, фруштук ... и ракијицу, само да пропевају ...ма господа!

    елем, има тема о злочинима Немаца,Усташа,Мађара,Руса и свих осталих ... па изволте тамо!
    Znam ja dobro šta su radili kakva sr..a, po svetu , istina je, ali ja sam samo pomenuo događaj koji se desio u mome selu, to je bila obična vojska nikakva SS, obični ljudi (nemci) koji su bili nasilu regrutovani da prolivaju krv za tu nicističku vlast i koji su jedva čekali da taj košmar prođe...

  15. #90

    Odgovor: NIS - politicka ili ekonomska odluka?

    Znam ja dobro šta su radili kakva sr..a, po svetu , istina je, ali ja sam samo pomenuo događaj koji se desio u mome selu, to je bila obična vojska nikakva SS, obični ljudi (nemci) koji su bili nasilu regrutovani da prolivaju krv za tu nicističku vlast i koji su jedva čekali da taj košmar prođe...
    Све је то ок, али ово је тема о НИС-у а не о злочинима из другог светског рата, Кампари је искусно пустио ровца да би скренули са теме јер он нема аргументе да нормално комуницира са нама, него кад не зна од муке шта ће да каже он одвали "питајте бабе шта су радили совјети нашима" ... какве то везе има са НИС-ом ... човек само трује и скреће са теме!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odluka Ustavnog suda Srbije o Statutu AP Vojvodina
    Autor FlekicaSkupusom u forumu Spomenar
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 18.08.2012, 20:03
  2. Odluka i kako je doneti
    Autor memento u forumu Filozofija
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 03.04.2010, 13:23
  3. Svetska ekonomska kriza
    Autor campari u forumu Ekonomija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 09.06.2009, 15:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •