Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 52
  1. #16

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...vlada sa radikalima u svakom slucaju......
    То је могао одмах.

    ili da se kupi malo vremena,pa da se proba,da se podigne rejting stranke?predje cenzus?
    Да се купи време за шта? Зашто да подиже рејтинг странке и прелази цензус кад је већ у скупштини, са довољним бројем посланика да уђе у владу, остане у влади... ?

    da ucenjujemo jos malo,iako imamo malu podrsku u narodu?
    Па управо су мрзитељи Коштунице тражили изборе, јер Коштуница има 5-6% гласова, а уцењује, одлучује, води владу... сад кад је расписао изборе да се провери воља народа, то је урадио да би уцењивао?
    Ко ће ЛДПу удовољити...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    То је могао одмах.



    Да се купи време за шта? Зашто да подиже рејтинг странке и прелази цензус кад је већ у скупштини, са довољним бројем посланика да уђе у владу, остане у влади... ?



    Па управо су мрзитељи Коштунице тражили изборе, јер Коштуница има 5-6% гласова, а уцењује, одлучује, води владу... сад кад је расписао изборе да се провери воља народа, то је урадио да би уцењивао?
    Ко ће ЛДПу удовољити...
    ...to je mogao odmah,ali onda nista ono od predznaka "demokratski"...
    ...da kupi vreme,jer mu je rejting opao...sada cemo malo da optuzujemo DS i da sakupljamo poene na terminima izdajnika i starnih placenika...
    ...totalno si promasio stranku...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    оћемо ли се икада оканути те политике више?

    био сам активни учесник и деветомартовских и петооктобарских и...
    на икс избора покушавао да променим нешто, али...

    докле бре да трошим енергију? кад ми се чини да помака од милошевићевог времена с краја осамдесетих нема...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...to je mogao odmah,ali onda nista ono od predznaka "demokratski"...
    ...da kupi vreme,jer mu je rejting opao...sada cemo malo da optuzujemo DS i da sakupljamo poene na terminima izdajnika i starnih placenika...
    ...totalno si promasio stranku...
    Дакле, да је сад ушао у владу с радикалима, не би имао предзнак демократски, а после 11. маја ће имати? Занимљиво.
    Рејтинг му опао, па зато расписује изборе? Генијално. А већи рејтинг му треба да формира владу са радикалима. Што може да уради одмах...
    Ја промашио странку?

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    оћемо ли се икада оканути те политике више?

    био сам активни учесник и деветомартовских и петооктобарских и...
    на икс избора покушавао да променим нешто, али...

    докле бре да трошим енергију? кад ми се чини да помака од милошевићевог времена с краја осамдесетих нема...
    Шта тачно радиш па трошиш енергију, склекове, трбушњаке...?
    Наравно да се нећемо оканути политике, политика је константа, утиче на животе сваког живог створа на планети, не нестаје са Милошевићем.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku



    Шта тачно радиш па трошиш енергију, склекове, трбушњаке...?
    Наравно да се нећемо оканути политике, политика је константа, утиче на животе сваког живог створа на планети, не нестаје са Милошевићем.
    знам то али... мало би ја да одморим од те политике, само мало.
    после ћу се вратим ја а ви ми кажете шта се десило

    ок?
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Дакле, да је сад ушао у владу с радикалима, не би имао предзнак демократски, а после 11. маја ће имати? Занимљиво.
    Рејтинг му опао, па зато расписује изборе? Генијално. А већи рејтинг му треба да формира владу са радикалима. Што може да уради одмах...
    Ја промашио странку?



    Шта тачно радиш па трошиш енергију, склекове, трбушњаке...?
    Наравно да се нећемо оканути политике, политика је константа, утиче на животе сваког живог створа на планети, не нестаје са Милошевићем.
    ...ne......on za mene nikada nije imao predznak "demokratski"...posebno dok je drzao Radeta Markovica i kontrolisao DB...to mi je onako,trn u oku...
    ...raspisuje izbore jer ne sme da formira Vladu sa radikalima...zna sta se u tom slucaju desava...gubi i ono malo glasaca......btw...hoces da kazes da moja razmisljanja nisu genijalna?....
    ...kad kazem promasio stranku...mislio sam na LDP...ja sam pristalica DS...ali,ti od tolike zaslepljenosti ne vidis...ali nema veze...
    ...inace...ne znam za momka sa Gibraltara...ali u pauzama skupstinskih zasedanja i dobrog sexa,ja obozavam da radim sklekove i trbusnjake...u zdravom telu...zdrav duh...preporucujem i tebi...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ne......on za mene nikada nije imao predznak "demokratski"...posebno dok je drzao Radeta Markovica i kontrolisao DB...to mi je onako,trn u oku...
    Па скачеш мало себи у стомак.
    Он држао Радета... председник владе Ђинђић, министар уп Михајловић, аташе за односе са Земунским кланом Чеда... а кривац за Радета - Коштуница.

    ...raspisuje izbore jer ne sme da formira Vladu sa radikalima...zna sta se u tom slucaju desava...gubi i ono malo glasaca......btw...hoces da kazes da moja razmisljanja nisu genijalna?....
    Дакле, хоће да се нахвата гласача и тек онда да уђе у владу с радикалима? Није обавештен о истраживањима која показују да ће добити мање посланика него што има, не боји се Тадићевих 2,5% предности... испаде да тај Коштуница није туњав уопште, већ да је баш баја

    ...kad kazem promasio stranku...mislio sam na LDP...ja sam pristalica DS...ali,ti od tolike zaslepljenosti ne vidis...ali nema veze...
    Све што сам рекао сам ти лепо објаснио, а ти ми ту неку заслепљеност импутираш. Извини што сам ти рекао да си ЛДПовац, бранио си нешто Чеду ономад, а и ставови вам се поклапају...

    ...inace...ne znam za momka sa Gibraltara...ali u pauzama skupstinskih zasedanja i dobrog sexa,ja obozavam da radim sklekove i trbusnjake...u zdravom telu...zdrav duh...preporucujem i tebi...
    Па радио бих ја то да је могуће имати здравије тело и здравији дух него што ја имам.
    Poruku je izmenio Mish, 10.03.2008 u 19:25 Razlog: bez vredjanja, molim
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Најзаинтересованији за ове изборе је био ЛДП. На основу председничких избора, односно на основу 2,5% гласова које је Тадић добио више од Николића, закључили су да би нова влада после парламентарних избора могла да се формира без Коштунице и ДССа, а са ЛДПом, Г17, Чанком... дакле, влада од зла оца и горе матере.
    Znaci, bez Kostunice, tog andjelka cista i svetla obraza svi ostali su sljam i olosh? Odakle li ti samo pravo da Pishesh ovako neshto, pitam se...

    Та логика значила би и опасно јачање радикала, али господа из ЛДПа и њихови блиски савезници, један део ДСа, закључили су да кад се подвуче црта, ипак остаје влада блока ДС-ЛДП-Г17-ЛСВ + неки муслимани, вероватно Љајићеви.
    Intersesantno je da si zabrinut za navodno jacanje radikala, a glasao si za Nikolica na prethodnim izborima. Demagogija? Ma neeee...i josh, da li mi se to cini ili sa nipodastavanjem govoris o nesrpskom delu stanovnika Srbije?

    Коштуницино бирачко тело су изгледа урачунали у Николићеве гласове - и закључили да СРС и ДСС неће имати довољно посланика да формирају нову владу. Ту је мало незгодно ако се испостави да су Коштуницини бирачи у већој мери гласали за Тадића, што уопште није искључено, и ако сад у коначном збиру СРС+ДСС+НС+СПС буде више од 50%. Али ЛДПовци и екстремни ДСовци сматрају да се ризик исплати, јер овако ЛДП уопште није у влади а ДСовци морају да деле власт са Коштуницом. А ако се ЛДП докопа државних пара, инситуција, управних одбора... њихово избацивање одатле личиће на скидање Милошевића.
    Neverovatan smisao za analizu...klap, klap, klap (onomatopeja aplauza)

    Наравно, ЛДПовце и то крило ДСа не занима ни Косово ни Србија ни њени интереси... битно им је само да добију неограничену власт. Да ли су сад Србији потребни избори, нестабилност, да ли је паметно ризиковати радикале у влади... то их не занима.
    Ovo su vec domaci izdajnici. Trebalo bi ih streljati, zar ne?

    Коштуница је с друге стране овим потезом показао да није истина све оно што причају о њему - да му је битна само борба за власт, да му је Косово само изговор, да се боји избора који би га одували... јер је уз неке мање уступке могао да седи у овој власти, управним одборима, министарствима... још дуго дуго.
    Za 4 godine nakupi se prilicno kinte...a? I bas suprotno, tom coveculjku je vlast jedino sto ga zanima i sad pokusava da pokupi neke poenchice na osnovu svog iskazanog "patriotizma", dok je sve jos vruce...bljak...

    Ипак је показао да му је Србија битнија од власти.


    Друго питање је - колико је ово паметан потез. Коштуницин посао није да показује да има петљу или да му није битна власт "са 6% подршке", већ да ради оно што је најбоље за Србију. А усред овакве кризе, уз могућност доласка на власт СРС или, још горе, ЛДПа, није паметно ризиковати нове изборе и стварати пола године нестабилности. Да не спомињем како ће се то одразити на привреду, инвеститоре, динар...
    On i ne moze da pokazuje da ima petlju (da ne kazem nesto drugo) jer je nema. A to je najvaznije u premijerskom poslu. Seti se Djindjica i uporedi ga sa ovim mrljavkom. Isto tako, on radi ono sto misli da je najbolje za Srbiju. Posto vec nema petlju da preseche sam, uvaljuje kosku narodu i raspisuje izbore.

    Све је боље решење од избора, и коалиција са СРСом, којима такође не би било свеједно да ли ће влада трајати или ће се ићи на изборе, избори су коцка, и опстанак ове коалиције уз неки, било какав договор, мањинска влада уз подршку СРС, СПС...
    Vidis, ovde se najjasnije vidi razlika izmedju pristalica DS-a i DSS-a...niko iz moje stranke ne bi napisao ovako nesto, potpisujem. Ja licno, uvek sam za bilo kakve izbore, bez obzira na cenu nego za koaliciju sa radikalima. Tebi to ocigledno ne smeta, i mislim da je samo pitanje vremena kada ces poceti otvoreno da ih podrzavas...

    Мислим да ће још један резултат бити мањи број гласова ДССу. Већ годинама се против њих води прљава кампања, највероватније у режији ЦИА.
    Ovako nesto prezirem, iz dna duse. Cini mi se da bi mogao da smanjis gledanje filmova. U cemu se ogleda ta prljava kampanja, bas me zanima?

    ДСС није нашао прави начин да се супротстави тој кампањи, с тим да једини имају храбрости да стану иза својих речи, да повуку потезе, да оборе владу због Косова, да доведу у питање односе са ЕУ због њихових фашистичких поступака, не покушавају да сисају две мајке типа ДС или Г17 са причом "јако ћемо се наљутити што нам уништавају земљу, али нећемо предузети ништа".
    Apsolutno netacno. Sve sto si ovde napisao je stopostotna nesistina u koju ni sam ne verujes, ali pisanje radi pisanja je ponekad jako interesantno...mislim DSS i hrabrost... ...

    Кад се споје те две ствари, непопуларни потези, жестока медијска кампања и плашење народа, пропаганда, пљување и блаћење у режији ЦИА... ДСС ће највероватније забележити 4-5% гласова мање него на протеклим изборима. Свеједно, питање је колико су велике шансе, без обзира на Тадићевих силних 2,5% предности над Николићем, да СРС, ДСС и СПС добију мање од 50%. На прошлим изборима имали су заједно око 51%. Нема разлога да резултат СПСа падне, анкете углавном показују раст популарности радикала, ако то покрије пад ДССа... можда је Коштуница израчунао боље од блефера из ДСа.
    Jbt, meni se cini da ovde ima vise od dve stvari...a ne zna se koja je smeshnija i besmislenija (obecao sam drugu Mishu da cu koristiti samo fine reci )...nego Joske, jel' se meni cini li se ti preracunavas za jednu lepu vladiCu sa drugovima radikalima i espeesovcima......verovatno to isto radi i tvoj duhovni vodja (zvani braveheart )...
    Гледајући ову анкету:
    http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=3...mp;sectionId=29
    Nebitan detalj.


    СРС, СПС, ДСС... опет преко 50%. Дакле, не схватам зашто су Коштуници требали ови избори, шта год је хтео могао је да уради...
    Vec sam ti objasnio, covek nema petlje da preseche...

    једино ако су му мотиви стварно демократски - да провери вољу народа.
    Motivi su mu sitnoglodarski....

    А онда има легитимитет против кога нико нема право да се буни, мада се ови ДС-ЛДПовци већ после годину дана буне да више не важе резултати избора, да Коштуница влада са 6% подршке... као да не постоји разлог зашто се избори одржавају сваке четири године.
    Niko, osim njegove savesti, ako dozvoli sebi da napravi koaliciju sa onima koji su vec jednom unistili ovu zemlju...doduse kad bolje razmislim (o Kostunicinoj savesti), u pravu si: niko nece imati pravo da se buni.

    Ако уђе у владу с радикалима, то је због тога што не верује ДСу и Г17 да желе да бране земљу. Ако уђе у владу опет са ДС и Г17, онда не могу више да доводе у питање његов легитимитет. Али ако узмемо да ће однос снага бити јако јако сличан, онда у чему је поента ових избора???
    Ako udje u vladu s radikalima, to je zbog toga sto je konacno i definitivno izdao 5. oktobar i to ce samo potvrditi (doduse, on je to vec mnogo puta potvdio) koliko je u stvari malo veze imao sa celom tom pricom....

    Све у свему, највероватнија опција је да ће сви они из ДСа и ЛДПа који су призивали изборе доживети нешто прилично гадно - да им се жеље остваре.
    Bice lepo zavrsiti sa kombi - strankom, jednom za svagda.

    P.S. ne volim da komadam tudje postove, ali ovaj je bio predug da bih odgovorio u dahu...
    Poruku je izmenio love hunter, 10.03.2008 u 17:02
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Intersesantno je da si zabrinut za navodno jacanje radikala, a glasao si za Nikolica na prethodnim izborima. Demagogija? Ma neeee...i josh, da li mi se to cini ili sa nipodastavanjem govoris o nesrpskom delu stanovnika Srbije?
    Не занима ме шта се теби причињава.
    Па ако те већ интересује моје мишљење, нисам баш срећан идејом да радикали уђу у владу. Опет, нисам нешто срећан ни одсуством воље код ДСа да се бори за одбрану Србије.
    Није то никаква демагогија, место председника је једна ствар, скупштина друга, влада трећа.

    Neverovatan smisao za analizu...klap, klap, klap (onomatopeja aplauza)

    Ovo su vec domaci izdajnici. Trebalo bi ih streljati, zar ne?

    Смор...

    Za 4 godine nakupi se prilicno kinte...a? I bas suprotno, tom coveculjku je vlast jedino sto ga zanima i sad pokusava da pokupi neke poenchice na osnovu svog iskazanog "patriotizma", dok je sve jos vruce...bljak...
    Па добро, ниједна новина није објавила никад неки корупционашки скандал у ком би Коштуница узео неку лову, али то те неће спречити да причаш да се накрао.
    На ово сам већ одговорио Ангусу. Занима га само власт, зато хоће владу са радикалима, али неће сад одмах, иако може да је направи без икаквог цимања. Већ уствари хоће да покупи неке поенчиће, на изборима, да би ушао у скупштину. И онда направио владу с радикалима.
    Мени је јасно да ви мрзите Коштуницу, али кад га пљујете пробајте да не звучи овако нелогично та прича.

    On i ne moze da pokazuje da ima petlju (da ne kazem nesto drugo) jer je nema. A to je najvaznije u premijerskom poslu. Seti se Djindjica i uporedi ga sa ovim mrljavkom. Isto tako, on radi ono sto misli da je najbolje za Srbiju. Posto vec nema petlju da preseche sam, uvaljuje kosku narodu i raspisuje izbore.
    Уваљује народу! Прво је прича била да он не може да доноси одлуке, јер ЛДП процењује да му је подршка спала на 4%. А сад кад је расписао ванредне изборе, које си призивали ЛДП и ДС, кад проверава вољу народа, сад "уваљује народу". Тражили сте, проблем је изгледа што сте добили то што сте тражили.
    Прича да он нема петљу баш и није тачна, то је фазон да се зове туњавим, неспособним, оваквим, онаквим... а кад треба објаснити мало је теже. Па најангажованији је у одбрани Косова, предлаже какве такве конкретне потезе, не боји се да се замери фашистима који нас олајавају, не лиже дупе ЕУ и САД...
    Што се тиче поређења са Ђинђићем, не можемо да кажемо да је иједна његова влада била неуспешнија од Ђинђићеве.

    Vidis, ovde se najjasnije vidi razlika izmedju pristalica DS-a i DSS-a...niko iz moje stranke ne bi napisao ovako nesto, potpisujem. ja licno, uvek sam za bilo kakve izbore, bez obzira na cenu nego za koaliciju sa radikalima. Tebi to ocigledno ne smeta, i mislim da je samo pitanje vremena kada ces poceti otvoreno da ih podrzavas...
    Па пази, резултат после избора ће бити такав да ће ДСС или ући у владу са радикалима и СПС или ће ићи поново са Г17+ДС. А све то може и сад, тако да не видим сврху изборима. О томе причам, а идеје типа "дај изборе свако пола године, само нек је весело" је ван памети. Постоји разлог зашто су избори на сваке 4 године. Сваки избори, посебно у Србији, значе нестабилност, страх инвеститора, колебања берзе и динара, страх у народу, успоравају економски раст, а да би било која влада било шта урадила мора да има бар неко време на располагању. Некоме можда јесте занимљиво гледати предизборне кампање без престанка, али за државу то није добро.
    Што се тиче коалиције с радикалима, искрен да будем не знам шта да мислим. Мислим да својим одбијањем да се брани земља ДС и сателити просто терају ДСС у коалицију са СРС и СПС. А ако се формира та евентуална влада, свој став о њој ћу доносити на основу њених потеза.

    Ovako nesto prezirem, iz dna duse. Cini mi se da bi mogao da smanjis gledanje filmova. U cemu se ogleda ta prljava kampanja, bas me zanima?
    Смешан си, мислиш да ако је тако у филмовима, у стварности обавештајан служба највеће светске силе која има милионе војника широм света не ради ништа?
    У чему се огледа? Па погледај форум Б52, погледај твоје ставове, туњав, млитав, нема муда, против ЕУ, нема подршку а влада, уцењује, вуче назад, и тако већ годинама. А стопут поновљена лаж...

    Apsolutno netacno. Sve sto si ovde napisao je stopostotna nesistina u koju ni sam ne verujes, ali pisanje radi pisanjamje ponekad jako interesantno...mislim DSS i hrabrost... ...
    ДСС тражи да ЕУ потврди да признаје Републику Србију, ДСС излази на изборе да се провери воља народа. Шта је то ако не храброст? ДС политика?

    Jbt, meni se cini da ovde ima vise od dve stvari...a ne zna se koja je smeshnija i besmislenija (obecao sam drugu Mishu da cu koristiti samo fine reci )...nego Joske, jel' se meni cini li se ti preracunavas za jednu lepu vladiCu sa drugovima radikalima i espeesovcima......verovatno to isto radi i tvoj duhovni vodja (zvani braveheart )...
    Процењујем резултате избора и разматрам разне могућности. Размишљам. Потражи на википедији шта је то.
    Лепо је што се Миш и ти тако лепо слажете.

    Vec sam ti objasnio, covek nema petlje da preseche...
    Човек је пресекао и расписао изборе.

    Motivi su mu sitnoglodarski....
    Твоја инфантилна острашћеност смара.

    Ako udje u vladu s radikalima, to je zbog toga sto je konacno i definitivno izdao 5. oktobar i to ce samo potvrditi (doduse, on je to vec mnogo puta potvdio) koliko je u stvari malo veze imao sa celom tom pricom....
    "Издао 5. октобар". Те Титови пионири приче сачувај за неког ко у њих верује. С једне стране неспремност да се брани земља, с друге опасност да изда оне који се представљају као персонификација и тумачи 5. октобра.

    P.S. ne volim da komadam tudje postove, ali ovaj je bio predug da bih odgovorio u dahu...
    Овако је прегледније.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па скачеш мало себи у стомак.
    Он држао Радета... председник владе Ђинђић, министар уп Михајловић, аташе за односе са Земунским кланом Чеда... а кривац за Радета - Коштуница.



    Дакле, хоће да се нахвата гласача и тек онда да уђе у владу с радикалима? Није обавештен о истраживањима која показују да ће добити мање посланика него што има, не боји се Тадићевих 2,5% предности... испаде да тај Коштуница није туњав уопште, већ да је баш баја



    Стиди се бре, све што сам рекао сам ти лепо објаснио, нисам ја Малени или Ловац на Лавове, а ти ми ту неку заслепљеност импутираш. Извини што сам ти рекао да си ЛДПовац, бранио си нешто Чеду ономад, а и ставови вам се поклапају...



    Па радио бих ја то да је могуће имати здравије тело и здравији дух него што ја имам.
    ...znaci...pises o Kostunichinoj nevinosti u Radetovom slucaju...ccc...nisam ocekivao od tebe da me gledas u oci i lazes...
    ...Kostunica je baja isto koliko i Baja Little Knindza...
    ...btw...stidim se......i oprosticu ti sto si me tukao....ali samo ako Voja opet bude premijer...
    ...sto se tice tela i duha...ne zezam se...cesci sex i fizicka aktivnost poboljsavaju pogled na svet uopste......
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...znaci...pises o Kostunichinoj nevinosti u Radetovom slucaju...ccc...nisam ocekivao od tebe da me gledas u oci i lazes...
    Ники проблем, ајмо конкретно. Дакле, шта је урадио? А то да ниси очекивао, не говориш истину

    ...Kostunica je baja isto koliko i Baja Little Knindza...
    Изашао је свима на црту... шта је мишеви.... де сте пи*ке дошо Здравко Чолић... хоћете изборе, ево вам изборе...

    ...sto se tice tela i duha...ne zezam se...cesci sex i fizicka aktivnost poboljsavaju pogled na svet uopste......
    Наравно, па зато ја имам овако добре погледе... Кристијане
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ники проблем, ајмо конкретно. Дакле, шта је урадио? А то да ниси очекивао, не говориш истину



    Изашао је свима на црту... шта је мишеви.... де сте пи*ке дошо Здравко Чолић... хоћете изборе, ево вам изборе...



    Наравно, па зато ја имам овако добре погледе... Кристијане
    ...dakle...niki problem...nista nije uradio......i ne lazem te...
    ...Voja na crti?
    ...wtf?Kristijan?E yosso...ja tebe nikada ne bih tako uvredio...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...dakle...niki problem...nista nije uradio......i ne lazem te...
    Ето ти сад, нећеш да нам кажеш. Али крив је, то сви знамо.

    ...Voja na crti?
    Читаш ли ти вести?

    ...wtf?Kristijan?E yosso...ja tebe nikada ne bih tako uvredio...
    Па цитат од ког је ова прича кренула је Кристијанов цитат...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ето ти сад, нећеш да нам кажеш. Али крив је, то сви знамо.



    Читаш ли ти вести?



    Па цитат од ког је ова прича кренула је Кристијанов цитат...
    ......za jednog klerofasistu...sjajan humor...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Prvo, primeticu da si "slucajno" izostavio neke delove mog prethodnog posta, pa pretpostavljam da na njih nemas komentar. E, sad:


    Не занима ме шта се теби причињава.
    Па ако те већ интересује моје мишљење, нисам баш срећан идејом да радикали уђу у владу. Опет, нисам нешто срећан ни одсуством воље код ДСа да се бори за одбрану Србије.
    Није то никаква демагогија, место председника је једна ствар, скупштина друга, влада трећа.
    Ma nemoj. A u cemu se konkretno ogleda tvoja nesreca? U glasanju za Nikolica (" mesto predsednika je jedna stvar", ala je objasnjenje, svaka chast), u konstantnom pominjanju nekakvog "odsustva volje DS-a da brani Srbiju"? E, o tome cu malo opsirnije ispod...i da, to jeste demagogija. Dela koja ne prate reci...ili obrnuto, svejedno.

    Смор...
    Opak komentar...
    Па добро, ниједна новина није објавила никад неки корупционашки скандал у ком би Коштуница узео неку лову, али то те неће спречити да причаш да се накрао.
    На ово сам већ одговорио Ангусу. Занима га само власт, зато хоће владу са радикалима, али неће сад одмах, иако може да је направи без икаквог цимања. Већ уствари хоће да покупи неке поенчиће, на изборима, да би ушао у скупштину. И онда направио владу с радикалима.
    Мени је јасно да ви мрзите Коштуницу, али кад га пљујете пробајте да не звучи овако нелогично та прича.
    Sto automatski znaci da nije? Milsim, gledaj tvoju logiku: "nijedna novina nije objavila"...i kako onda da se ne nasmejem ....
    ...no, najiskrenije, milsim da se on nakrao koliko i Tadic...ali mi, na primer, ona piggyface Mihajlov (ordinarni lazov, dokazano na sudu) nekako ne uliva poverenje...a tebi? I znas kako, ako zeli da sacuva iole obraza sto mu je ostalo, ne moze da napravi koaliciju sa radikalima odmah...to je i tebi jasno, jel' da? Jeldajeldajelda? I hoce da pokupi poenchice, bas tako .
    Уваљује народу! Прво је прича била да он не може да доноси одлуке, јер ЛДП процењује да му је подршка спала на 4%. А сад кад је расписао ванредне изборе, које си призивали ЛДП и ДС, кад проверава вољу народа, сад "уваљује народу". Тражили сте, проблем је изгледа што сте добили то што сте тражили.
    Прича да он нема петљу баш и није тачна, то је фазон да се зове туњавим, неспособним, оваквим, онаквим... а кад треба објаснити мало је теже. Па најангажованији је у одбрани Косова, предлаже какве такве конкретне потезе, не боји се да се замери фашистима који нас олајавају, не лиже дупе ЕУ и САД...
    Што се тиче поређења са Ђинђићем, не можемо да кажемо да је иједна његова влада била неуспешнија од Ђинђићеве.
    Pa i ne moze...samostalno, i nema vise od, da budemo shiroki, 5 %...i zbog toga je ponovo u dilu sa lokalnom seljachinom, eks - ministrom...i veruj mi, meni nije ni najmanji problem sto je raspisao izbore - kao sto sam rekao: bice lepo zavrsiti jednom za svagda sa kombi - strankom .
    Dobro, molim te, kako bi ti okarakterisao Koshtunicu...al' da skinesh ruzichastozaljubljene naochari i da ga pogledas na svetlu dana...
    Neee, greshish, najangazovaniji je Toma Nikolic, samo cekam kad ce da padne u kosovsko-religiozni trans i, sa penom na ustima, krene da ga brani golim rukama ...a konkretni potezi su plashenje celog sveta, ostro trazenje da se popljuju po sebi samima...a lizanje guze majci Rusiji je nacionalni sport utanachen jos davno, davno...pa posto vidimo da bas i nema neke pozitivne rezultate, sta mislis o tome da ga batalimo, a?
    ...sto se tiche poredjenja sa Djindjicem...znas sta, u stvari oni ne mogu da se porede, nikada i nikako.

    Па пази, резултат после избора ће бити такав да ће ДСС или ући у владу са радикалима и СПС или ће ићи поново са Г17+ДС. А све то може и сад, тако да не видим сврху изборима. О томе причам, а идеје типа "дај изборе свако пола године, само нек је весело" је ван памети. Постоји разлог зашто су избори на сваке 4 године. Сваки избори, посебно у Србији, значе нестабилност, страх инвеститора, колебања берзе и динара, страх у народу, успоравају економски раст, а да би било која влада било шта урадила мора да има бар неко време на располагању. Некоме можда јесте занимљиво гледати предизборне кампање без престанка, али за државу то није добро.
    Што се тиче коалиције с радикалима, искрен да будем не знам шта да мислим. Мислим да својим одбијањем да се брани земља ДС и сателити просто терају ДСС у коалицију са СРС и СПС. А ако се формира та евентуална влада, свој став о њој ћу доносити на основу њених потеза.
    Rezultat posle izbora ce biti takav da ce DS napraviti vladu bez DSS-a. Jel' ti sad svrha malo jasnija?
    E sad, o "odbijanju da se brani zemlja"...na cemu uopste temeljis tu kvazipricu? Imam neki blagi osecaj da tebi nije dovoljno nista sto Tadic i DS kazu ako u svakoj ruci ne drze po 3 (slovima: tri) svece a u pozadini nema svestenog lica koje izvodi svoj vokalni performans propracen scenskim (dimnim) efektima...da li je moguce da si toliko podlozan demagoshkom ponashanju i isto takvim prichama da si i sam pocheo u njih da verujesh (da se tako ponashash, to sam odavno primetio, jedino mi josh nije jasno da li to radish iz ubedjenja ili iz dosade)...ajde jos jednom da ti nacrtam: Kosovo je mnogo lakse i efikasnije odbraniti iz EU, nego izvan nje...i kad ces vec jednom da utuvis u glavu da nemamo nijedan nacin osim toga? Da li si stvarno spreman da budemo jos, recimo, 50 godina jedino pleme u Evropi? Da li stvarno mislis da je bilo sta sto je Kostunica uradio imalo bilo kakvog, i najmanjeg odjeka u svetu? Da li je potrebno da ponovo prolazimo kroz sve ono sto smo prolazili devedesetih godina? Da li mozes suopste da ukapiras znacenje termina "I Kosovo i EU"?


    Смешан си, мислиш да ако је тако у филмовима, у стварности обавештајан служба највеће светске силе која има милионе војника широм света не ради ништа?
    У чему се огледа? Па погледај форум Б52, погледај твоје ставове, туњав, млитав, нема муда, против ЕУ, нема подршку а влада, уцењује, вуче назад, и тако већ годинама. А стопут поновљена лаж...
    Cekaj, ti mi ovo govoris da sam strani placenik?
    Neverovatno je koliko zvucis kao SPS-ove i JUL-ove perjanice devedesetih...po tebi, svako ko ima misljenje koje se razlikuje od tvoga (a znamo kako otprilike razmisljas) je potencijalni spijun CIA-e...ajde da okrenemo stvari: da nisi ti mozda ruski placenik i da ne radis za KGB? A, sta cemo sad?
    A Kostunica je bas takav kakvog si ga opisao: ucenjivach mishjeg srca koji nas sve vuche unazad...to je pokazivao svih ovih godina, zbog cega je problem to javno reci? I jos, primecujem da teoriju o sto puta ponovljenoj lazi primenjujes u praksi ovom "nespremnoscu da se brani zemlja"...

    ДСС тражи да ЕУ потврди да признаје Републику Србију, ДСС излази на изборе да се провери воља народа. Шта је то ако не храброст? ДС политика?
    G-l-u-p-o-s-t (bezrazlozna i bez ikakvog efekta, ponovo. Demagogija.). Sto se drugog dela tice, zasto pripisujes Kostunici navodnu hrabrost zbog izlaska na izbore? Mislis da ih se mi plasimo? Gorko ces se razocarati, slutim...
    Процењујем резултате избора и разматрам разне могућности. Размишљам. Потражи на википедији шта је то.
    Лепо је што се Миш и ти тако лепо слажете.
    Nemam pojma ni sta je vikipedija...ocekujem prosvetljenje...koliko vidim razmisljanja ti idu u jednom pravcu: ka radikalima.
    Lepo je sto je lepo.

    Човек је пресекао и расписао изборе.
    Твоја инфантилна острашћеност смара.
    A tvoja nepatvorena objektivnost razgaljuje...

    "Издао 5. октобар". Те Титови пионири приче сачувај за неког ко у њих верује. С једне стране неспремност да се брани земља, с друге опасност да изда оне који се представљају као персонификација и тумачи 5. октобра.
    Izvini sto sam i na trenutak pomilsio da vama 5. oktobar znaci nesto vise od trenutka kada ste konacno izasli iz anonimnosti...i s tom nespremnoscu si stvarno vishe smesan...

    Овако је прегледније.
    Bash.
    Poruku je izmenio love hunter, 12.03.2008 u 17:15
      Vrh

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta očekujete od nove vlade
    Autor Che_Guevara u forumu Politika
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 27.05.2014, 15:47
  2. Vlade Divac
    Autor Goga u forumu Sportisti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.10.2012, 21:19
  3. Izbori 2008 ukratko
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 31.01.2008, 03:43
  4. Vlada ili izbori?
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 15.05.2007, 16:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •