Медији - Strana 6
Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 228

Tema: Медији

  1. #76

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Слика, наравно, из Блица:



    Приметићемо да фокус слике није ни несрећа, ни смрскано возило... већ је сликано тако да се уклопи и плакат ДСС-НС.
    ...meni se bas lepo uklapaju...pandurov fluorescentni prslook i zuti bus...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #77

    Odgovor: Медији

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...meni se bas lepo uklapaju...pandurov fluorescentni prslook i zuti bus...
    Ma ja mislim da nije problem u tome sto se zakljanja bilbord, vec u tome sto je bus zuto-plave kombinacije!

    Koliko li su cekali da naidje autobus bas te kombinacije...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #78

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Као што је параноја да на другој страни блица имаш 2 колумне, рубрику победник и губитник и Хит дана, колумне су увек обе против народњачке коалиције, победник је увек из коалиције Чанак и компанија, губитник увек из ДСС или СРС, а Хит Дана такође неко из тих странака, плус имаш неке колумне унутра типа Душана Микље и сл, који су опет против клетих контраевролуционара, па онда имаш и текстове интониране слично...
    Onda uzmeš Kurir, Press, Pravdu i kako već, pa isto to samo obrnuto veličaju se narodnjaci i radikali, a pljulje po demokratama. Valjda je to sloboda štampe, ne znam, možda grešim.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Као што је параноја била да су ТВ Бастиља, Политика, Политика Експрес, Црвена Борба и слични медији биле под контроом Слобе...
    To nije nikakva paranoja to je bila činjenica, tada nije opozicionih novina sem Naše Borbe, a sad ih ima koliko hoćeš, neka ako vole ljudi vole žutu štampu, neka im. Ti presovi i ini ne piju vode kod mene, čitam ih na pauzi za doručak, za razbibrigu, dok mrsim rekbu , pa onako kad počne da rekbu curi, dođe mi da obrišem ruke sa njima, al neću kad sam fin

  4. #79

    Odgovor: Медији

    Evo i moje paranoje:
    Emisija B-92; utisak nedelje, sedam predloga ili osam, no svejedno, svi predlozi zasnovani na izveštajima b-92, jedino Šešelja nisu mogli direktno da snime. Naslovi utisaka mudro i umno sastavljeni, i šlag paranoje: gledaoci se javljaju i svi dojednog su u skladu sa konatacijom predloga, ili amin svatovi. No ima i onaj dodatak na ovaj završetak, amin svatovi-polomili vratovi, kaže narod ovo drugo!
    Stvarno sam paranoičan, ali šta ću godine su učinile svoje, a možda zato što tama nemože da pobedi svetlost.
    In vinas veritas

  5. #80

    Odgovor: Медији

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Onda uzmeš Kurir, Press, Pravdu i kako već, pa isto to samo obrnuto veličaju se narodnjaci i radikali, a pljulje po demokratama. Valjda je to sloboda štampe, ne znam, možda grešim.
    Правда је радикалски лист, а Блиц му је пандан с друге стране спектра. Курир и Прес су шампиони професионализма за та два листа.
    То није слобода штампе, то је слугерањско, острашћено, пристрасно новинарство. Слобода штампе се огледа у томе да имају право да праве смеће од новина.

    To nije nikakva paranoja to je bila činjenica,
    Аха. А ово што ја причам није чињеница, већ параноја.

    tada nije opozicionih novina sem Naše Borbe, a sad ih ima koliko hoćeš, neka ako vole ljudi vole žutu štampu, neka im. Ti presovi i ini ne piju vode kod mene, čitam ih na pauzi za doručak, za razbibrigu, dok mrsim rekbu , pa onako kad počne da rekbu curi, dođe mi da obrišem ruke sa njima, al neću kad sam fin
    Добро, и шта све ово има везе с тим да је Блиц постао пристрасно смеће од новина?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #81

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Правда је радикалски лист, а Блиц му је пандан с друге стране спектра. Курир и Прес су шампиони професионализма за та два листа.


    jel ovo vic dana, ili sam ja promashila temu????


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  7. #82

    Odgovor: Медији

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Evo i moje paranoje:
    Emisija B-92; utisak nedelje, sedam predloga ili osam, no svejedno, svi predlozi zasnovani na izveštajima b-92, jedino Šešelja nisu mogli direktno da snime. Naslovi utisaka mudro i umno sastavljeni, i šlag paranoje: gledaoci se javljaju i svi dojednog su u skladu sa konatacijom predloga, ili amin svatovi. No ima i onaj dodatak na ovaj završetak, amin svatovi-polomili vratovi, kaže narod ovo drugo!
    Stvarno sam paranoičan, ali šta ću godine su učinile svoje, a možda zato što tama nemože da pobedi svetlost.
    ...pretpostavljam da su dogadjaji u tim predlozima,izmisljeni?Nije se desilo?Fotomontaza?Slagalica?Puzzle?
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #83

    Odgovor: Медији

    Mediji kontrolisu svet, b92, blic...sve su to brainwashing masine zaduzene za izbore.

  9. #84

    Odgovor: Медији

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Mediji kontrolisu svet, b92, blic...sve su to brainwashing masine zaduzene za izbore.
    Jesi to procitao u Kuriru?
    Back in red!

  10. #85

    Odgovor: Медији

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...pretpostavljam da su dogadjaji u tim predlozima,izmisljeni?Nije se desilo?Fotomontaza?Slagalica?Puzzle?
    Tedenciozno, jednostrano, iskrivljeno navijački sa disciplinovanim odabirom gledalaca koji obavezno moraju da se slože sa konatacijom predloga, pogledaj malo yosin post na temu b-92, pa ako nisam u pravu, zovi me da ti se izvinim!
    A pored toga odabir tema, način prezentovanja sa naglaskom da sve što nije u skladu sa naređenom uređivaćkom politikom mora biti uniženo i skrajnuto. Možda je blago poređenje ali ovako su se ponašali mediji(tadašnji), kada je Hitler bio u usponu i u toku drugog svetskog rata, totalno isto, za sve su krivi jevreji i biciklisti.
    In vinas veritas

  11. #86

    Odgovor: Медији

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Tedenciozno, jednostrano, iskrivljeno navijački sa disciplinovanim odabirom gledalaca koji obavezno moraju da se slože sa konatacijom predloga, pogledaj malo yosin post na temu b-92, pa ako nisam u pravu, zovi me da ti se izvinim!
    A pored toga odabir tema, način prezentovanja sa naglaskom da sve što nije u skladu sa naređenom uređivaćkom politikom mora biti uniženo i skrajnuto. Možda je blago poređenje ali ovako su se ponašali mediji(tadašnji), kada je Hitler bio u usponu i u toku drugog svetskog rata, totalno isto, za sve su krivi jevreji i biciklisti.
    ...koliko ja pratim Utisak nedelje,secam se da se ne slazu bas svi sa predlozima...ili...imaju pogled iz drugoga ugla na predlog ili dogadjaj u predlogu...ali upravo se o tome i radi...na ugao iz koga se gleda...i koliko znam,pre neki dan su bili gosti,svi kandidati za gradonacelnika,pa pretprosle nedelje Kostunica,ali ocito,ne valja ni to...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #87

    Odgovor: Медији

    Anguse, nije problem u izboru ličnosti i događaja, problem je u načinu ravnomerne prezentacije, a u stilu ne(zavisnog) novinarstva! Pa otrov izbija iz svake priče, a taj otrov truje polako i sigurno.
    Zašto prezentacija nije neutralno posmatračka, pa neka konzumenti tih vesti stvore svoju sliku?
    In vinas veritas

  13. #88

    Odgovor: Медији

    a shto su u presu posvecivali po 12 stranica samo ljudima koji se medjusobno takmiche ko ce vishe da napljuje chedu da je narkoman, to je ravnomerna prezentacija?
    A shto su odredjeni mediji vodili prljavu kampanju koja je pripremala narod za ubistvo Djindjica? shto su ga prozivali da je shpijun, mafijash... to nikom nishta?
    zaista, nema nachina da me iko ubedi da tim medijima treba verovati...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  14. #89

    Odgovor: Медији

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    problem je u načinu ravnomerne prezentacije, a u stilu ne(zavisnog) novinarstva! Pa otrov izbija iz svake priče, a taj otrov truje polako i sigurno.
    Zašto prezentacija nije neutralno posmatračka, pa neka konzumenti tih vesti stvore svoju sliku?
    To kaze covek koji se poziva na tekstove Kurira, lista sa tezinom...
    Back in red!

  15. #90

    Odgovor: Медији

    Mediji su slika svojih čitalaca. Ništa ni više ni manje. Onakvi su kakve njihovi čitaoci ztraže. Neki su odgovorni a neki neodgovorni. Kao ljudi. Neki su kulturni, neki nevaspitani. Kao ljudi. Neki su čisti neki prljavi. Kao ljudi.

Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •