Inđija - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 50 od ukupno 50

Tema: Inđija

  1. #46

    Odgovor: Inđija

    Od nedelje idem u İndjiju da se vidim s rodjacima ... doneu nove fotke ...
    ljupkih prolaznica
    Ko je za jednu voznjicu

  2. #47

    Odgovor: Inđija

    Pa da malo obnovimo gradivo...nestaju polako detalji...

    ...kada Vreme povuče nazad, nije ba lako ni ostati na svom mestu...

  3. #48

    Odgovor: Inđija

    Ah lepe teme.
    Živela sam u Inđiji do svoje dvadesete godine, maltene od rođenja. Sada nažalost odem samo povremeno, jednom-dvaput godišnje majci na grob.
    Inđija mi je uvek lepa, ali imam jednu zamerku, veoma malo zelenila ima, negde sam pročitala da je samo 1% pošumljeno. U doba moje mladosti u strogom centru je bio predivan drvored "okruglih" bagrema, a ispred Katoličke crkve stare lipe. Za lipe ne znam, ne sećam se da li su još uvek tamo (nadam se da jesu), ali sam centralni deo naselja je prilično "golišav", to je jedina mana koju nalazim mome gradu.
    A, da, i sve pohvale za čistoću grada, od 2000.g. naovamo, svedno mi kome zahvaljujući, ali Inđija je postala veoma čista i uredna, nema više šuta, šljunka i kojekakve građevinske skalamerije razbacane po trotoarima, što je za svaku pohvalu.

  4. #49

    Odgovor: Inđija

    Citat BluzA kaže: Pogledaj poruku
    Stvarno lep grad. Steta sto nema neki rok kafic
    Kako nema?

    Extrime, Moto Club (bivsi Geto), Alfa, Bar Code, Atina (bivsi Over Time)

    Ima svega...


    Bravo za slike i tekstove, svaka cast. Rodjena sam u Indjiji i dalje zivim tu, mali je gradic, ne mozete reci da je selo... Nekako ne mogu da zamislim da zivim negde drugde....

  5. #50

    Odgovor: Inđija

    Interesuje me i istovremeno MOLIM za pomoc, ako neko ima fotografije objekta iz Lenjinove 41 (nekada se zvao ZDOP, Graficar) da ih postavi. Odrastao sam u tom objektu, ali nazalost je srusen, a ja nisam imao priliku da ga slikam. Njegova istorija vezuje mnoge porodice u Indjiji, jer su tu jedno vreme bili zenski zatvor za porodilistem, skola, Graficar stamparija, amozda i nesto sto ne znam.
    HVALA.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •