Madjarska kratkodlaka vižla - Rövid szőrű magyar vizsla - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 37
  1. #16

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    Pozdrav svima na forumu. Na moju srecu i ja sam postao vlasnik prelepog vizlana. Zove se Ali i star je 6,5 meseci. Dugo sam se dvoumio sta bi kupio. Doberman i NKD su kod mene delili prvo mesto sto se tice pasa, ali iznenada se sve promenilo. Sasvim slucajno mi se ukazala prilika za vizlu i nisam se dugo dvoumio. Juce smo bili u Turiji i bili smo jedini iz te rase. Kao stene od 6,5 meseci je perspektivan. Slike ce biti uskoro.

  2. #17

    02 Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    POZDRAV EKIPI
    zeleo bi da nabavim vizlu, radi dece ,kuce i lova, jer vidim da je pas za svo troje odgovarajuci
    po mogucnosti stene i to musko
    ako neko ima kakve informacije bio bih zahvalan


    hvala
    Poruku je izmenio SQUAW, 19.10.2008 u 22:13 Razlog: izbrisan broj telefona

  3. #18

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    Sto ne pogledas u oglasima.... preporucujem ti ZOV.... ili recimo hallo oglase. Ako te mrzi, mogu da prelistam par brojeva unazad pa da ti javim da li ima nesto. Pozdrav!!

  4. #19

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    Fred ako ti za kujicu bude trebao muzjak moj Ali ce biti spreman za parenje od maja sledece godine. A sto se tice slika kako da ih postavim?

  5. #20

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    gledao sam nesto pooglasima i nisam nasao,
    fred
    ako moze neki kontakt telefon od coveka , bio bih ti zahvalan

    pozdrav



    hvala

  6. #21

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    pozdrv

    EKVAS
    ok slacu ti privatnu poruku broja telefona
    busdriver
    za parenje je jos rano ali nema problema kad treba ce se dogovorimo dali ti lovis sa tvoim muzijakom i kako si zadovoljan sa njim
    VIZLA
    Poruku je izmenio fred, 20.10.2008 u 21:58

  7. #22

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    busdriver

    lep pas ali mora da se radi da bi dobio pravog lovnog psa ja sam ih menjao cesto mislim na pticare ali ipak sam se odlucio ponovo za vizlu jer je najzahfalnija za sve

  8. #23

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    Brale lepa ti je vizlica a vidim i da je uvodis polako u lov .Ja sa svojom malom nemicom Norom nisam jos poceo sa obukom ali na pucanj i jos po neke sitnice smo savladali.Sada ima 5 meseca i polako cu da je vodim .Veoma je krupna i lepo se razvija pa se nadam najboljem .Veliki pozdrav.

  9. #24

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    stojangrujic pozdrav e ja ne da je uvedem u lov nego sam lovio sa njom i pronasao ranjene fazane gde ostali kerovi nisu nasli da aportiraju ima odlican nos sa svoih par meseci sto ima a bila je scena fazan na jednoj grani oko metar ipo visine a mi na cistini ne vidi fazana ali oseti miris pocela da kruzi levo desno da skace na dve noge i na jedno deset metara od tog zbunja je markirala a nos drzi ka nebu svi se smejali od nje a na kraju su se uverili gde je fazan bio a svi kerovi su prosli pored i nisu osetili divljac
    bice od nje nesto ja jos jednom kazem imao sam dosta lovackih pasa i vizli i NKP ali ovu sam pogodio ne moze da se opisuje


  10. #25

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    Vizla je lepa

  11. #26

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    Zdravo,da li ima nekog da drzi madjarske vizle?

  12. #27

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    Iva Rakic
    pozdrav aide postavi i ti slike od tvog muzijaka ili imas neke slike od dedine kuje da postavis

    pozdrav

  13. #28

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    Od mene samo pozitivne,boze sto je porasla.Lici na svoju majku.
    Vidim da joj je lepo.
    Bas mi nedostaje
    Here I go again...

  14. #29

    Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    Iva Rakic
    pozdrav hvala na lepim recima aide postavi i ti sliku od tvog muzijaka da vidimo

  15. #30

    03 Odgovor: Madjarska kratkodlaka vižla - Rvid szőrű magyar vizsla

    Da li neko može da mi da konkretan kontakt tel. mail, ili adresu gde bi mogla da nabavim štene mađarske vižle * ženka* ????????????????

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 15.02.2008, 11:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •