Ajde ovako..da probam po redu da reterniram:
- Niko me nije iznervirao reputacijama (hvala bogu, kratko sam ovde) a ne bih pisao da nisam imao nameru da se obratim administraciji. Šta je njihov cilj ? Čemu služe a usput i ne rade ? Ukoliko želim da iskoristim tu mogućnost a dobijem poruku da je to neizvodljivo...onda ću odustati od toga da je dajem bilo kome. Ukoliko je ne želim koristiti zapanjiće me nivo reputacija nekoga kome je nikada ne bih dao.
- Grešiš...jer sem tih dvoje navedenih smetaju svakome ko shvata da nemaju nikakvu pozitivnu svrhu već će pre poslužiti za zloupotrebe, za sujete i za neku šašavu jurnjavu. Dakle, skoro nikakvih pozitivnih dobitaka, a mnogo šansi za unošenje loših postupaka pod plaštom.
- Ne ja nisam od onih koji ih shvataju ozbiljno već onaj koji ukazuje da admninistracija ne shvata da je bacila kosku koja može izroditi nevolje. DakleM onaj koji ne potcenjuje ljudske sujete.
- Od igračke, plačke . Ja na takvim temama nikada neću učestvovati jer tu javno dolazi do izražaja diskriminacija (neću moći da navedem sve one čije pisanje cenim, a nenavedeni će pomisliti da ih ne cenim).
- Nisam ni mislio da ćeš moći samo meni da skineš to podešavanje (predugo sam bio moderator i administrator da ne bih znao kako se podešavaju profili grupa), već pre kao apel da razmislite o ukidanju ocenjivanja. Btw...ne bih ni cenio da si mi prostirala crveni tepih, toliko si barem mogla zaključiti o meni .
- Usput...i preskačem ih. Sam sam uspeo da ih dam jedno 7-8 (možda i manje) za više od mesec dana aktivnog učešća ovde. Prestao sam sa time iz razloga koje je zrNce već navela (da MORAM da ih dam nekome drugom da bih mogao onome kome želim).
Kolege sam zamolio da ih ne daju jer meni ništa ne znače, a time što sam ih ne dodeljujem više nikome ili ne odgovorim porukom neko će pomisliti da sam nezahvalan ili uobražen (što, ipak nisu moje osobine).
Btw...ja izneh svoj ličan stav. Hvala Skvo na reagovanju (to mi se ovde na ovom forumu sviđa...uvek ima neko ko kao nadležan da odgovor) .