Sta ne volite na forumu? - Strana 3
Strana 3 od 39 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 571
  1. #31

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku

    No veceras naidjoh na nesto sto mi nikako oku nije prijalo. Nekim cudom smo dobili jos jednu temu sa slikama. Ave autor Tako sad imamo celi opus slikovitih tema. Jedna je za slike koje opisuju nase osecanje, druga za one koje nam opisuju emocije, treca za one koje bude komsijine emocije, dvadesetosma za one koje opisuju osjecanja malog Perice iz susjedne ulice
    Ne volim kada se na nekoga "cilja" izokola... Konkretno ne svidja mi se deo tvog posta, koji citiram. Ne mislim da se ovo odnosi na mene, ali ja sam jedna od onih koja voli da "kaci" slike i slicice u svojim postovima na temi umetnost ili temama slicnim toj! Volela bih da kacim slike i na forumu "Politika", ali prema istoj, kao i prema jos nekim forumima, nemam posebnih afiniteta. Neko voli da komentarise i ove teme, i ja to pozdravljam, i isto tako pozdravljam i sve one koji "neka" svoja razmisljanja prenose u svom postu slikovito.
    neunistiva zlojebaba!

  2. #32

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim kada se na nekoga "cilja" izokola... Konkretno ne svidja mi se deo tvog posta, koji citiram.
    Pre svega izvuci deo posta iz cjeline je izvlacenje iz kontesta... nisam protiv kacenja slika vec sam protiv trenutnog stanja na tom djelu foruma.
    Nisam ni na koga ciljao specificno. Ciljao sam na sabloniranje koje je na forumu umjetnosti prisutno.
    Pre svega vojvodinacafe portal pored foruma ima i druge sekcije. Gle cuda jedna je i galerija. Da su Nekro, Lady, Squaw i drugi koji su ucestvovali u stvaranju ovog sajta imali namjeru da jedan dio foruma bude pretvoren u glaeriju slika sama galerija nebi postojala.
    Dio foruma sa svim slikovitim temama se bavi umjetnoscu. Slici i fotografiji je svakako mjesto tamo i tu nema polemike. Ali ako ces okaciti sliku dana napisi i ko stoji iza tog umjetnickog djela. Ako smo svojevremeno napravili cistku svih nepodpisanih djela na poeziji i prozi ne vidim zasto to nebi bio slucaj i sa umjetnoscu. Rad jenog fotografa ili slikara je znacajan koliko i necije pjesnicko nadahnuce.
    Kad vec kacimo slike i sakom i kapom dajmo razgraniciti sta je dostojno tog foruma a sta ne. Vec jednom napisah ako je tema "Osmeh umjesto hiljadu rijeci" i ako je autor dao smjernice za istu ne vidim sta iskebeljene macke, pijana kucad i svinje na motoru rade na istoj. Postoji masa adekvatnijih tema na humoru i zabavi, tamo pricamo o umjetnosti.
    No i pored svog tog megalomanskog tapetiranja slikama najveca zamjerka je sto nema ni jedna tema u cast nekog fotografa, nekoga ko je stajao iza fotoaparata. No kako mi se cini najzahvalniji za sve one slike je svemoguci gugl, dajmo bar njima ukazati postovanje
    No ovo je samo moje misljenje koje svakako ne mora biti ono pravo al tu smo da polemisemo.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #33

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volim par smaracha na politichkim temama...u stvari, nije da ih ne volim, ali su mnooooooooogo providni i dosadni...i shto je najgore, mislim da ni sebe nisu ubedili u ono u shta pokushavaju sve ostale.

  4. #34

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    bas sam se dugo dvoumila da li da pisem na ovoj temi, posto ja ovo mesto obozavam, ovde dodjem da odmorim mozak, da vidim i procitam mnoge drage ljude.. ali ne volim ovo sto cu navesti i sto je mene inace veoma povredilo a ciljalo se okolo i na mene..

    elem, iz ranijih postova, da ih ne citiram, provlacila se moja teme "Slika i osecaji".. e sad, ta tema je postavljena iz jednog jedinog razloga.. da tu lepo nakacis sliku koja te je asocirala na osecaj koji si davno zaboravio, ili na osecanje koje volis.. ne slika koji ti opisuje raspolozenje, ili slika koja ne navodi nista.. jednostavno, nesto slika probudi u tebi a ne opisuje kako se osecas tog momenta a imas bujicu feelinga..
    ja sam lepo stavila sliku koja je mene podsetila u momentu cim je videh, na detinjstvo i neke kolacice i to sam i napisala.. isto sam i napomenula da se opise osecaj zbog kojeg je slika stavljena.. samo je jedan clan odavde postavio par slika u jednom postu i u kojem je detaljno opisano zasto je slika tu.. ostali su stavljali sve i svasta, bez reda i bez ikakve logike ili opisa..
    nije moja krivica sto ljudi koji su tu stavljali slike ne znaju da citaju..
    razumem zasto je obrisana tema, nemam zamerke, isto bih postupila da imam moc brisanja, jer shvatam da nismo svi ovde isti.. i shvatam da takve teme nekima sluze samo za pumpanje postova, sto isto ne razumem.. ali mi je zao sto je tema pogresno shvacena, moje predvidjanje iste nije cak ni bilo da ce zaziveti..
    moja namera je pogresno shvacena, i ok, samo nemojte raspaljivati sav arsenal ako sa necim sasvim upoznati

    i u principu, meni ovde retko sta smeta..
    cak sad ni ne mogu nicega da se setim..
    eto koliko ovo mesto volim..
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #35

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volim shto mi se stranice uzasno sporo otvaraju, a sve zbog mog kretenskog diall up-a i tehnichke nemogucnosti da ga zamenim za bilo shta brze...


  6. #36

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volim učmalost..kad otvorim nove poruke a ono sve pršti od šta ste jeli, pili, kad ste se sexali i šta ćete raditi..

    Takodje ne volim snishodljovost, kad se neko kao duri i daje sebi preterano na značaju pa se onda tu isceniraju konflikti pa izvinjenja na pp i slično..ali dobro, sujeta je zajebaTa stvar...ne volim kad smo shatro ljubazni i fini, normalno je da stupamo u konflikte usled razlike u razmišljanjima (bez pominjanja familije, naravno)...

    Ne volim ode ljubavi, slanje cveća, pića, ´rane na teme o nekom članu..npr ja nemam naviku da posećujem teme posvećene napredovanju na forumu..čestitaš rodjendan, jubilej i to je to..

    Ostalo sve volem...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #37

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Postoji samo jedna stvar koju ne podnosim, ne ovde vec na svim forumima:
    netoleranciju i vredjanje!

    Bilo da je blago u obliku citiranja i nadmudrovanja, bilo da je cinicno ismevanje medju redovima, bilo da je neprincipijelno davanje crvenih kartona ili direktan napad.

    Kada mi neko okine prag reagovanja, uvek uzvratim, posteno!!!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #38

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Plagijatore.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #39

  10. #40

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Slazem se sa Najgorom... Dajte ljudi da se malo ukljucimo i sa drugim temama
    neunistiva zlojebaba!

  11. #41

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    nekako imam osecaj da se ljudi ne trude
    kontam ja da je po ovoj vrucini teze ukljuciti vijuge, znam po sebi, ali ima toliko tema ovde a mi ne pisemo
    kazem mi, jer ne pisem ni ja, a ne pisem jer nemam podstrek
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #42

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    foliranje i skrivanje iza kritika prema drugom!!!!
    prepotentno i nekompletno dobacivanje!!!
    ignorisanje i preskakanje postova,tj,clanova,zbog nekih umisljenih stavova!!!

    ima toga jos,al necu!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  13. #43

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Nema to veze sa vrućinom, i prošle godine je bila vrućina pa je bilo zanimljivo. Ljudi su se jednostavno zasitili

  14. #44

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ovaj obrnut raspored postova. Potpuno nepotrebno.

  15. #45

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat Chihiro kaže: Pogledaj poruku
    Ovaj obrnut raspored postova. Potpuno nepotrebno.
    Mislim da to moze da se promeni u izmeni opcija kad udjes u svoj profil. A ja kad nesto mislim ili je to tako ili ces da banujes samog sebe ako mislim pogresno.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 3 od 39 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 18:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •