Juce sam ih sve unela sa terase. Dobro je pa su sve u redu, nije im nista, samo se hibiskus bio malo otromboljio ali i on je zivnuo kad smo ga uneli. Za mene inace kazu da, kamen da zasadim, nicice. Eh sto to ne moze s parama...

Elem ovako:
spatifilum, sanseverija, sobna lozica , vodena palma (cyperus), hibiskus, africke ljubicice (skoro svih boja), ahimenes, asparagus (plumosus - to je onaj lepsi), brdse palme (neki ih zovu i sobne palme), kroton, difembahije, drvo zivota (zmajevac), fikus benjamina, vostani cvet, kalanhoa, 2 urmine palme (jednu sam donela iz Turske jos kao seme pa je nikla kod mene a druga ima oko 25 godina, jos ju je iz semena uzgojila moja prababa believe it or not), pasiflora (cvet strasti), rafidofora (ona puzavica sarenih listova sto se moze naci skoro u svakoj kancelariji), adam, singonijum, seflera, bilbergija, japansko drvo, kencija palmu, 2 sobne bananice i oko 20 razlicitih vrsta kaktusa, ne mogu da ih brojim. I sve ih volim jaaaaako, i nikad mi nije dosta. Recimo da su sobne biljke jedna od mojih slabosti...
Imala sam i araukariju (sobnu jelu) ali je ona teska za uzgoj u prostorijama koje se greju, tako da je sirotica uvenula. A u potrazi sam za sobnom lipom, koju ima da kupim cim se preselim.

aaaaa dvoriste je druga prica......