Koje biljke gajite u kući/stanu? - Strana 2
Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 140
  1. #16

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    Ja gajim samo drecene... One su lepe i lake za odrzavanje... A imam pored kompa jednu ogromnu koja Bogu mi lici i na palmu sad... :D

  2. #17

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    Nista ne gajim,pored mene sve ugine,mislim kad su biljke u pitanju,ali zato volim ikebane sa kombinacijom poljskog cveca i bastenskog...Lepo izgleda a ne zahteva nikakvu brigu
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #18

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    Imamo u stanu jednu puzavicu koja se toliko brzo siri da ce uskoro biti po celoj sobi!

    Imale smo i Adama, ali je presusio od vrucine letos, a i od tuge jer je bio sam!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  4. #19

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    Nema se mesta
    Posedujem samo jedan kaktus(dobila za rodj) koji je za divno cudo ziv vec 2 god - mislim nije da sve pored mene ugine vec su uslovi losi.......fali mi viseca basta
    Ali zato su tu vikendica,bake,.........

    umalo zaboravih - 2 saksije sa celerom,i lepo i korisno

  5. #20

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    Gajim uglavnom kaktuse ali kod mame,zato u dvoristu imam jedan ruzicnjak a svakog proleca iz zardinjera provire petunije,stalno cvetaju i jedini trud koji traze je da ih zalivate par puta u toku dana,onako u prolazu...i lepo i lako...
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #21

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    Ma nemam nista,samo plasticne gluposti,uvek zaboravim da zalijem bilo sta pa mi se sve osusi
    No me toques

  7. #22

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    Obozavan cvece, ali nazalost kod mene zimi jako je toplo, ali ipak ga imam .
    Par difembahija, (odlicno mi idu) i hibiskus.
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  8. #23

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    Citat Kathy kaže: Pogledaj poruku
    Obozavan cvece, ali nazalost kod mene zimi jako je toplo, ali ipak ga imam .
    Par difembahija, (odlicno mi idu) i hibiskus.
    dodas jos neke tropske vrste bilja... malo im povecas valgu i uz tvoju toplinu odlicni uslovi za uzgoj
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #24

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    Od kada se secam u kuci je bilo cveca. Isto to cvece je i danas u zivotu. Rec je o fikusima, filadrendonima, africkim ljubicicama, a tu je nekoliko saksija adama. Dok je u dvoristu ruzicnjak. Posebno mi je drago sto je jos uvek tu i fikus uz koji sam odrasla i koji je star je preko dvadeset godina.

  10. #25

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    i hvala na savetu swba
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  11. #26

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    Ljubav prema cvecu mi je od oca .Jos kao mala sam isla snjim u bastu i ceprkala ponesto,tako da i danas kad imam svoju basticu imam puno i cveca.Pogotovo leti kada je najlepse.Petonije,ruze,macine trave,muskatli i ostale vrebene (da ih ne nabrajam)
    U kuci su sad veliki limun,mandarina,nekoliko drva zivota,hibiskus,kroton,saflera i mnoge druge.
    U dvoristu ima i vockica ,trave i jagoda
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  12. #27

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    u kuci imam 4 ogromna fikusa, ogromno drvo zivota i ogromnog adama
    par saksija paprati i 1 mali kaktus

    a u dvorishtu...dzungla..moj raj!!!!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  13. #28

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    Saflere, monsteru, bambuse, jednu vrstu kale, scindapsus aureus-mislim da ga po nasem zovu lozica, ljubicice, i to je to otprilike u kuci. A napolju u dvoristu opsti haos biljaka kao u dzungli, od ruza preko trnja do zvezda.
    ...................

  14. #29

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    MOj bendamin, malo je vec veliki preko 2 metara


    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  15. #30

    Odgovor: Koje biljke gajite u kući/stanu?

    trenutno u basti imam lepe kate,lepog glisu,kadifu,gerbere,prkos,karanfil,hostu,neko zeleno lisce sto cveta belim cvetom,ruze,mindjusice i .... mnogo jos sto neznam ni kako se zovu
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Samojed u stanu
    Autor xella u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.11.2011, 15:56
  2. Sobne biljke
    Autor swba u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.03.2011, 12:21
  3. Zavese u stanu
    Autor lado u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 12.12.2010, 03:05
  4. Godinu dana skrivala telo mrtvog muža u stanu
    Autor Lady in red u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.08.2007, 17:27
  5. Otrovne biljke
    Autor silvia u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.04.2007, 06:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •