O čemu razmišljate kada ste sami? - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 129
  1. #16

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Ponekad poželim da ostanem sama...da razmislim...o svemu...

  2. #17

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    -A sta ako neko ni sam sam sobom nije sam

    -Evo, sad kad se zamislim, vec duze vremena, mi se ne desava da se nesto zamislim. Steta. Uglavnom situaciju brzo analiziram i krenem u realizaciju po zadatim rokovima, makar to znacilo da x dana nista ne radim - po tom pitanju (ili tako nekako), a veci deo vremena nastojim dostizanju "unutrasnje tisine". Dakle: SBBKBB , nego sta CE biti kada BUDE bilo.

  3. #18

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Razmisljam o buducnosti, mastam i trazim neku teznju...
    Obicno je to pred spavanje. To je moja meditacija. Nekada zato ne mogu da zaspim jer budem pod utiskom slika koje su mi pred ocima.

    Tu je sve moguce, a najlepse je kada se probudim ujutro i nesto od tih vizija se dogodi u snu. Tada imam osecaj i potpuniji dozivljaj...

    Jedan od takvih zanimljivih dana bio je, kada sam razmisljao o ljudskim sposobnostima, poput onih iz manga crtaca. Te noci sam sanjao da se odvajam od poda na kojem sam lezao i to "svesno" na svoju zelju. Ala je to dobar osecaj....
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  4. #19

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    O tome kako je dobro što sam bar na kratko sama sa sobom...
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #20

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Kad sam sama, svakojake mi misli prolaze kroz glavu. Ukoliko imam neki trenutni problem, razmisljam o tome kako da ga resim. U principu razmisljam o zivotu, gde sam bila, gde sam pogresila, gde sam mogla da budem. Zatim razmisljam o svojim voljenim. Ja uvek razmisljam o necemu, kao i svi mi, sama ili ne...
    neunistiva zlojebaba!

  6. #21

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Svakakve teme dodju na repertoar: od trenutnih desavanja do evociranja nekih proslih dogadjaja i osoba ili pak zamisljanja nekih buducih situacija...

    Nije lose ponekad biti sam sa sobom... volim te trenutke jer uglavnom razmisljam o lepim stvarima i tako sebi popravim raspolozenje!
    Narocito je lepo kad ponovo prozivljavam neke lepe dogadjaje koje ne zelim da zaboravim ili koje zelim da mi se dese! To unosi puno optimizma u moj zivot!

  7. #22

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    "Ako ista znam...onda znam da budem sam..."

    Cinjenica da sam sa 17 godina poceo da zivim sam...u zemlji u kojoj nisam imao nikoga...me je dovela u situaciju da dovoljno vremena provodim sam...a onda...pogotovo kad si u nekim 17-tim...18-tim...20-tim...mnoge stvari te muce...na mnoga pitanja nemas odgovor...ako je za utehu, na mnoga pitanja ni danas nemam odgovor...samo sam se malo vec navikao na to...

    I secam se odlicno Tih Noci...Onih Noci Kad Ti Bas Ne Ide...casa vina...neke drage melodije...mozda pogled na zvezde...poneka fotografija...ili staro pismo...i onda krenes redom da prebiras po uspomenama...po zeljama...snovima...manje po ljudima koji su tu...vise po onima koji nedostaju...I tako docekas neke kasne sate...ne, nisi pametniji...ali svakako prija...i daje snagu da krenes dalje...da stvaras neke nove uspomene...jer, na kraju krajeva...to je pecat da je nesto vredelo...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  8. #23

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Ja nikad nisam sam ...
    u glavi ...
    ponekad je itav orkestar sa mnom
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #24

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Kal svaka čast i samnom
    je slična situacija ...od žutih mrava pa nadalje...
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

  10. #25

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Nisam baš često sama i to mi baš nedostaje, jer nekad baš volim tišinu...

    Volim da maštam i uglavnom to radim... A pošto i piskaram neke pričice, desi mi se da razmišljam o 'junacima' tih priča; najviše noću mi padaju na pamet razne ideje koje onda ujutro zabeležim... ako su vredne da budu zabeležene...

    A, da, a kad je ispitni rok, onda se i preslišavam
    Sve to je dobro u ivotu ili je nezakonito ili je nemoralno ili goji.

  11. #26

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Ne volim baš samoću, ali kada se desi.....
    Uh.... meni tada sve i svašta pada na pamet, od prošlosti nekih ljudi, dogadjaja do trenutne situacije, a ponekad se bacim sa razmišljanjem i u budućnost...
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  12. #27

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Ni o cemu!

  13. #28

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Trenutno i kad sam sama i kad nisam najvise razmisljam o tome kako da se izvucem iz go*ana i ne obnovim godinu
    Evo, promenila sam potpis

  14. #29

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Kada sam sama razmisljam koliko cu biti sama....a to je veoma retko....

  15. #30

    Odgovor: O čemu razmišljate kada ste sami?

    Sta Da Radim Ili Koga Da Pozovem Da Nebudem Sama

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako zamišljate sebe za 20 godina?
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 26.04.2020, 13:15
  2. Sta obicno radite kada ostanete sami na forumu?
    Autor Savone u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:53
  3. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  4. Da li lažete sami sebe?
    Autor PropelerZviz u forumu Filozofija
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:41
  5. Sreću najčešće stvaramo sami...
    Autor Goga u forumu Filozofija
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 26.05.2009, 22:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •