Komšiluk - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 50 od ukupno 50

Tema: Komšiluk

  1. #46

    Odgovor: Komšiluk

    Mislim da im je moje dobar dan sasvim dovoljnoima tu raznih likova i dosta pacijenata rekla bihneki ti se javljaju nekih deset dana,pa onda ne izgleda ovo prolece utice na njihima onih koji vise na prozoru,dosadno im pa vole da zaviruju u svaciju kesu,samo sto ne krenu da kopaju po djubretu od radoznalostija komsiluk maksimalno izbegavam,jer moj komsiluk je katastrofa

  2. #47

    Odgovor: Komšiluk

    prwe komsije totalno ignorisem..ja ih ne widim,ja njih uopste ne widim...bezobrazluk,seljastwo...pobiCu ih

  3. #48

    Odgovor: Komšiluk

    Bilo je mnogo starih ljudi do nedavno kod mene u ulazu... Ovo novo što je došlo posle njih Kao u onom filmu "Delikatesna radnja"... Bokte, toliko sličnih na jednom mestu da te jeza uhvati. Najnoviji fazon su kese sa smećem ispred ulaznih vrata. Ne znam da li im neko piše pravila ili je to neka vrsta dogovora između njih, ali su sve kao po pravilu bušne i nešto curi iz njih... Naravno, "gospođama" ni pod razno ne pada na pamet da to obrišu. Kad prolazimo hodnicima, to više liči na igranje školice nego na normalan hod... Ozbiljno mi pada na pamet da instaliram komoru za dekontaminaciju ispred svojih vrata...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #49

    Odgovor: Komšiluk

    Moj komsiluk

    Zivim u kuci i sa svima sam na dobar dan.Ne kafenisem sa njima i ne govorim o vremenu i pikanterijama iz susednih kuca.
    Izuzev komsije preko puta, sa kojima sam u divnim odnosima.

    Sa jedne strane zivi gospodja Mara,ako ne visi na prozoru onda obavezno optrcava komsijska dvorista i saopstava ko je sta kuvao, ko se kad vratio kuci,
    koga je zena ostavila, koja je komsinica pila duze kafu sa komsijom,nego sto to pristojnost nalaze.

    Sa druge strane komsija koga iz milosta zovem Grabez.
    Naime izuzetno su mu interesantne moje kante za smece.
    Sredom se prikrade pa ih pod obavezno inventarise i nikad ne ostane
    praznih ruku, mora bar nesto da pokupi.
    Ako nesto zaboravim ispred kuce, ujutru ga vec necu naci tu, ali ce sigurno biti u komsijskom dvoristu.
    Letos je pravio nasledniku svadbu , veliku ... sa trista i nesto zvanica, ehej
    nije to mala stvar i verovatno se covek zestoko istrosio pa mi je obrstio svo ukrasno drvece i ruze ispred kuce da napravi venac za ulaz od svezeg cveca

    Imala bih ja dosta toga jos da pisem, za moj komsiluk Pantici su amateri

  5. #50

    Odgovor: Komšiluk

    Imam divan komšiluk. Toliko ne varimo jedni druge da je to čudo jedno...evo primera:
    krenem u prodavnicu pre neki dan, a komšinica iz kuće pored krči nabujalo rastinje ispred svoje kuće, izbeči se na mene sa konstatacijom "jaooo komšinice, pa ja nisam znala da ste Vi u drugom stanju", a ja eto trudna 8 meseci

    Starija gospođa preko puta mnogo voli da viri kroz prozor, što i nije loša stvar, posebno kada se svi iz kuće raziđemo obično po povratku dobijemo detaljan izveštaj kada nas je i ko tražio, e sad to što gospođa gviri i kada se muški ukućani presvlače/skidaju, to je valjda cena za njene usluge.

    Sa jednom komšinicom kafenišem svaki dan a sa jednom ponekad i to je to.
    Ostalima "dobar dan kako ste dobro" i dosta.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •