Incidenti na ulicama - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 87
  1. #31

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Nikog ne izuzimam od krivice...trojka se dogovorila uostalom pre neki dan,a zato i krivim ovoliko ostrašćenosti na političkim temama i ovde,k'o da možemo mi promeniti i k'o da znamo nešto... samo dolivamo ulje na vatru i širimo politikanstvo i ovde gde mu mesto nije...
    Pa dobro bwe kolega kad god se razgovara uvek je neko ostrašćen, a to po pravilu procenjuju objektivni posmatrači koji su sami sebe proglasili objektivnima. Forumi zato i služe, za diskusiju i razmenu iskustava, a nađe se i poneko da je usmerava. Nekom je muka od politike, nekom od premeravanja penisa, nekom od želja i čestitki, nekom od novinskih članaka... svako ima nešto za šta misli da mu ovde mesto nije. A sve je to naša svakodnevica i ne možemo svi razmišljati isto. Ne bi ni bilo zanimljivo. Ne mislim da se doliva ulje na vatru time što se o nečemu diskutuje ili iznosi pogled na stvari bez obzira što je svako od nas možda mali da nešto promeni ili učini. Pogotovo ne mislim da je sve politikanstvo. Neki se povedu emocijama pa napišu šta napišu, neko ćuti pa sakuplja informacije da bi bio pametniji u društvu pa se ne izjašnjava odmah, neko je ostao bez teksta, neko bi nešto da kaže tek eto da kaže, nekog je blam da se javlja, nekog baš briga... a vesti i događaje ne možeš obići. Sa tim živimo.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    To treba da znaju oni koji se time bave. Kako su ih raščistili? Meni je apsurdno da nešto ne može da se obezbedi, zaštiti i sačuva. Suzavac je suzavac uvek. Da moj pas zna da govori znao bi da kaže tačno šta će se dešavati i šta će biti upaljeno. Pa to je tako loš i svima nam poznat scenario. Meni je prosto neverovatno da to nije moglo biti sprečeno. Ja sam mislila da ti specijalci mogu da čuvaju šta hoćeš. To im je uostalom i posao. Al' ih niko nije tamo ni poslao. Ili sam ja u nekoj žestokoj zabludi
    Sigurno je (nekom) odgovaralo da se sve to tako i desi...
    Srbija se jos uvek nije otarasila 90ih i politike pojedinaca koji bi po svaku cenu da sacuvaju vlast (bilo koje vrste)
    A takva se vlast afirmise i opstaje u haoticnim situacijama.
    Kao sto je trenutno u Srbiji...
    Qui vit content de rien possde toute chose.
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa dobro bwe kolega kad god se razgovara uvek je neko ostrašćen, a to po pravilu procenjuju objektivni posmatrači koji su sami sebe proglasili objektivnima. Forumi zato i služe, za diskusiju i razmenu iskustava, a nađe se i poneko da je usmerava. Nekom je muka od politike, nekom od premeravanja penisa, nekom od želja i čestitki, nekom od novinskih članaka... svako ima nešto za šta misli da mu ovde mesto nije. A sve je to naša svakodnevica i ne možemo svi razmišljati isto. Ne bi ni bilo zanimljivo. Ne mislim da se doliva ulje na vatru time što se o nečemu diskutuje ili iznosi pogled na stvari bez obzira što je svako od nas možda mali da nešto promeni ili učini. Pogotovo ne mislim da je sve politikanstvo. Neki se povedu emocijama pa napišu šta napišu, neko ćuti pa sakuplja informacije da bi bio pametniji u društvu pa se ne izjašnjava odmah, neko je ostao bez teksta, neko bi nešto da kaže tek eto da kaže, nekog je blam da se javlja, nekog baš briga... a vesti i događaje ne možeš obići. Sa tim živimo.
    Ma znam bwe... al' moram nešto da napišem,danas mi je dan ekstra,po onoj dok nekom ne smrkne drugom ne svane,ali poenta je u tome da sve oko nas se oslikava i ovde na forumu,pa preterujemo... neko u sex-u,a neko u politici...
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    da je upotrebljen na vreme,suzavac bi ocas posla rascistio ulice.....nego su se neckali......dok nije doteralo cara do duvara.......sta su mislili? da nece biti toliko strasno?
    da su sipci pravili demonstracije na ulici,ocas posla bi ih razgrnuli vodom i suzavcem.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    Huligana i navijacha ima svuda i obijanja i razbijanja je bilo i ranije. Medjutim, ovakve krvnichke mrzznje kakva danas vlada i na stadionima i medju mladjom populacijom, ja mislim ipak, da pre 10 - 15 godina nije bilo (setimo se nedavnog pokushaja lincha i ubistva policajca). No dobro, to je tema za socioloshke studije.
    A i bez toga, i bez mnogo mudrosti moglo se znati shta che se desiti posle i za vreme jucherashnjeg mitinga. Shta se desilo? Ipak primerena, ali ne pravovremena reakcija policije doshla je kada je vech sve bilo gotovo...
    Shta mozze biti razlog?

    Nekome odgovara divljanje. Zashto?

    Pola Srbije iz raznoraznih politichko socijalnih razloga - mrzi Beograd. Beograd za njih mesto koje je najmanje osetilo sve nevolje proshlih godina, Beograd je mesto u koje se najvishe ulazze, Beograd je tvrdjava stranaka demokratske opcije, Beograd je ipak jedna od oaza nacionalne tolerancije, to je za njih tako frustrirajuchi podatak da pljuvanje po tome mozzemo chitati i ovde. Beograd je chak dao sebi slobodu da bude domachin i medijima a svih orijentacija, koji se optuzzuju za svo zlo koje nas je zadesilo. Zato mnogi prosto ne dozzivljavaju Beograd kao svoj grad.
    Beograd i Srbija su za mnoge razlichiti svetovi.

    Beograd je simbol stranaka koje su trenutno na vlasti, i bez obzira shto su i one uchestvovale u ovom mitingu, huligani se nikada nisu izjashnjavali kao demokrate.

    Izgorele ambasade neche oshtetiti ekonomiju zemalja kojima pripadaju. Sila koju pri tom pokazze shaka pijanih bandita, neche impresionirati nikoga. Agresorski semafori, zzardinjere, autobusi, prodavnice takodje neche promeniti svoj stav prema Kosovu ma koliko ih fizichki na to prisiljavali.

    Spojite sve to sa nacionalnom frustracijom zbog svih gubitaka, nedavnim gubitkom nekih stranaka na izborima, pubertetom, stadionskom psihologijom, psihologijom rulje, delikvencijom, chak i hapshenjem nekih fudbalskih ledzendi i prichom koja to prati..... i spremnoschu nekoga da ih pusti da rade shta hoche ... Podsecham da i na stadionima, gde shtete sem povreda samih navijacha i nema, policija reaguje ponekad tako brutalno da se svi zgrazazavaju. Sada, kada je je bilo ochigledno shta che se desiti policija je lagano ali kasno, jednostavno odgurala huligane ...

    Takodje, mozzda neki tamo struchnjak kao shto je Velja misli da je slika zapaljene ambasade dobra poruka onom chija je ambasada. A shta je poruka benetonu i ostalim prodavnicama po gradu? Nemojte da priznate Kosovo?

    A mozzda nekome odgovara da se vishe pricha o haosu u Beogradu i da se vech pravi neko sranje, a da se ne radi nishta konkretno po pitanju pomochi onim ljudima na Kosovu. U suprotnom, onaj ko ima izvrshnu vlast (chitaj vlada pod vdjstvom V.K.) uz malo razmishljanja, sve je mogao barem da pokusha da predupredi.

    To su sve, naravno, samo moje pretpostavke.

    da je upotrebljen na vreme,suzavac bi ocas posla rascistio ulice.....nego su se neckali......dok nije doteralo cara do duvara.......sta su mislili? da nece biti toliko strasno?
    da su sipci pravili demonstracije na ulici,ocas posla bi ih razgrnuli vodom i suzavcem.....
    Beograd je sinoch, mestimichno i izgledao kao da su stigli shipci.
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 22.02.2008 u 19:58 Razlog: nekad kuckam ko filip vishnjich... pa moram malo das ispravljam..
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    Setim se Munja i Zorana Cvijanovića kad sam sinoć videla ovo... i pomislim kako je svaki naš domaći film toliko realna slika da realnija ne može biti. Kod nas ništa nije SF jebote.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    Ma glupi su i Ameri i Nemci... pobegli... da je ostao jedan i izneo po 10 green card ili šengen viza bilo bi mrtvih i zapaljenih , ali medju 'huliganima'... jbg kad bi oni znali da su našoj deci,doduše huliganskoj, i nike dovoljne da ih kupe i umire...

    p.s. nego malo pišu i obelodanjuju da je najveća šorka bila kada su u vladu i u skupštinu hteli da uđu... tamo je i bilo najviše povređenih...
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    људи, манипулише се свима нама и то до пања.

    само се мења форма, суштина је иста, то је тако очигледно да просто иритира.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ma glupi su i Ameri i Nemci... pobegli... da je ostao jedan i izneo po 10 green card ili šengen viza bilo bi mrtvih i zapaljenih , ali medju 'huliganima'... jbg kad bi oni znali da su našoj deci,doduše huliganskoj, i nike dovoljne da ih kupe i umire...

    p.s. nego malo pišu i obelodanjuju da je najveća šorka bila kada su u vladu i u skupštinu hteli da uđu... tamo je i bilo najviše povređenih...
    Kad si tako doboro obavješeten hajde nam reci kako će sve ovo završiti,mislim na globalnom planu?
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Kad si tako doboro obavješeten hajde nam reci kako će sve ovo završiti,mislim na globalnom planu?

    Rekli su to neki upu'eniji od mene...

    Ovo je dogovor da bi se i Amerika i Evropa opravdale,a i umirile Albance kada Ibar postane granica sa Kosovom... Ne čudi te što se rasporediše samo u južnom delu i što paljenja punktova i prelaza nije bilo do sada,a sada tolerišu kao ili se boje nenaoružanih Srba!!!! Ili ne znaš da je u ista umešana i ruska FSB!!!!

    Sad da popale tenkove i odu do mosta na Ibru niko im zameriti ne sme i ne može,jer kao što vidiš narod je ogorčen,bombardovanja nema iz više razloga više nikada...

    Štos je umiriti i navratiti Albance da prećute,jer KFOR-ovaca je 16000 ako se ne varam,a to će tri bande balija u brdima da oduvaju...

    Da bi izbegli to možda prvo bude samouprava,pa ovo ono i biće kako je Dobrica i predlagao,jer drugog rešenja nema... Ovi preko više znaju o Srbiji od polovine nas ili sumnjate...

    Ako mislite da Ameri i Evropa ne znaju za sve to onda ste mala deca,ili da ovo juče nema svoju ciljnu grupu... pa pogledajte kako izveštavaju samo,kao da smo im zapalili tek zasađene ljubiičice,a ne ambasadu...

    Rezime: globalno... granica je na Ibru,pa ne mislite valjda da su ludi i vole toliko Albance , a Srbe toliko mrze ??? Sve je to lepo osmišljeno i svi znaju i tako se i ponašaju.. previše je predvidivo sve da bi i pomislio da je išta spontano... počev od priznanja,pa do jučerašnje krađe patika... Aloo nisam ja istoričar... to što znam ko je pokrao sve nike br. 45 to nije od nekog globalnog značaja...
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    YouTube - "Krale smo, kao i svi ostali"

    Plavusha in flagrante

    Znachi, smejem se u 5 in da morning. Znachi nemam rechi koji su ovo retardi Ovo nema veze sa politikom, ali ima sa mozgovima svih onih koji su juche radili to shto su radili po bg... Pokazuje se ZASHTO je u svet otishla slika kakva jeste, i koji je to profil koji karakterishe i vodi taj navodni bunt i gnev... S tim shto su ove gospojce poharale radnje, a neko drugi, izmanipulisan, a istih razmishljanja - ambasade.

    Znam da svi dobro chujete, ali moram da napravim transkript i analizu ovog intervjua za istoriju

    -Aa..pre svega bile smo radi mitinga, da branimo kosovo..ne, naravno nismo ishle da pljachkamo, krademo - aa eee pa onda u redu - razbijamo, medjutim kad je 300 000 ljudi krenulE ...krenulo - omaklo joj se...za nju je ovo u podsvesti osveta plavusha koje nemaju..., NARAVNO krenule smo i mi -ko smo mi da ignorishemo demokratsku volju vechine, po nashem rachunu?
    A onda genije, sa ochiglednom rezignacijom i bolom na dushi za stanje u drzzavi, nastavlja - Niismo krale zato shto imamo, krale smo zato shto nemamo... - to me podseti da josh uvek nemam onaj plazma tv... i da bih bash mogao ovih dana da idem u Beograd malo da branim taj narod dole na Kosovu. Zatim, mlada zzena s pravom postavlja sledeche kljuchno pitanje - -A gde su...(pa dramska pauza, za uzimanje prekomerne kolichine kiseonika...zapravo, chak i ona konta da je krenula da kazze neshto toliko glupo da bi mogla da se nadmashi...) ..gde su deca onih koji imaju? ...
    Molim, vas, da.. gde su deca onih koji imaju? Ti shto imaju su prvo svoju decu obezbedili a nas evo shalju ovamo na prve linije fronta da se sami snalazimo... Nesrechnici u glavi odzvanja pitanje svih nas i onih koji su bili po frontovima, gde su deca govnara koji su nas slali po ratishtima, a koji su evo sada ponovo najglasniji u odbrani Srpstva... A onda se pragmatichno vadi iz govana, iskrichavo namigujuchi kameri kroz blur filter - poentom - nisu doshli da kradu, jer imaju... To me vracha na ideju o plazma televizoru... a kad vech budem u gradu setichu se vech shta sve deca onih koji nisu doshli imaju, a ja nemam.

    A onda mikrofon preuzima genije broj 2. Ali nikako na drugom mestu po pameti...
    -Mislim, mi da smo imale u cilju da ukrademo mi bi nas dve same otishle i razbile bi smo lokal i ukrali bi same...ali eto jednostavno 300 000 ljudi je kralo, mi smo se pridruzzili tome, krali smo i mi, eto i shto kazzu..ako treba da snoosimo posledice, znachi snosichemo i mislim da je to stvarno.. dois..zaista rigorozno, ovaj, izdata poternica za nama, kao da smo ubile choveka...misim, stvarno, katastrofa ono...nasha drzzavaee totalno rasuloono...
    Ovo je toliko gusto glupo da ne mozze da se razmatra deo po deo... Prvo, na mitingu je bilo po slobodnim procenama radiquala 500 000 ljudi...shto znachi da je bar 200 000 ljudi vishe kralo... Misim, josh su one i dobre, jer da su bile obaveshtene ukrale bi procentualno srazmerno vishe...
    A morachu da pogledam i ponovo snimak mitinga, onaj blesavi Koshtunica jeizgleda opet prichao sam sebi, jer je vechina ljudi za to vreme otishla u shoping. A mozzda je 300 00 kralo a 200 000 slushalo Koshtunicu... to je onda ok..
    Medjutim, poshto ovim gospodjicama ne manjka nacionalne i drushtveno pollitichke svesti, one jasno poruchuju - snosichemo posledice.
    I onda, briga za drzzavu, rezignacija sistemom koji eto, juri nekakve lopove i pljachkashe umesto dece onih koji imaju.Jebote, ja imam patike!...Zaradio pa kupio... i shta sad da mislim o sebi?
    Lopov?..poshto Supermen nisam, a verovatno, samo supermeni gospodo draga mogu da zarade dovoljno za patike... Proveschu najbolje godine zzivota u mardelju. Ona stvarno veruje da se ovime pravda. Shto je josh gore, siguran sam da che sutra drugari da je tapshu po ledima,- bravo, svaka chast bash imate muda...a ne ko ove demokrate shto im deca imaju...

    U svakom sluchaju, takmichenje za najidiote medj lopovima, ima novog kandidata sa prostora Srbije, koji ni malo ne zaostaje za nashim prethodnim takmicharskim radom - onom grupom genija pljachkasha banaka koji su krenuli da bezze preko mosta u sred saobrachajne guzzve...
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    Ja sam morao ovo da vracam tri putama kaki bre tri puta,ovo treba da se vrti do beskonacnosti.Drug Tito je u svojim najboljim danima imao instituciju Golog otoka,ja bih iskoristio Aleksinacke ili Borske rudnike,i onako su deficitarni sa radnom snagom pa kad bih se drzava malo angazovala i ukljucila ove mlade devojke u proces proizvodnje imali bi neku korist.Dva debila manje na ulicama da disu vazduh.Sva sreca za njih sto Srbija nema veze sa pravnom drzavom,ove dve treba da popasu jedno godinu dana Padinjaka uz drustveno-kulturno uzdizanje motikom!Na njivu,bagro,pa ces imati i za hleba i za patike
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Incidenti na ulicama



    ...zaboravio si sitan, ali bitan detalj - kad na kraju telefonira i kaze: "Alo kralju mi smo..."

    Ovo "kralju" je toliki seljachizam da se redovno najezim kad cujem taj izraz (i setim se Suzane iz VB-a "kraljice tresha" - by Miki), ali uvek nepogresivo pokazuje da je u pitanju turbofolk ekipa sa istetoviranim gornjim delom doopeta i pirsingom na pupku (cisto mode radi).

    Sve su one (i svi oni) bili na Ceci ...
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    ...misiiim...stvarno...katastrofa...ono...
    ...nasa drzava jeeee...totalno rasulo...ono
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Incidenti na ulicama

    Joj jutros sam vidio ovaj drugi snimak ....

    Jos su uvrijedjene za sve komentare na YouTube-u ... ne bi me cudilo da Velja i kompanija opravdaju, i ovaj put, postupke kao demokratske.
      Vrh

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Doček na ulicama svetskih gradova
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.01.2009, 09:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •