Preporuke, saveti i mišljenja - Pitanja i odgovori u vezi ribolovačke opreme.
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    14 Preporuke, saveti i mišljenja - Pitanja i odgovori u vezi ribolovačke opreme.

    ALIVIO BX SPECIMEN 12300DL - Shimano

    Pozdrav,bio bih zahvalan ako bi mi neko mogao reci nesto o ovom stapu,u nedostatku vise sredstava kupio bih 3 ovakva pa me zanima da li ih neko poseduje i kako su se pokazali,unapred hvala.
    Poruku je izmenio simke, 18.02.2008 u 01:38 Razlog: Izmena naslova

  2. #2

    Preporuke, saveti i mišljenja - Pitanja i odgovori u vezi ribolovačke opreme.

    Da se ne bi pojavljivalo više tema sa sličnim pitanjima iskoristićemo ovu temu kao inicijalnu za savete ovoga tipa.

    Ovde možete postavljati pitanja i davati odgovore, kao i preporuke bez obzira da li je već postavljeno pitanje.

    Molio bih Vas da preporuke, savete i mišljenja davate samo i isključivo na osnovu ličnog iskustva.

    Takođe bih molio da ne navodite nazive prodajnih mesta jer taj deo možete obaviti putem ličnih poruka.
    Poruku je izmenio simke, 18.02.2008 u 01:49

  3. #3

    Preporuke, saveti i mišljenja - Pitanja i odgovori u vezi lovačke opreme.

    Pošto su ribolovci otvorili temu sa preporukama, savetima i mišljenjima u vezi opreme koju koriste pretpostavljam da će i Vama lovcima biti drago da takvu temu imate.

    Ovo je tema u kojoj možete da razmenjujete Vaša iskustva i mišljenja koja će sigurno dobro doći manje upućenim kolegama lovcima a možda i mi koji nismo lovci saznamo korisne i vredne informacije ... nije sva oprema koju koriste lovci isključivo podobna za lov, recimo čizme se mogu iskoristiti u raznim situacijama a postoji još niz korisnih predmeta zar ne.

    Pravila važe kao i za pominjanu sličnu ribolovačku temu,
    molio bih Vas da poruke zasnivate na ličnim iskustvima i da ne reklamirate prodavce opreme.

  4. #4

    Odgovor: Preporuke, saveti i mišljenja - Pitanja i odgovori u vezi ribolovačke opreme

    Po tvom pitanju, mogu da predpostavim da si početnik, tako da će ti štapovi da ti odlično završe posao. Uvek idi na dvodelne štapove, moja preporuka.
    Ako te stvarno zanima šaranski ribolov, s vremenom ćeš, na vodi, sam shvatiti šta ti treba.
    Šaranski ribolov je dosta skup hoby, a ti nađi balans izmedju opreme i uživanja na vodi, jer je to na kraju svega, ipak i cilj.
    U svakom slučaju, ok štapovi, ok cena, za ono što nude.
    When I'm good..I'm really Good, When I'm Bad...I'm Better

  5. #5

    Odgovor: Preporuke, saveti i mišljenja - Pitanja i odgovori u vezi ribolovačke opreme

    Pozdrav drugari nov sa na ovom forumu ali pecam dugo pa me interesuje vas savet za ovaj stap
    TUBERTINI PROXIMA 09 8m
    kupio bih ga ali ne mogu o njemu nista da nadjem na netu
    pa ako neko nesto zna o njemu ili ga ima molio bih za savet
    Pozdrav

  6. #6

    Štapovi za pecanje

    Gde mogu da kupim takmicarce od 6 i 7m firme TRABUCCO

  7. #7

    Odgovor: Preporuke, saveti i mišljenja - Pitanja i odgovori u vezi ribolovačke opreme

    Druze posle duzeg vremena setio sam se ovog tvog pitanja ako si jos na ovom forumu evo odgovora:
    Moj prijatelj Alex iz Novog Sada inace reprezentativni Ribolovac rekao mi je da ova vrsta stapa ako si je tacno napisao ne postoji na trzistu ili je neka kopija Tubertini-a,cak i za to Proxima nema nista slicno.Potom se on dalje raspitao medju prijateljima i jedan covek je imao neki katalog Tubertini i nigde nismo naisli na Proxima tako da na veliku zalost tvoju radi se o nekom fals stapu kojih ovde kod nas ima na tone.I malo se raspitaj pre nego sto kupis nesto ili tako reci neko ti "uvali" fals neki.
    Znaci po meni i kod ljudi koji su za razliku od mene pravi specijalci i reprezentativci za ribolov kazu da taj stap ne postoji kao originalni primerak.

    SLOBODNO PITAJTE STA VAS INTERESUJE ZA DAIWU,SHIMANO....Udice,Primame,Bojlie,Varalice,Naj lone...

Slične teme

  1. Browseri - pitanja, problemi, saveti
    Autor yige_gui u forumu Softver
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 07.05.2014, 13:56
  2. Pitanja, pomoc...saveti
    Autor bezec u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 23.08.2013, 12:41
  3. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 16.11.2011, 17:06
  4. Pitanja u vezi zdravlja
    Autor ZOE u forumu Zdravlje
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 12:16
  5. Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 17.05.2010, 12:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •