Stoni tenis
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11

Tema: Stoni tenis

  1. #1

    Stoni tenis

    Zna li neko ima li gde u Novom Sadu da se igra stoni tenis-amaterski?

  2. #2

    Odgovor: Stoni tenis

    Na sta mislis? Interesuje te neko takmicenje ili cisto prostor gdje se moze iznajmiti sto?

  3. #3

    Odgovor: Stoni tenis

    Ma ne takmicenja.Niko sa kim se druzim ne voli stoni tenis,pa mozda negde ima onako da se igra.

  4. #4

    Odgovor: Stoni tenis

    Na ovoj stranici... link možeš doći do kontakt telefona Stonoteniskog kluba Vojvodina, oni te mogu uputiti, pozdrav!
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  5. #5

    Odgovor: Stoni tenis

    не памтим када сам задњи пут играо стони тенис а баш нешто контам да би то било...
    само, далеко ми нови сад
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  6. #6

  7. #7

    Odgovor: Stoni tenis

    Imas i u BINS-u (sportski centar kod hotela Park - preko puta teniskih igralista) stolove za iznajmljivanje. Ne znam uslove, ali ima raje dolazi redovno. Ja tamo ganjam "bubamaru" pa znam iz prolaza :-).

    A ako si student, pa jos domac, bilo je i u studenstki domovima na Limanima (Bajic i B dom).

  8. #8

    Odgovor: Stoni tenis

    Karakašević: Izgubio sam dobijeni meč

    Srbija je ostala bez jedinog predstavnika na stonoteniskom turniru na Olimpijskim igrama u Pekingu.

    Aleksandra Karakaševića je u drugom kolu eliminisao Šveđanin Jorgen Person 2:4 (8:11, 11:8, 10:12, 11:8, 8:11, 7:11).

    U duelu dvojice iskusnih igrača, inače velikih prijatelja, nekadašnji svetski šampion je pokazao da i u 42. godini igra dobro.

    Vodio je u setovima 1:0 i 2:1, pa iako je Srbin oba puta stizao do izjednačenja, Šveđanin nije dozvolio iznenađenje.

    Na početku se vodila izjednačena borba, do 7:7, a onda je Karakaševića izdao bekhend i Šveđanin je osvojio prvi set.

    U drugom je srpski igrač dominirao, vodio sve vreme i iskoristio treću set loptu, uzvrativši rivalu istom merom.

    Karakašević je nastavio u jakom ritmu i treći set, ali je Person istopio minus sredinom seta, a zatim došao i do tri set-lopte. Srbin je uspeo da ih anulira, ali nije mogao da spasi i četvrtu.

    U pauzi uoči četvrtog seta Karakašević je kipteo od besa. Žalio se selektoru Kaliniću da skoro svaka loptica koju uputi Person zakači mrežicu.

    Vratio se Srbin za sto i iskalio bes - poveo je 6:2, što mu je bilo dovoljno za miran nastavak seta koji je ponovo dobio rezultatom 11:8.

    Kao i u prethodna tri, i u petom setu je Karakašević sjajno počeo. Međutim, Person je na 6:8 osvojio pet uzastopnih poena i ponovo poveo u setovima. To je ujedno bio kraj srpskih nadanja.

    Legenda svetskog stonog tenisa nije propustila ukazanu šansu. Person je u šestom setu iskoristila to što je protivnik bio uzdrman gubitkom prethodnog i lako stavio tačku na meč - 11:7.

    "Razočaran sam, jer sam izgubio dobijenu partiju, a ovo su mi sigurno poslednje Olimpijske igre. Žao mi je, jer sam imao dobar žreb. Nedostajalo mi je sreće u odlučujućim trenucima, u trećem i petom setu. Idemo kući", rekao je Karakašević novinarima u Pekingu.

    Trener srpskog stonotenisera Zoran Kalinić izjavio je da je Karakašević u trećem i petom setu "prokockao" nekoliko veoma važnih poena.

    "Očekivali smo ovakav meč. Person tako igra, teško gubi i bori se za svaki poen, a imao je malo više sreće. Sale je dobro krenuo, u trećem i petom setu prokockao je neke poene i tada je pala odluka o pobedniku", kazao je Kalinić.

    (MONDO)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  9. #9

    Odgovor: Stoni tenis

    zao mi ga je najace...

  10. #10

    Odgovor: Stoni tenis

    Karakašević je naš najbolji igrač i u to nema sumnje. Da smo imali spoj Grujićevog rada na treninzima i Saletovog talenta u jednoj osobi, gde bi nam bio kraj
    U svakom slučaju, Sale je imao prošlu sezonu za pamćenje u Nemačkoj i to je vredno svakog poštovanja (Nemačka liga je druga po jačini na svetu)

    Međutim, valjda to tako ide .... Sale ima "ruku", ali voli i da se zeza (ko može da mu zameri )..... verovatno su visili kod Valdnera u "Viking" baru svako veče

    U svakom slučaju izgubiti od jedne takve legende kakva je Person (bez obzira na godine) nije nimalo blam..... naprotiv

  11. #11

    Odgovor: Stoni tenis

    Ekstra je stondza ja i drugai se nekada skupimo pa pikamo kod jednog sto ima sto i rekete...samo brzo smori

Slične teme

  1. Da li igrate i pratite Tenis?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:11
  2. STONI TENIS: EP u Beogradu
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01.07.2007, 10:22
  3. Tenis
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 169
    Poslednja poruka: 25.05.2007, 20:17
  4. TENIS: Australian Open 2007.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 28.01.2007, 12:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •