Epilepsija - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 65 od ukupno 65

Tema: Epilepsija

  1. #61

    Odgovor: Epilepsija

    ne nisu grand mal
    mali koji traju od 2- 10 min nesvesti
    drago mi je da je malom i dalje ok ali pazi na njega i mora se prihvatiti zdravog života ako ne želi imati GM.
    navedi ga da ovo jednom i sam pročita a ne da mu ti stalno kljukaš i onda on to namerno i učini.
    I tako u beskrajno!

  2. #62

    Odgovor: Epilepsija

    o da. mnogo smo o tome razgovarali. on ima prilichno zdravu ishranu sve vreme zzivota a posebno od treche godine kada je imao problema sa streptokokama tri meseca. nakon toga je bio godinu dana na strogom rezzimu ishrane da bi nabildovao imunitet. uradjena mu je i operacija trecheg krajnika.

    umela sam da ga pratim i oslushkujem dok spava. desilo se par puta da mu se telo trza i po dvadesetak minuta.... kao uvod u napad.... ali nije bilo napada.... polako su i ti trzaji prestali da se deshavaju.

    sada vech ima 13.5 godina. na ishranu pazim koliko mogu ali nije vishe toliko pod kontrolom. provede dosta vremena kod oca koji je dobar za drushtveni zzivot ali jako losh za zdravlje
    & underpaid......

  3. #63

    Odgovor: Epilepsija

    Jel si se mozda raspitivao kakva je procedura za otvaranje takvog udruženja? I ja mislim da bi to bilo dobro.

  4. #64

    Odgovor: Epilepsija

    I meni se pojavila u 17-toj godini. Phenobarbiton nisam pio, a za keppru mogu da kazem sve pozitivno.... Opet, to ide od organizma do organizma.

  5. #65

    Odgovor: Epilepsija

    moje dete je 2 godine na lekovima pije tegretol za a epilepsiju ima od 2009 g sad ima 13 ima grand male napade ali se gubi ima slabo pamcenje nemoze da se seti sta je htela da kaze vodim je na kliniku u beograd na kontrole epilepsija je bolest sa kojom covek navikne da zivi i nimalo noje laka verujtemi zivim sa tim.Treba ici doktoru .

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •