Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22
  1. #1

    Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Dakle, koliko često ste u prilici da putujete negde i koliko ste stranih zemalja do sada posetili?

  2. #2

    Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Ne putujem bas mnogo , nema se para.

    A volela bi ja.

    Posetila sam dosad tri strane zemlje:
    Madjasku (Budimpesta, Sent Andreja) - standardica,
    Slovacka (Bratislava) - preteran Irish pub u Bratislavi, mozda mi je to i najbolji kafic u kojem sam ikad bila
    Ceska (Prag) - prelep i cool, (Karlovi Vari)- odicno pice Beckerovka, a varijanta Beckerovke sa tonikom naziva se Beton, jos lepse pice i (Plzen)- naravno plzensko pivo i ostala druga piva!

    A ono Hrvatska kao strana zemlja ne racunam.

  3. #3

    Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Putujem... na faks... sa jednog limana na drugi.

    A do sada sam posetio: Italiju, Grcku, Madjarsku, Bosnu, Hrvatsku, Sloveniju i Makedoniju. Za mesec dana cu i CG ubrojati.

    Koliko cesto putujem? Svake druge prestupne godine. Nema se, ne moze se.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #4

    Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    kad imam vremena rado odem negde dosad sam bila u
    Spaniji, Italia , Njemacka ,Magarska, Austrija, zasad

  5. #5

    12 Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Hmm... bivše republike SFRJ ne računam... dakle: Grčka, Italija, Bugarska, Madjarska... pa, i nije puno.
    Želje: Španija (Barcelona), Francuska (uzduž i popreko), ponovo Italija, Švajcarska, Rusija, Novi Zeland, Japan, Brazil...

    Polako, sve po redu i biće...

  6. #6

    Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Ja cu uskoro ponovo na put,ko po onoj narodnoj,"sudbina me na put salje"
    Obisao sam pola Evrope i Amerike,sad je na redu druga polovina,da zaokruzim zelja mi je jedno krstarenje do Aljaske i ako bog da,to je sledeca destinacija
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  7. #7

    12 Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Sad sam se setio da nisam napisao svoju veliku želju: Izrael! O, da, zaista... To moram videti... Uskoro...

  8. #8

    11 Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    samo austrija i italija, sloveniju nekako ne racunam.
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Samo Rumunija -sverc-, a uskoro i legalan posao, e tu bi' mogo' dobro da se "uglavim", a po Srbiji jako cesto (valjam neku robu) i to mi je ekstra. Ovde mogu da stavim 50 evra u dzep, nabacim ranac i krenem. Na svakih 100km imam gde da stanem, prenocim, zapijem. Kad zafali para prodam telefon. Par puta sam krenuo iz zezanja a ostao, u Novom Sadu skoro dve godine. Takav sam, iznebuha nema me "Jahaci magle". Jako bi vol'o malko dalje, al' nemam tol'ko skup mobilni.

  10. #10

    Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    eh, pa ja racunam te nase republike.. narocito poslednje letovanje u istri, pretprosle godine..u medulinu.. em dosla iz novog sada em sama.. u jednom restoranu su se odusevili, pa sam sve vreme imala besplatnu cugu tamo..hehehe
    a jos ne videh ni slovenije ni kosova.,.. crne gore se ni ne secah, jer sam bila na maturskoj ekskurziji tamo..hehe...

    i da, bila sam na nekom zimovanju u ceskoj u mestu cije sam ime zaboravila... i prosla kroz budimpestu..

    sve u svemu, zivot je preda mnom, sto se putesestvija tice..

  11. #11

    Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Pola Amerike, trecinu Evrope i samo jednu drzavu na sjeveru Afrike...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  12. #12

    Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Nisam putovala cesto (van bivse Jugoslavije skoro uopste) dok sam zivela u Srbiji. Sada, sto zbog prirode posla, sto zato sto je sve malo jednostavnije i jeftinije i pre svega zato sto sam resila da probam nekako da nadoknadim sve ono sto nisam uradila, sam se malo pokrenula. Videla Italiju (Firenca, Verona, Venecija, Rimini), San Marino, Belgija (Antwerp), Holandija (sve osim Maastricht-a), Francuska (Pariz), Svajcarska (Ascona, Luzern, St. Moritz, Zurich), kroz Madjarsku samo prolazila, Grcka (Atina). Prva sledeca destinacija je Keln samo na kratko, a naaaaajveca zelja je da obidjem Lisabon i nadam se, nadam se, nadam se da ce to doci u skoroj buducnosti.

  13. #13

    Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Dosad sam bio u Madjarskoj,Ukrajni,Moldaviji,Bugarskoj,Makedoniji. Mogla bi tu da se ubroji i Rumunija posto smo dva dana kroz nju prolazili (bezali od poplava i trazili granicu sa Moldavijom)

  14. #14

    Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Od bivše SRRJ ne videh Sloveniju i Kosovo. Od stranih zemalja Austriju, Mađarsku i Grčku, kroz Rumuniju sam samo prolazila.
    Velika mi je želja Češka (Prag), Izrael i Rusija.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #15

    Odgovor: Koliko često putujete, i koje ste zemlje do sada posetili?

    Posto sam na pola prosecnog ljudskog veka, putovao sam vise od vas koji imate 20 godina. Bio sam naravno u svim zemljama naslednicama (tj., nastalim raspadom) ex-YU (u Hrvatskoj i Sloveniji poslednji put 3 meseca pre nego sto su proglasile odcepljenje) i skoro svim zemljama Evrope (ukljucujuci Rusiju i Tursku). U tri (pored Srbije, naravno) sam i ziveo -- u dve po godinu dana, a u jednoj je malo falilo do cele dve godine.

    Dakle, u Evropi su mi ostali za posecivanje: Finska, Island, Lihtenstajn, Andora, Irska, Estonija, Albanija, Litvanija, Bugarska, Kipar i Belorusija. Planiram Tallinn-Helsinki kad bude neka prilika, a ovo ostalo mogu da vidim nekad, ali bas i ne moram. Poslednje putovanje u Evropi mi je bilo na nedelju dana u Lisabon 2005. i grad me je apsolutno odusevio. Svakako cu se radije tamo vratiti nego da idem u Dublin, Minsk, Limassol ili Sofiju.

    Inace volim i Glasgow, Kopenhagen i Istanbul i celu Flandriju. Isuvise velike gradove tipa London, Pariz, Moskva i Berlin ne volim (Istanbul je izuzetak). Optimalna mera mi je 1-2 miliona (dakle, kao Beograd).

    U Severnoj Americi sam ziveo 4 godine i evo sad radim u Juznoj Kini, pa sam isao u Vijetnam (nesto najsiromasnije sto sam video) i Hong Kong (oni kazu da je sad to kao deo Kine, ali ima i drugi vizni sistem i neku kao granicu sa sve carinicima i policijom i potpuno je razlicit od Shanghaija i Guangzhoua/Kantona).

    Nisam stigao da odem u Peking i necu, mnogo je daleko. Ovde planiram da vidim jos Makao. Voleo bih i Japan, Tajland ili Filipine, i naravno Angkor Watt u Kambodzi -- kad sam vec ovde -- ali je dosta skupo (razdaljine su ogromne). Videcu, razmislicu... Makar jedno od ta cetiri... a sta god da odaberem bice mi krivo zbog ona druga tri...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko često izlazite?
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 03.11.2017, 12:27
  2. Pozorište - da li, i koliko često, odlazite?
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 03.05.2015, 01:04
  3. Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 22.08.2011, 10:07
  4. Najsmor mesto koje ste posetili?
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 16.07.2010, 01:43
  5. Koliko često idete na stadion?
    Autor Kunic u forumu Navijači
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.10.2009, 14:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •