Plasi li vas buducnost?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 80
  1. #1

    02 Plasi li vas buducnost?

    Da li ste ponekad pomislili:
    - kuda vodi ovaj svet i kako ce nasa deca odrastati?
    Ja se cesto zamislim po tom pitanju.
    Nista nije kao sto je bilo. Mislite li da je danasnja edukacija dece efikasnija i da se njima smesi svetlija buducnost?

    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  2. #2

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    ....budućnost je lepa samo dok se čeka.......

  3. #3

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Pocela je da me plasi...
    Evo, promenila sam potpis

  4. #4

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Ne plaši...Svako je krojač svoje budućnosti, a ja sa sobom prilično dobro "stojim"...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  5. #5

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    ...ne plaši me ni malo... ...slažem se sa osobom iznad...

  6. #6

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Ponekad...
    Bez obzira sto sam "bolesni" optimista..postoje neke stvari u zivotu koje ipak ne zavise samo od nas samih....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  7. #7

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Naravno.Zhivimo u zemlji bezakonja.

  8. #8

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    S obzirom na sva dešavanja na ulicama,u školama i uopšte oko nas,naravno da se plašim šta sve mogu moja deca doživeti i preživeti...I koliko ću im moći pomoći i usmeriti ih u dobrom pravcu...

  9. #9

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    A što bi nas plašila

    imali smo problem u prošlošlosti, pa se nismo plašili
    imamo problem sa današnjicom, pa nas ni to ne plaši
    ... biće da smo stekli još jednu gadnu naviku

  10. #10

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste ponekad pomislili:
    - kuda vodi ovaj svet i kako ce nasa deca odrastati?
    Ja se cesto zamislim po tom pitanju.
    Nista nije kao sto je bilo. Mislite li da je danasnja edukacija dece efikasnija i da se njima smesi svetlija buducnost?

    hm mozda je "plasi" prejaka rec ali da sa li sam zabrinut?-JESAM .Ali ne zabrinut u smislu hipohondra koji ce se kriti i pustiti da zivot prodje pored njega a da ne pokusa da izmeni nesto i sam.A sto se edukacije dece tice VASPITANJE SE OD KUCE NOSI. (Pita jedna gospodja psihologa :"Imam cerkicu od 6 meseci kada treba da pocnemo suprug i ja da je vaspitavamo?",a psiholog odgovara:"Gospodjo vi ste vec zakasnili!!!!!"
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  11. #11

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    cemu strah... cemu polemike i lupanje glave. Ja konkretno ne mogu da promenim neke stvari koje mozda predstoje, ali mogu da planiram da promenim i ulepsam svoju sopstvenu doglednu buducnost i buducnost svog deteta. Odnosno, cak ne mogu da uticem na njenu buducnost, ali mogu da joj vaspitanjem ukazem na to kako da sebi ulepsa zivot, i da ne opterecuje svoju glavu stvarima koje ce za nju ostati, svejedno neresive.
    neunistiva zlojebaba!

  12. #12

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    O da...u svakom smislu te reči.Veliki gaze preko malih...dolaze ne lepa vremena.

    Banalan primer,koji mi se vrti po glavi:juče u super marketu,kupujem voće,ma sve lepo ko nacrtano,da ne kažem plastično...moja sledeća misao je bila:bićemo bukvalno željni domaćeg voća i povrća....

  13. #13

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Ne vidim,zasto bi me plasila?
    Svasta smo to preturili preko glave u poslednjih 15god i nista me vise nemoze iznenaditi!
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  14. #14

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Plasi me misao da nas nista ne moze iznenaditi. Kao, eto, bilo je lose, sta moze biti drugacije. Takav nacin razmisljanja ne donosi buducnost.
    Pitat ce nas deca...
    Back in red!

  15. #15

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Plaši me, naravno.
    Kao i svakog roditelja koji je preživeo bombardovanje,sankcije, restrikcije struje i paljenje vatre izmedju dve cigle kako bi detetu ugrejala čorbu ili čekanje par sati struje da mu opeglam pelene.
    Plaši me inflacija, poskupljenje struje i koječega još, plaši me gušenje slobode mišljenja i ksenofobija&rasizam koji uzimaju maha.
    Plaši me žrtvovanje budućnosti za mitologiziranu sliku prošlosti.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Buducnost nase dece i dece oko nas
    Autor veljko yaric u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 10:55
  2. Datum vencanja otkriva buducnost braka
    Autor bellissima u forumu Astrologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.02.2010, 11:13
  3. F.K. Buducnost - Savino Selo
    Autor Mikore u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.07.2007, 08:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •