Plasi li vas buducnost? - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 80
  1. #31

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    ne
    uvek sam imala samo sebe......a ja sebe necu izneveriti....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #32

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Ja imam jedan extra razlog da neku blizu buducnost ocekujem sa nestrpljenjem. Dobro, i sa malom dozom straha , ali tako slatko je iscekivanje, jer sreca je lepa samo dok se ceka...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  3. #33

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Samo budale budućnost ne plaši! Jedino u Vršcu i Kovinu je budućnost "zagarantovano srećna" i izvesna ...

  4. #34

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Najstrašnije me plaši! Samo u mojoj zgradi,koja ima oko 60 stanova,mogu da nabrojim 15 klinaca koji su što lečeni,što nelečeni narkomani. Kada smo mi bili u njihovim godinama,što nije bilo toliko davno,najstrašnije je bilo kad se neko napije,pa onda ceo komšiluk ogovara.Ne usuđujem se ni da mislim kako će biti za recimo deset godina?!

  5. #35

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Za recimo 10 godina ćeš morati pored suzavca u ličnom prtljagu imati još kojekakva oruđa za nesmetanu šetnju gradom ... biće veselo!

  6. #36

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Nije me preterano plašila dok sam bila mlađa.Sad mi je teško da pomislim šta me čeka jer sam majka dvoje dece različitog pola.Naše kompletno društvo srlja u propast.Plaši me šta čeka moju decu na putu odrastanja, kroz šta će sve morati da prođu,kako im mogu pomoći,...eto to su moji strahovi.

  7. #37

  8. #38

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    A zasto bi me plasila?
    Zasto da svakog dana zivim u strahu da li ce biti ovoga ili onoga, ovako ili onako?
    Covek treba da se trudi da ostvari svoje ciljeve, da se nesebicno daje ljudima koje voli i koje njega vole i da uziva u zivotu koliko je to moguce.
    Dok mi strahujemo da li ce biti benzin 100 ili 150 din. planeta ce nam izgoreti, e to je razlog za strahovanje.
    Dakle, nemojte ljudi ziveti u stalnom strahu, zato i jesmo tako nervozni, netolerantni, konstantno u nekom grcu.
    Don't worry, be happy.Life's good.

  9. #39

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    ma jok. zasto bi me plasila
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #40

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Pa rezimirajući moj život realnost je da posle 58 godina života mnogo manje ima budućnosti od prošlosti. A dali me plaši budućnost, realno mene i za mene lično ne. Ali me plaši šire, za moju porodicu, okruženje komšije, prijatelje rođake. Posebno me plaši za mlade koji dolaze. Opšti trend i način života u svetu sve više i više diktira kapital koji nikad jači uticaj nije imao na čoveka i njegovu budućnost. Kompletan cilj svetskog kapitala, a vešto usmeren, je da se čovek kao misaono-osećajno biće se obezvredi, deindetifikuje, izgubi dušu, smisao i osećaj za sebe, svoje, i okruženje u kome živi. Jednom rečju: stvoriti robote koji će do beskonačnosti uvećavati gazdinski kapital a samim tim i izgubiti svoje ja i ličnost. Oni koji se neprilagode tome osuđeni su na propast.
    Pre neki dan mi dođe komšija iz Nemačke na odmor sa svoja dva maloletna sina. Deca ko računari, sve cene znaju, upoređuju: ovo je skuplje tamo kod nas, a ovo je jeftinije kod vas. i usput mi deca ispričaše da više vole nemačku decu nego rođenu braću od ujaka koji su takođe u Nemačkoj, i još u istom gradu u komšiluku. Na moje pitanje zašto ih nevole?, dobio sam odgovor: pa zato što kad nama otac naredi da nešto uradimo, mi to uradimo odmah i na vreme, dok naša braća kada dobiju neki zadatak od svog oca, hoće da zabušavaju i neurade uvek do kraja, ili urade na drugi lakši način nego što im je otac rekao. Mislim da ste shvatili šta sam hteo da kažem.
    In vinas veritas

  11. #41

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    pomalo... ali verujem u sebe... i veliki sam optimista... tako da... ne brinem
    Citius, Altius, Fortius.

  12. #42

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    sta znam..mislim da ne previse.....ljudi koje znam najvise strahuju od samoce recimo....ja taj strah nemam....ja tako funkcionisem.....
    doduse...premda nisam potekla sa socijalnog dna,ja imam neobjasnjiv strah od neimastine...zato cim dobijem kintu letim u megamarket i kupujem zalihe svega i svacega....
    pretpostavljam da cu u starosti biti sama u svojoj gajbi,da cu pored crkavice od penzije i dalje imati pristojnu rentu i da ce potomak zvati subotom iz belog sveta da cuje kako sam....
    pa..to je u redu.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #43

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    sta znam..mislim da ne previse.....ljudi koje znam najvise strahuju od samoce recimo....ja taj strah nemam....ja tako funkcionisem.....
    doduse...premda nisam potekla sa socijalnog dna,ja imam neobjasnjiv strah od neimastine...zato cim dobijem kintu letim u megamarket i kupujem zalihe svega i svacega....
    pretpostavljam da cu u starosti biti sama u svojoj gajbi,da cu pored crkavice od penzije i dalje imati pristojnu rentu i da ce potomak zvati subotom iz belog sveta da cuje kako sam....
    pa..to je u redu.....
    ...ko ne ume sam sa samim sobom...ne ume ni sa drugim...
    ...mene ne plasi nista...jedino se bojim...da cerka ne navata, kada poraste, nekog debila,koga cu morati automatom da jurim...ostalo je luk i voda...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #44

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    NE..

    Sto mora bit - to ce bit i niko to promjeni ne moze.

  15. #45

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...mene ne plasi nista...jedino se bojim...da cerka ne navata, kada poraste, nekog debila,koga cu morati automatom da jurim
    Ha, ha, opravdana bojazan, mora se priznati

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Buducnost nase dece i dece oko nas
    Autor veljko yaric u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 10:55
  2. Datum vencanja otkriva buducnost braka
    Autor bellissima u forumu Astrologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.02.2010, 11:13
  3. F.K. Buducnost - Savino Selo
    Autor Mikore u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.07.2007, 08:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •