Kakvi ste kada volite? - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 129
  1. #76

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    kad volim............mora njega da pitam.mada mislim da sam ok,jer kad volim stvarno volim....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  2. #77

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    Hiperaktivna...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  3. #78

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    pa blesavakakva je zaljubljena zena??
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #79

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    Posvecen ...
    Veran ...
    Srecan ...
    Miran ...
    Ceo ...
    Covek ...

    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  5. #80

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    ewidentno luddd,jace nego kao recimo sadondaaaaaaaa.....wjerannnn za swe me boli tuki.....super sam...imam utisak da bi mogao swe probleme owog cowjecanstwa da rijesim, da me swaka udata zeli...i tako...fantastican..najfenomenalniji ...ne pada mi napamet druga zena..jer cowjek kad ima dwije zene gubi dusu,isto tako kad cowjek ima dwije kuce,gubi razumtako da...dobar sam,i da sam bolji ne bi waljao

  6. #81

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    Mentalno retardiran (po dosadashnjim iskustvima).

  7. #82

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    Rastanemo se u 3 noću,a u istoj smo zgradi,prozor sprat niže od mene,sa dogovorom da se nađemo ili čujemo posle ručka kako bi negde otišli...i onda ja kupim kao neki besan auto za naše pojmove i odem sa istim iza zgrade,oko 14,srećom ni moji nisu znali,pa se nisam plašio prepoznaće me...pustim sms ili sam i zvonio...uglavnom izađe prvo keva njena na prozor,pa i ona...

    Ili me zove AM u ponoć i pita gde sam...U Cuba Libre...Pa ti u Bg,ajde dođi eto me ispred Ateljea čekam te...Ma u našem CL jbt,al' eto me za sat najviše...i odem...vratim se u 8 ujutro kući...

    Kaže ovo nisu radili ni kada sam imala 16 godina,ali nikada nikome nisam rekao volim te u poslednjih 20 godina,pa ni majci moje dece za sve vreme braka i pre braka nekoliko meseci...

    Skinuću ti mesec,ali me ne teraj da pričam ono što može svako,pa da l' lagao ili istina bila svejedno mi je...Ima drugih načina da pokažeš nekom da ti je stalo,a sad ako je glupa,pa ne vidi jbg...Glupe me i izbegavaju,na svu sreću...

  8. #83

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    ako zaista volim, povilenim totalno.. nije mi nista tesko za njega uraditi, mogu da budem sta on zeli, umem da se povinujem iako to generalno ne radim.. VT govorim zesce retko, jer smatram da je to kao blago.. sto ga manje ima, vise vredi.. pa stoga, sto to manje govorim, ima jacu tezinu.. posebno od mene koja je tvrda srca u vezi.. malo ko je uspeo da me prokljuvi..
    ali npr. koliko god da ja volela tog nekog, jako se tesko opustam u vezi.. morao bi da me razumes i sta mi se mota u glavi da bi mogao da ostanes pored mene.. ali sam ja jedno cudo.. jer ako volim, onda volim.. i tu nema rezerve
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #84

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    Najkraće rečeno-ponašam se kao malo dete...

    Sve hoću...sve mogu...ma svet je mali za mene
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  10. #85

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    E to pitati moju princezu.Mislim da sam na pocetku kao veliki osvajac tipa Cezara i njegovog sarma prema zenama a posle budem mekan i dobar da moze na hleb da me maze.Onda bi joj sve kupio da bi joj ugodio e onda mi se nesto preokrene u glavi pa mrzim i nju i ceo svet i sutnem je i ne pogledam je vise.Naravno ne mislim na moju devojku nego na neke pre nje

  11. #86

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    E, ja sam trenutno malo yaljubljen i puuuno nestrpljiv i mlogo blesav.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  12. #87

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    jednom recju,luda..mislim za sebe za druge..
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  13. #88

  14. #89

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    Luckasta
    Here I go again...

  15. #90

    Odgovor: Kakvi ste kada volite?

    Ljubav je osećanje koje po nekom mom shvatanju može da najviše nalikuje potpunoj sreći. Pošto sam zaljubljen u damu, koja isto tako voli mene, mislim da sam jako, jako srećan...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako se osecate kada vas mrzi onaj koga volite?
    Autor cupavi u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 05.09.2012, 23:27
  2. Kakvi smo kada se veza približi kraju?
    Autor Goga u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 11.04.2012, 17:22
  3. Kakvi su vam nožni prsti?
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 19.09.2009, 12:05
  4. Kakvi smo u ljubavnoj vezi?
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:09
  5. Kakvi smo zapravo
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •