Moja devojka proverava email bivseg decka
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 23
  1. #1

    Moja devojka proverava email bivseg decka

    Uhvatio sam devojku da proverava svaki dan, po 2 puta, email bivseg decka ciji username i password ima. Sta da radim? da li je to dovoljno dobar razlog da se raskine?

  2. #2

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    Moze to da ne znaci nista, ali cim ona njega proverava znaci da joj je jos stalo do njega. Jedan iskren razgovor bi bio pozeljan. Maliciozno prati svaki pokret i pogled dok ti bude objasnjavala. Ja bih imala dovoljan razlog da raskinem.
    Zelim ti srecu..

  3. #3

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    Citat srlenino kaže: Pogledaj poruku
    Uhvatio sam devojku da proverava svaki dan, po 2 puta, email bivseg decka ciji username i password ima. Sta da radim? da li je to dovoljno dobar razlog da se raskine?
    ...ako hoćeš da raskineš, ne treba ti razlog za to... ...ako pak nećeš da raskineš, onda treba samo da porazgovaraš sa njom, i onda da vidiš u čemu je problem i da li ga uopšte ima...

    ...nemojte tražiti razloge za raskid ako raskid ne želite...

  4. #4

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    To moze da bude zabrinjavajuce, ali verovatno i ne mora. Pitanje je samo koliko poverenja imas u nju, koliko dugo ste zajedno, i da li ti je do nje stalo? Nemoj niposto nista da prekidas dok ne porazgovaras s njom otvoreno. Nemoj odmah da je napadas, mirno je pitaj o tome, i vec ces i sam primetiti da li je ta veza u krizi...I javi nam sta je bilo...

  5. #5

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    Hvala svima na savetima...puno znace i obavesticu vas kada porazgovaramo

  6. #6

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    budi stalozen,smiren izadji iz cele situacije (koja po meni nije sjajna) jos jaci i pametniji.Sam cin citanja tudje poste je za mene neoprostiv.Zelim ti puno srece i problemu i njegovom resavanju pristupi Hladne glave
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  7. #7

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    Nije to tvoja devojka,jednostavno je... tako se i ponesi,kao prema nekom ko ne postoji niti je postojao... Očigledno je uticaj bivšeg bio veći nego tvoj i nemoj je mnogo ni kriviti... ne mogu svi biti najbolji niti se svi pamte...

    U životu je kao u filmskoj umetnosti... jedni igraju samo epizodne,a drugi samo glavne uloge... Jbg,tužno,ali istinito... ili je ona pomislila da si epizodista ili ti nisi za glavne...

  8. #8

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    xaxxaxaxax Neron, lepo receno (dosla sam za tvojim zihernadlama...)

    srlenino, a sto joj ne das svoj email i password pa da moze tebe da proverava? Mozda samo ne zna sta ce sa sobom pa nalazi neke zanimacije Budi njena zanimacija

    Mozda mu je ostala nesto duzna (neki zajeb) pa misli da ce joj ceprkanje po mailu pomoci.

    A kako ti zapravo znas da ona to radi, toliko cesto, i to bas bivsem decku? Nesto joj ne verujes, inace, pa je malo proveravas? eh

    Mozda pokusava da nadje svoje golisave slike u njegovom inboxu

    xaxaxaxax eh, ja bih prvo pitala pa onda raskinula, ti vidi sta ces.

  9. #9

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    Citat Salabajzeric kaže: Pogledaj poruku
    xaxxaxaxax Neron, lepo receno (dosla sam za tvojim zihernadlama...)

    srlenino, a sto joj ne das svoj email i password pa da moze tebe da proverava? Mozda samo ne zna sta ce sa sobom pa nalazi neke zanimacije Budi njena zanimacija

    Mozda mu je ostala nesto duzna (neki zajeb) pa misli da ce joj ceprkanje po mailu pomoci.

    A kako ti zapravo znas da ona to radi, toliko cesto, i to bas bivsem decku? Nesto joj ne verujes, inace, pa je malo proveravas? eh

    Mozda pokusava da nadje svoje golisave slike u njegovom inboxu

    xaxaxaxax eh, ja bih prvo pitala pa onda raskinula, ti vidi sta ces.
    Neeee... nema tu pitanja - prvo pucaš,pa tražiš ličnu kartu...

    Ako pitaš svaka malo pametnija će imati dobar izgovor,tj. čim pitaš ti se nadaš odgovoru koji bi i da čuješ...

  10. #10

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Neeee... nema tu pitanja - prvo pucaš,pa tražiš ličnu kartu...

    Ako pitaš svaka malo pametnija će imati dobar izgovor,tj. čim pitaš ti se nadaš odgovoru koji bi i da čuješ...
    I opet tacno, za ovaj deo "čim pitaš ti se nadaš odgovoru koji bi i da čuješ..."
    Nego ja nekako volim da ispostujem sve do kraja, ceo protokol: prvo pitas, onda napadnes, ispljujes i odes xaxaxaxaxaxax

    Zapravo ja bih vec znala o cemu je rec, da sam u takvoj situaciji. Prosto, ako se i dalje informise o zivotu bivse devojke znaci da nije ni spreman da zaista ide dalje, vec samo pokusava... nesto, sta god to bilo. Pitala bih ga (da vidim da li ce da negira, da vidim koliko je jadan) ili samo rekla da znam sta radi, ali me takva ljiga vise ne bi zanimala, bar sam ja takva.
    Poruku je izmenio Salabajzeric, 09.02.2008 u 15:57

  11. #11

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    Citat srlenino kaže: Pogledaj poruku
    Uhvatio sam devojku da proverava svaki dan, po 2 puta, email bivseg decka ciji username i password ima. Sta da radim? da li je to dovoljno dobar razlog da se raskine?
    I više nego dovoljan.
    To govori da je opsesivna i sklona intrigama, što znači da se nečeš lako izvući ako joj ne budeš po volji.
    Ali, uvek ima onih koji vole da ih muče i kinje, pa ako si voljan - samo uživaj
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #12

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    Citat srlenino kaže: Pogledaj poruku
    Uhvatio sam devojku da proverava svaki dan, po 2 puta, email bivseg decka ciji username i password ima. Sta da radim? da li je to dovoljno dobar razlog da se raskine?

    Da bar ona tebe uhvati .... Mnogo je drugačiji osećaj,naročito kada te pita čekajući da joj kažeš što bi i sama volela da čuje... ništa lakše...

    p.s. ako te i uhvatila izgleda nije dobro,inače ne bi švrljala sećajući se bivšeg...

    Ako možeš ti kao oprosti,ali moraš je tako zveknuti par puta,da posle švrlja po tvojoj elektronskoj pošti... život je surov kolega,opet se ponavljam,ali ne vadi ga ako će biti epizodna uloga treniraj na akrepima,gaborima i sl. , nije sve izgubljeno kako izgleda,jer izgubljena bitka ne znači izgubljen rat...

  13. #13

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    Citat srlenino kaže: Pogledaj poruku
    Uhvatio sam devojku da proverava svaki dan, po 2 puta, email bivseg decka ciji username i password ima. Sta da radim? da li je to dovoljno dobar razlog da se raskine?
    Joooj, kako ne znas sta treba uraditi?
    Odmah menjaj svoj password i ako ga ona zatrazi, ti joj nemoj dati.
    Raskinut ce sama...



    Evo, dajem reput za temu!

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #14

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    Hvala jos jednom svima...mi smo duze od godinu dana u vezi i neko je postavio pitanje kako sam ja provalio da ona proverava..lako, posto dobro baratam kompom a osetio sam promene u ponasanju...kada sam procitao sve vase savete, koji su stvarno u meni promenili misljenje da odmah raskinem, vec da prvo porazgovaram, hteo bih da vas pitam za jos jedan...kako bi ste vi saopstili, na koji nacin, toj osobi da znate da vam momak/devojka proverava email bivseg/bivse?

    HVALA!

  15. #15

    Odgovor: Moja devojka proverava email bivseg decka

    Citat srlenino kaže: Pogledaj poruku
    Hvala jos jednom svima...mi smo duze od godinu dana u vezi i neko je postavio pitanje kako sam ja provalio da ona proverava..lako, posto dobro baratam kompom a osetio sam promene u ponasanju...kada sam procitao sve vase savete, koji su stvarno u meni promenili misljenje da odmah raskinem, vec da prvo porazgovaram, hteo bih da vas pitam za jos jedan...kako bi ste vi saopstili, na koji nacin, toj osobi da znate da vam momak/devojka proverava email bivseg/bivse?

    HVALA!
    Auuu pa predugo si s njom da bi se nadao i dobrom odgovoru,sumnjam da je i ona toliko luda da bi i trazila izgovor,jer tebi nije ni potreban očito,po narodnoj:ljubav je slepa...

    Reci joj da nisi Crveni Krst;i da ne 'ebeš domaće životinje,a nek je 'ebe bivši,ali bojim se to zadnje ako joj kažeš da ćeš joj saopštiti istinu samo...

    Ona da ti decu rađa i kuva ručak... kolega,prijatelju... jednom džanki,uvek džanki...

    Neka joj tata bude dečko , jer očito da je bolje da ju je izdrkao nego zametnuo majci ili je bolje da je keva pobacila... Grub sam i plastičan da bi te navratio za tvoje dobro da od toliko divnih devojaka nađeš neku,a ona neka juri momka,mnogo joj je vas dvojica kada već ne zna tajnu da sakrije...

    A ne treba da mi zahvaljuješ bilo mi je zadovoljstvo da joj saopštim kakva je kuja...bar da je ne voliš,ali obično je to tako i naučićeš da ih ne treba baš sve voleti... Osim ako nas ne tovariš k'o mlade mazge na Durmitoru,sumnjiv si mi s tim problemom...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Play By Email igre...
    Autor Galahad u forumu Igre
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.02.2020, 12:54
  2. Ko pre devojci, njegova i devojka!?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 06.02.2016, 19:42
  3. Momak/devojka sa estrade
    Autor Mish u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2012, 15:50
  4. Najludja devojka na svetu....
    Autor joksi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 06.08.2010, 23:25
  5. Porodila se devojka koju je otac silovao
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 01.04.2008, 02:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •