Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 9
Strana 9 od 32 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 466
  1. #121

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ma jok, samo je pet puta izjavila da je ona Velika sestra sa Velikim mozgom
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    e smucilo mi se cim je videh, ne znam za koji su je moj doveli, non-stop je pricala kako je i njen zivot pod budnim okom javnosti, da joj je ceo zivot kao Veliki Brat..
    i pominjala je kako oni nesto i nisu svi VIP, jer pola njih nije stvarno poznata
    ali 'ajde, oprastam pola jer joj je najmiliji Ajs
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #123

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ma jok, samo je pet puta izjavila da je ona Velika sestra sa Velikim mozgom
    Pa, to malo da naglasak baci na friz Da vidimo da je trendi, jer fura Amy Winehouse friz, a ne više Viktoriju Bekam treptreptreptrep.

    Sad su nominacije uživo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #124

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa, to malo da naglasak baci na friz Da vidimo da je trendi, jer fura Amy Winehouse friz, a ne više Viktoriju Bekam treptreptreptrep.
    Ma sva je extra-mega-in


    Sad su nominacije uživo
    Ja gledam
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    i ja....Mimi i Milic su bili par do dzadza....ona je pukla dibidus od te svadje....
    Најновија испитивања Института за бизнис и малу привреду из Новог Милошева тврде да је најбољи пар кад је мушкарац цирка 42 године старији од жене. То је посебно корисно јер задовољава ниске пориве публике која их гледа у велком брату.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Trebalo bi da izbacuju malo više od jednog, inače ih ostade bogami gomila za poslednju nedelju. A možda im ponude i produžetke kao prošlim vipovcima Kako sam skapirala Borko, Bićko i Era imaju najviše nominacija.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #127

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    dobro, za Borka i Bicka me nem cudi, ali sto Era
    jes da zapeva non-stop k'o mutav na Mesec, ali ok je, bar se smejem..
    bogami, ostade njih za jos jednu sezonu, mozda ce one sto ne ispadnu na vreme da ostave za VIP 2009
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Trebalo bi da izbacuju malo više od jednog, inače ih ostade bogami gomila za poslednju nedelju. A možda im ponude i produžetke kao prošlim vipovcima
    I ja mislim da će to uraditi iz razloga što je ova sezona gledanija od prethodne a i novi serijal za "smrtnike" počinje tek 2009., tako da im ova popularnost ide na ruku.
    Volela bih da konačno izadje Bićko..skroz je nezanimljiv..i pomalo maliciozan..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ja ću izbacim Borka ovaj put Sad kad je bila predstava smorio me više no onu decu na baterije i ukućane zajedno.

    dobro, za Borka i Bicka me nem cudi, ali sto Era
    jes da zapeva non-stop k'o mutav na Mesec, ali ok je, bar se smejem..
    On i Milić su pun pogodak za bračni par. Na stranu što im ne bih dala pravu bebu ni u najavi i što njihova najviše plače, al' ono šniranje suknje i pregače Miliću i raznorazne njihove nesuglasice - priceless. Milijana je vr'.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #130

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    jao, ovo je pisanje od smeha, ovaj Milic nije normalan
    Era ga gleda k'o da se usr'o

    mislim, kontam ja da je on super genije.. ali Era mu ga daje po 'armonici samo tako..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  11. #131

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Тражио си све
    све сам ти дала
    теби рећи не
    никад нисам знала
    имала сам бар
    једно лудо маштање и жар....
    Мислим да је то песма коју је Ханки Палдум направио Милић, после мазнула Цеца...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #132

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Evo šta kaže današnji Blic :

    Skaj i Kaja se ne razdvajaju


    Iako se prvih dana u kući Kaja nije razdvajala od Petra, a Skaj od Ajsa (i ponekad od Slađe), sada su mnogi ispali iz te kombinacije, a drugarske i neke druge nežnosti svakodnevno upražnjavaju samo Kaja i Skaj. Poljupci za dobro jutro, zagrljaji za laku noć, maženje i češkanje na krevetu, otkrivanje najvećih tajni, samo su neke od situacija u kojima ih zatičemo poslednjih dana. Da li će se ljubav između njih zaista dogoditi?

    - To se nikad ne zna - rekao je Vikler kada je Kaja pomenula da ne želi duge veze.
    A da li je on možda želi s njom?
    - Ja više ne znam šta da kažem i mislim. Ne znam... Vikler voli društvo žena, njih dvoje su se spontano približili. Pa... što da joj ne bude blizu kada već može - iskren je Viklerov prijatelj Nemanja.
    Malo je poznato da se Vikler i Kaja znaju već tri godine i da su veoma dobri prijatelji. Kaja mu čak peva i prateće vokale na nekim pesmama.
    - Mislim da se oni neće poljubiti. Znaju se tri godine, baš su drugari... Valjda se neće poljubiti. Pa... da su to hteli, uradili bi i pre, van kuće. Kaja voli muškarce kao što je Petar, ali možda kuća utiče na nju, ne znam. Mada, primetio sam ja da Vikler nju drugačije gleda od onog koncerta - zbunjen je Kajin menadžer Duško Banjac.
    Osim što razmenjuju nežnosti, Kaja i Vikler jedno drugom otkrivaju i ljubavne tajne. Tako je Kaja jedno veče, dok se grlila sa Skajom u krevetu, ispričala ponešto o svom nesrećnom braku. Rekla je da se zbog bivšeg muža posvađala sa svojima, ali da je pobegla kada je on postao nasilan.
    - Kaja je pobegla od kuće pre nego što se udala i zatrudnela. Jedan dan je svojima rekla da ide do prodavnice, on ju je čekao u kolima i pobegla je za Beograd. To je bio šok za njene roditelje. Kada je zatrudnela, u četvrtom mesecu trudnoće su napravili svadbu i, naravno, da se pomirila sa svojima - kaže Banjac i objašnjava kako se raspao brak.
    - Oni su Nikolinu napravili iz ljubavi. Ali, nekoliko meseci nakon rođenja su se razveli. Jer počele su žestoke svađe i Kaja je pobegla od njega. Kaja se i dalje čuje sa bivšim mužem, sve je normalno, ali on Nikolinu godinama nije video - kaže Duško.
    Kaja je posle toga dve i po godine bila u vezi sa Darkom Veljovićem, voditeljem Radija „Pink“, i s njim se razišla.
    Ni Skaj Vikler nema neku preterano srećnu ljubavnu priču. Kaji je priznao da je mnogo voleo devojku sa kojom je bio u vezi četiri i po godine. Jednom je, čak, zbog nje u besu razbio izlog pekare.
    - To je bila jedina devojka čija me je mama gotivila. Ja tad nisam bio dobar sa svojima. Nisam imao kinte, nosio sam jednu odeću mesec dana... - objašnjavao je Vikler Kaji i dodao da bi ta veza opstala samo u jednom slučaju.
    - Jedino bih pristao da ostanem s njom da je nosila naše dete.
    Njegov drug Nemanja Delić ispričao nam je da je raskid te veze veoma loše uticao na Đorđa.
    - Oko toga je ispala prava drama... krah. Kada je sve to prošlo, Đorđe je bio slomljen... Čak je i neke pesme posvetio njoj - otkriva Nemanja i dodaje da se Vikler od tada više nije zaljubio.
    - Posle nje se nije zaljubio. Imao je tu želju, ali je sto odsto rezervisan zbog nje - kaže Nemanja i dodaje da Vikler i danas, dve godine posle raskida, ponekad sretne bivšu i da normalno razgovaraju.


    Ajs isprozivao drugara

    Iako su jedna duša, a dva tela izgleda da je Ajs u ovom zadatku sa bebama ona ravnodušnija strana. Jer, dok je Vikler i više nego privržen svojoj bebi, Ajs jedva čeka da se otarasi plastične lutke. Inače, on ne razume Viklera u njegovoj želji za bebom, pa ga konstantno proziva.
    - Ma ja sam te provalio. Ti ovo radiš da bi došao do više seksa - našalio se Ajs i dodao:
    - Sad će sve beogradske udavače da te napadaju. Uh, to namerno radiš... Blamiraš me tu pred našim fanovima. Pomisliće da si gej, jer si se primio na plastičnu bebu
    Slađi nedostaje otac
    Slađa je Borku ispričala svoju tužnu životnu priču. Njen otac je poginuo u ratu kada je imala samo četiri godine.
    - Ja nisam znala kako je imati oca - rekla je tužno i zamišljeno Slađa i dodala: „Sad mi fali...“.
    - Odvojila sam se od kuće. Uskoro će i sestra pošto je u Gimnaziji. Kad se nešto desi, pomislim samo da je mama sama... - otvorila je dušu Slađa.
    „Veliki brat“ iz sata u sat
    utorak 20.32 Ukućani su tokom Borkove i Slađine lutkarske predstave ismejali Borka. Borko se naljutio i tužno otišao u drugu sobu
    utorak 23.40 Skaj Vikler i Era se svađaju zato što Skaj tvrdi da Era ima puno novca
    sreda 00.55 Skaj Vikler i Kaja leže zagrljeni u dnevnoj sobi. Češkaju se i maze sreda 01.37 Slađa u Petrovom krevetu
    sreda 02.27 Vikler i Kaja muzičkom igračkom namerno bude Ajsa, Eru i Milića
    sreda 11.11 Kaja i Vikler se strasno grle za dobro jutro
    sreda 12.34 Ukućani su dobili dnevni zadatak. Od vune, krpica, igle i konca prave omiljene igračke za svoje bebe
    sreda 12.57 Ajs se iznervirao i psuje bebe
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #133

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ne verujem da će doći do nekog intimiziranja jer je Kaja više nego svesna kamera. Mislim da su usamljeni i upućeni jedno na drugo pa su zato toliko bliski. Inače Vikler ume najstrašnije da je ispsuje, što njoj nimalo ne smeta
    Nekad mi se čini da je Sladja gajila izvesne simpatije prema Vikleru. A i deluje vrlo raspoložena za druženje..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  14. #134

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Занимљиви ми је састав укућана, ево сад погледах... у оном нЕвип ВБу су свим млађахни, по једног убаце старијег.
    У овом ВИП имамо маторог Еру, деду Милића, Бићка од стотину љета... али сем Зорице, све рибице су између 19 и 19,5 година... где су лепе паметне познате зреле жене? Ок, питање је да ли би такве хтеле да учествују у свему томе, али бар нека која је довољно луда да учествује а није тек почела да добија менструације?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #135

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Dobili su novi zadatak Zadatak im je da organizuju humanitarni koncert, treba da naprave reklamu za koncert, kako bi prikupili što više novca u humanitarne svrhe ako uspešno obave ovaj zadatak, dobiće žurku, ubeđena sam da će se pošteno potruditi biće pivaaa (mislim na Vikler i Nigrutina) još kad bi im dali malo vutre, to bi bio pun pogodat


    Poruku je izmenio silvia, 21.03.2008 u 09:59
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 9 od 32 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •