Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 31
Strana 31 od 32 PrvaPrva ... 2129303132 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 451 do 465 od ukupno 466
  1. #451

    07 Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    e ovaj je perverzija

    YouTube - era ojdanic jamming
      Vrh

  2. #452

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Pristacu da sam legenda Milic samo da ne pljujem nekoga koga sam ljubio.... a i jeste legenda,onom Nigrutinu napacenom i bez para samo nije bilo nekog poput Curcica ili Mikija da mu se najebe keve koja ga iskopilila onako degutantnog.....nije on lud,naprotiv lucidan jeste,ali pacenik sto za pickom sto za parama jeste.... Kaja voli qrac ali i mi volimo picku,bar je emotivna,ali Milic jeste ono sto jeste,a ovi sto ih ribe ostavljaju i ne cudi sto mogu samo kevu da ljube i to kada izadju iz VB ... urbani kad popuse vise volim nego kada meni puse urbane.... Srpski hip hop,ok.... ali ako je pusenje onda bar neka priznaju da gutaju .... 'bolje tata da ih izdrk'o nego sto deci sluze kao zvezde vodilje......
      Vrh

  3. #453

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Neuron kaže: Pogledaj poruku
    Pristacu da sam legenda Milic samo da ne pljujem nekoga koga sam ljubio.... a i jeste legenda,onom Nigrutinu napacenom i bez para samo nije bilo nekog poput Curcica ili Mikija da mu se najebe keve koja ga iskopilila onako degutantnog.....nije on lud,naprotiv lucidan jeste,ali pacenik sto za pickom sto za parama jeste.... Kaja voli qrac ali i mi volimo picku,bar je emotivna,ali Milic jeste ono sto jeste,a ovi sto ih ribe ostavljaju i ne cudi sto mogu samo kevu da ljube i to kada izadju iz VB ... urbani kad popuse vise volim nego kada meni puse urbane.... Srpski hip hop,ok.... ali ako je pusenje onda bar neka priznaju da gutaju .... 'bolje tata da ih izdrk'o nego sto deci sluze kao zvezde vodilje......
    Djani je osobito elokventan, a i zajeban. Miki mozz samo pajtos da im bude. A o kakvoj ti degutantnosti prichash?
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 01.04.2008 u 08:15
      Vrh

  4. #454

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Mlada kreatorka Mirjana Mimi Đurović, koja je u kući dobila nadimak Jagodica Bobica, pobednica je drugog serijala Velikog brata sa poznatim ličnostima. Iako je u kući bilo mnogo poznatijih od nje, Mimi je uspela da bude prva žena koja je osvojila 50.000 evra. Po izlasku iz kuće Mimi je bila veoma zbunjena, nije želela da se odvoji od svoje porodice, a u intervjuu za Blic kaže da se nikada neće pomiriti sa Milićem Vukašinovićem i da joj Petar nikada neće biti dečko. Pobedi se nije nadala, a misli da je publiku osvojila iskrenošću i prirodnošću.
    Na šta ćete potrošiti pare?
    - Na putovanje sa porodicom, za dalje ne znam, nisam razmišljala. Nisu to prve velike pare koje sam zaradila.
    nKako ste se osetili kada ste čuli da ste pobedili?
    - Nisam verovala, ali mi je želja bila da samo izađem iz kuće i zagrlim moje. Samo mi je to bilo bitno.

    Da li vas je pobeda iznenadila?
    - Promenila sam mišljenje. Sada sam videla da ne pobeđuju samo oni ljudi kojima je potrebna finansijska pomoć. U početku sam mislila da će novac uzeti neko kome je potreban, ali sada vidim da nije tako.

    Šta mislite, zašto je narod glasao da pobedite?

    - Možda što sam prirodna devojka, što se ne foliram. Onakva sam kakva sam, šta mi smeta - smeta mi, šta mi odgovara - odgovara mi. Ne volim to neko nabacivanje što se tiče muškaraca. To sam izbegavala jer sam se plašila šta će biti kada se oni napiju. Nisam htela da rizikujem, bolje u startu da stavim do znanja da ne želim ništa da imam, već samo drugarstvo i to je to.

    Šta ste mislili, ko će pobediti?

    - Mislila sam da će Ajs da pobedi, bila sam uverena. Sve vreme sam to mislila.

    Čega ste se najviše plašili u kući?
    - Plašila sam se da ću da zadavim Milića.

    Bili ste na ivici da to uradite?
    - Stvarno me je nervirao sa svojim provokacijama! Nisam mogla da podnesem da mi se obraća vulgarno. Zato sam ga i gađala flašom. On je dobar čovek, to sigurno, samo ima vulgaran jezik. Deset dana smo se super družili, sve dok nije počeo da ubacuje takve provokacije. Pošto nisam mogla protiv toga, onda sam odlučila da ga zaobiđem.

    On se pokajao, a činilo se kao da ćete da mu oprostite?

    - Bilo mi ga je žao, ali nisam pokušala da razgovaram s njim. Meni takve vulgarnosti nisu odgovarale. Nijedan mu povod nisam dala da se tako ponaša. Ajde da sam se ja skidala, uvijala, brćkala oko njega pa da priča tako, ali mu ništa nisam uradila.

    Hoćete li mu ikada oprostiti?
    - Mislim da neću. Tvrdoglava sam ja (smeh). Cenim ga i poštujem ga, dobar je čovek i sve, samo treba da pazi s kim i kako razgovara.

    Da li roditelji znaju za silikone, jer ste jednom prilikom u kući Anastasiji rekla da ćuti o tome, jer mnogi ne znaju?
    - Ne bih da pričam o silikonima. Ja sve radim što me čini srećnom.

    Šta će biti sa Petrom?
    - On je kao čovek okej, super je i kao drug, ali ga ne gledam kao momka, ne dopada mi se.

    A ukoliko se, ipak, nekada malo više zbližite?
    - Nikada mi Petar neće biti dečko, nikada!

    Šta je pisalo u poruci koju ste dobili po izlasku?
    - Najbolja si, anđele moj. Poslale su mi drugarice!

    Mnogi spekulišu da iza vas stoji neko ko je mogao da omogući veliki broj glasova za vašu pobedu?

    - Iza mene stoje samo moji roditelji. Samo ja i moja porodica, a oni nisu toliko moćni da bi mogli da nameste bilo šta.

    Ima li neki dečko koji vas čeka sa druge strane?
    - Baš niko. Čekaju me porodica i prijatelji. Imala sam dečka, dugu vezu, šest i po godina, to je prvi momak sa kojim sam bila i već osam meseci nismo zajedno.

    Kako ste se osećali poslednjeg dana kao jedina ukućanka sa dvojicom muškaraca?
    - Očajno mi je bilo. Da su me pustili da izađem, izašla bih još tada!

    Da li vas je neko razočarao u kući, osim Milića?

    - Niko, sa svima ću biti super, osim sa Milićem.

    Da li vam se sviđao nadimak Jagodica Bobica?

    - Pa da... Ja sam ukućanima bila simpatična zbog svojih pidžamica, roze boje i zato što sam sva sićušna.
    ~blic~

    Ubedljiva pobeda
    Gledaoci iz Srbije, BiH i Crne Gore su u toku finalne nedelje, koja je trajala od 26. 03. do 30. 03, procentualno glasali ovako:
    Mimi 41,67%
    Ajs Nigrutin 29,95%
    Milić Vukašinović 14,28%
    Petar 5,57%
    Slađana 3,7%
    Skaj Vikler 2,89%
    Kaja 1,13%
    Era 0,57%
    Anastasija 0,24%
    Glasovi samo za Mimi i Ajsa:
    Mimi 58,18%
    Ajs Nigrutin 41,82%

    Pix...
    Da nije bilo Ajsa i Skaja, pa i Milica i Stiropola ne bih ni gledala VB.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  5. #455

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Djani je osobito elokventan, a i zajeban. Miki mozz samo pajtos da im bude. A o kakvoj ti degutantnosti prichash?
    A nesto im puca qrac sto nisu elokventni,pa ne zauzimaju mesto nekima ovde npr. , mislim... da nema ko da ih pljuje ne bi ni meni imao ko da bolduje mi ti,mada se ne secam da smo presli sa persiranja na ovaj nizi nivo...


    Naravoucenije... Ako hoces da se obogatis sidji medj' sirotinju
      Vrh

  6. #456

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku


    Naravoucenije... Ako hoces da se obogatis sidji medj' sirotinju
    Je l to treba mnogo da se silazi neshto do te sirotinje? Nikad ja nisam bio tamo, ja samo u Mercedesi profuram...
      Vrh

  7. #457

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Naravoucenije se nije odnosilo na tebe dragi MI kolega,ti si se naucen rodio,a bas mi je drago da si ljubitelj mecki...
      Vrh

  8. #458

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ko? Ajs bi zabo dva stuba, dva eksera, razvuko mrezzu, zapalio buksnu i chekao da kucha sama izraste
    Мхм, то је прави пример за омладину данас. Седи, не ради ништа, буди пропалитет, мизантроп, али се понашај као да си бољи од свих, нек ти све буде глупо и сељачки ако није хип хоп или америчко, зависи од маме и тате... и онда кукај како је све срање јер немаш лове, јер други возе мечке и најбоље рибе, како је Србија срање, како је Коштуница лош премијер... пи.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #459

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мхм, то је прави пример за омладину данас. Седи, не ради ништа, буди пропалитет, мизантроп, али се понашај као да си бољи од свих, нек ти све буде глупо и сељачки ако није хип хоп или америчко, зависи од маме и тате... и онда кукај како је све срање јер немаш лове, јер други возе мечке и најбоље рибе, како је Србија срање, како је Коштуница лош премијер... пи.
    Ne mogu , a da te ne pohvalim .....

    Dok oni slenguju zamisljajuci da su crnci ogrezli u kokainu i krvi (oni travu poistovecuju sa kokainom i krekom,a krek je malo ko probao u Srbiji generalno uzevsi) drugi ukljuce mozak naprave kako tako lovu,pa neka je i kredit i to je rizik neki,voze sta najbolje mogu i 'ebu ove sto pomenute ostavljaju tako i toliko da svoj gnev i patnju ni pred milionima ljudi i rodjenom kevom ne mogu da sakriju,sve pod filozofijom tad kad mi se mama karala u dupe , nije se gutala sperma i pusio tatin qrac...

    Degutantno sam vulgaran tek da pokazem koliko su oni i u tome gde misle da su dobri zapravo losi i blede kopije ko zna koga....
      Vrh

  10. #460

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Nećemo repovati o Velikom bratu



    Grupa Bad Copy, inače, planira novi projekat.
    - Biće drugačije, album će biti malo teži za slušanje i ovoga puta najgori do sada. Biće manje vedrijih pesma - objašnjava Skaj, dok Ajs uzima tekilu i nudi prisutne.
    Skaj nastavlja:
    - I neka ljudi znaju da nećemo da popustimo i da će biti podrigivanja u pesmama.
    S obzirom na to da su nedavno izašli iz kuće Velikog brata, pitamo ih da li će sada Bratu posvetiti pesmu.
    - Ne, dosta nam je Velikog brata - kaže Ajs koji sve vreme žmirka kroz prozor i gleda kolonu automobila.
    - Ja im neću dozvoliti da repuju o Velikom bratu - kaže Timbe, a Ajs objašnjava da je on već uradio pesmu koja podseća na njegove bivše sustanare...
    - Imam ja jednu, snimljena je pre Velikog brata, pominju se Jagodice Bobice i Lambada Sonda, pa će ljude podsetiti - kaže Ajs.
    Pitamo ih da li kad rade dovode i žene, s obzirom na to da su i one često tema njihovih pesama.

    Blic
    Ipak neće biti memoara iz VB-a
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #461

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ipak neće biti memoara iz VB-a
    ...sav sam se rasplakao sto necu slusati recitacije o boravku u kuci...
    ...ali zato...blago onima sto drinkaju pivo ispred dragstora...za njih ce to biti nevidjeni dozivljaj...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #462

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ja cu da ih slusam.. o cemu god da pevaju..
    slusala sam ih i do sada..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  13. #463

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Nasla si i koga ces... sto ne napushishe Curcica ili Mikija,nasli ovu dvojicu fosila,em fosili,em zajedno imaju 70 kg...

    Mozda su dobri za pevanje.. al' pichka ostaje pichka...
      Vrh

  14. #464

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    jeste.. Era je isp'o pichka..
    iskreno, ne vidim zato je sav gnev pao na njih dovje.. po meni su njih dvoje tamo (osim Mimi) bili najiskreniji od sve dece..
    imaju svoj fazon, furaju ga, rade ono sto vole.. i sad zasto napusavati njih a idiote kao sto su Borko, Era i Zorica ostaviti po strani kao da su bolji od ovih?
    jesu moj qrac..
    ostali su dosledni sebi i dok su bili u kuci a i bome kad su izasli.. nisu za sobom lizali govna koju nasrali, kao npr. Zorica..
    ma 'ajde molim te..

    a verovatno su ih napusili zato sto su oboje teski kao crna zemlja..
    Milica razumem donekle, tera covek po svom.. samo sto ej naporan i to je razlog zasto nisam glasala za njega.. gledaj covece u svoju nosu a moju ostavi na miru.. sto bi rekli Tuturishi..
    ali Era.. neko ko mora da se usere od koncentracije da bi uhvatio najjednostavniji tonalitet na harmoniKi.. a kao muzicar i 'armonikas.. moreeeee..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  15. #465

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ...zabac...foliranta prepoznam na kilometar...toliko...
    ...ove ostale sto si spomenula...pa nisam lud da komentarisem polusvet?
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

Strana 31 od 32 PrvaPrva ... 2129303132 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 12:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •