Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 18
Strana 18 od 32 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 466
  1. #256

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Svi ukućani su veoma loši ljudi


    Borko Sarić, glumac, četvrti je ukućanin koji je napustio kuću Velikog brata. Borko, koga su gledaoci proglasili za najdosadnijeg ukućanina, po izlasku nije krio razočaranje. U intervjuu posle 24 dana u kući Borko je izjavio da je on moralni pobednik, a da su ljudi u kući oličenje vulgarne i nekulturne Srbije, te da niko ne zaslužuje pobedu. Za svakog je ukućanina imao loš komentar, a tvrdi da je ostajao u kući samo zbog novca koji je dobijao.


    Na šta ste mislili kada ste rekli: Ukućani, svetla u vašim glavama su ugašena, Borko vam želi laku noć?

    - Mislio sam na njihovo mračno razmišljanje. Svi ukućani razmišljaju mračno. Želeo sam na neki način da dođem do njihovog dobrog duha, ali su ubacili pogrešne ljude. Što nisu ubacili slikare, vajare, književnike...

    Nisu vam se svideli ukućani?

    - Taj odabir zvezda je jedan od lošijih. Mene Veliki brat nije prikazao i predstavio u pravom svetlu. Svi su gledali da reklamiraju sebe.

    Zašto ste vi ušli u kuću?

    - Ušao sam da steknem neku popularnost.

    Rekli ste da ste pobožni. Zašto ste onda podržali bljuvotine koje su Ajs i Skaj izgovarali o Kaji, čak ste se i smejali sa njima?


    - Pa... kuda da bežim više. Nisam ni razumeo njihovu priču.

    Niste razumeli, ali ste se smejali?

    - Ja sam se šalio na njihov račun, smejao sam se... ma ne znam.

    Ajs i Skaj su vas u početku najviše nervirali, a na kraju ste jedino sa njima imali zajednički jezik.

    - U početku ih nisam provalio. Stavljali su mikrofon u usta i podrigivali i svašta još. To mi je smetalo i istina je da ne podržavam marihuanu, alkohol, vulgarnost... Ali sam shvatio da je jedino dobro kod njih to što su duhoviti i rade im kefala.

    Ko se u kući najviše folira?

    - Svi! Najviše Kaja, Petar, Slađana, Era, to je moj red. A najmanje Skaj i Ajs.
    nDa li mislite da je bilo malo vremena da se dokažete?
    - Ne mislim da je bilo malo vremena. Ali, ne mogu ja da se namećem. Kako, kada me niko nije podržavao. Ja sam njih podržavao u svemu.

    Zašto onda niste otišli kući?

    - Pa... zbog novca koji sam dobio da budem u kući.

    Da li znate da su vas okarakterisali kao najdosadnijeg?

    - Znam. Bio sam zapostavljen, bio sam smorko. Ali, nisam ušao u kuću da budem neiskren.

    Da li ste se u kući plašili reakcije svoje devojke Tamare?

    - Nije tačno. Pa je l trebalo da naskačem na Slađu?! Ma nikako.

    Ko je pobednik?


    - Sada nemate pobednika. Prdenje, podrigivanje, vulgarnost, sve najgore što postoji sada je u kući. Ja jesam lucidan, ali mi nisu dali da budem takav, što je strašno. I psihički sam bio ugrožen. Nisam imao sa kim da budem, iz branše.

    Zar nije i Bićko glumac? Sa njim se niste slagali?

    - Kada sam ja počeo neku priču, pitao ga da li mu je teško u kući, on je rekao: A pa nisam ja glumac, i ode da svira sa ovima, da hvali Skaj Viklera. Bićko nije imao svoj stav, nema on svoje ja.

    Kako to mislite da nema pobednika?

    - Odmah da vam kažem, ja sam moralni pobednik. Za mesec dana nisam opsovao, nijednom nisam bio vulgaran. Trudio sam se da u kuću ubacim hrišćanstvo. Izvinjavao sam se da ne bi došlo do svađe... Ovi što su ostali u kući su loš primer Srbije.

    Šta mislite o Miliću?

    - Kada je priznao da je lečeni alkoholičar, pomislio sam, svaka mu čast na iskrenosti. Ali kasnije se ispostavilo da nije samo alkoholičar, već da je uživao i drogu, što je i sam priznao. Izgovara užasne vulgarnosti koje prevazilaze svaku granicu.

    Kakav je po vama Era?


    - On je sebe toliko srozao. Posebno sa onom pričom da je otišao u osnovnu školu da svojoj devojci pravda časove. Kao, ta devojka je bila mlađa od njega 38 godina...

    I vi mu verujete?


    - Nije stvar u tome, nego ta priča pred Slađom da bi je time nagovorio da razlika u godinama nije problem, da može da bude sa njim.

    Rekli ste da se i Slađa folira?

    - Uh... kako se samo ona pripremila za šou. Ma, njoj je neko, pre nego što je ušla u kuću, rekao da nauči sve narodne pesme. Ona i Era su samo gledali gde se crveni kamera i odmah skaču da pevaju. Sve proračunato.

    Rekli ste da je Kaja najisfoliranija?


    - Ona je samohrana majka koja bi gazila preko mrtvih ako joj nešto treba za posao. Neiskrena, folirant. I ona epizoda sa Skajem je zbog posla. On njoj treba zbog posla i sve bi uradila, baš sve. Bog joj je dao glas, a zašto onda mora u prvi plan da izbaci taj stas. Zašto moraju ti silikoni. Na mojoj devojci je sve prirodno.

    Ni Mimi vam se nije svidela?

    - Ona ima 30 kilograma silikona, ali medicina nije napredovala pa da napravi i silikonski mozak. Kada sam je video da ulazi, mislio sam da je folk pevačica. Ona kaže kreatorka. Ja je pitam da li je čula za Džona Galijana (kreator), ona mi odgovara da misli da je gledala film sa njim, da je bila u bioskopu sa sestrom. I šta ja da kažem na to, to je dovoljno reći o njoj.

    Ni sa Anastasijom se niste složili?


    - Kada je ušla, sela je pored mene i video sam joj gaćice. Stalno je nosila kratke suknjice i uvek su joj se videle genitalije. Užas! Nisam se snašao, bilo mi je glupo zbog toga.


    Skaj i Ajs tužni

    Od kada su ih statisti ispred kuće tokom Borkovog izbacivanja izviždali, Ajs i Skaj su se veoma razočarali. Iako je posle izbacivanja organizovana žurka, oni nisu hteli da učestvuju. Otišli su u sobu i razgovarali o svemu, vidno razočarani što se situacija poslednjih dana promenila jer ih je Veliki brat razdvojio. Ipak, oni ne znaju da su glavni favoriti za pobedu...
    Borko verbalno napao Marijanu Mićić

    I dan nakon izbacivanja Borko je bio užasno ljut, te je juče u jutarnjoj emisiji Pozovite VB verbalno napao voditeljku Marijanu Mićić. Prvo ju je okrivio kako on zbog nje nije vodio emisiju Hoćeš-nećeš (?!) jer je za nju, kako kaže, urgirao vlasnik turističke agencije Kontiki. Kada je Marijana rekla da je tek pre nekoliko meseci upoznala tog čoveka i da to nije istina, Borko je nastavio. Vređao je kako je Veliki brat namešten i da se već zna ko će pobediti, a onda je rekao da se zna i tačno koliko para uzima svaki od učesnika. Kada je Marijana odgovorila da to za honorare nije ništa novo i da svi znaju, Borko je uzviknuo:
    - Da, ali kako to da ja dobijam hiljadu, a Milić deset hiljada!
    Marijana se nije dala isprovocirati, a Borko je sebe uporedio sa Ivanom Ljubom i na Marijanino pitanje zašto se onda nije prijavio u običnog Velikog brata, rekao je da nije zato što je on zvezda.
    Iz sata u sat

    sreda 14.31 Ukućani su dobili novi dnevni zadatak - fontana. Svi su popili po dve litre vode, a pobednik je onaj koji najviše istrpi da ne ode u WC
    sreda 19.00 Ajs je pobedio u dnevnom zadatku i ukućanima je osvojio žurku sa alkoholom
    sreda 22.13 Iz kuće je ispao Borko, ukućani su se obradovali, a Kaja je priznala Miliću da ga je nominovala
    sreda 23.00 Anastasija igra prljavi ples sa Milićem
    sreda 23.56 Kaja ne želi da prizna Mimi da se poljubila sa Viklerom
    četvrtak 00.48 Petar pod uticajem alkohola priča o bivšoj devojci Aidi i otkriva ukućanima da želi bebu sa njom
    četvrtak 01.01 U toku je žurka. Ajs i Skaj bojkotuju slavlje i otišli su da spavaju. Pričaju kako je u kući samo Mimi ispravna i da su sve žurke osim prve katastrofa. Veoma su razočarani situacijom u kući
    četvrtak 01.11 Petar je izjavio da mu se sviđa Mimi
    četvrtak 01.57 Slađa grli i ljubi Eru koji je zaljubljen u nju
    četvrtak 01.34 Petar je u dvorištu na travi penom za brijanje ispisao Mimi, volim te
    četvrtak 02.11 Era i Milić su se posvađali oko pesme. Pale su teške uvrede
    četvrtak 10.30 Slađa i Petar pričaju o preksinoćnoj žurki i konstatuju kako su se super proveli
    četvrtak 11.49 Milić vikao na Eru zato što nije obukao bademantil
    Blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #257

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Kada je Jelenko usao,bila sam bas sretna,jer mi je bio jako simpatican.Vremenom sam se sve vise razocaravala u njega,jer sam shvatila kakav je smor,a sada posle ovoga sto je Silvia postavila...ja nemam reci...on je totalno skrenuo ili nikada ni nije bio "kod kuce".... Strasno!
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."
      Vrh

  3. #258

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ma, svi što gube se ljute, to je poznata stvar - reče Balašević , sad priča kako je VB ustvari nameštaljka neeego, meni nije jasno zašto se on upšte i prijavio u VB, i već kad mu je bilo tako loše u kući, kad mu niko nije odgovarao, mogao je da pokupi svoje prnje i da izađe, niko ga nije terao da bude u kući a kada su ga izbacili, tu je pokazao i svoju "kulturu" i "vaspitanje" i "intelekt".
    Па рекао је, покушао је да прошири неке позитивне вредности и овај, хришћанство у кући

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ja jesam lucidan, ali mi nisu dali da budem takav, što je strašno.
    Ово га потпуно разумем, цео живот имам тај проблем!

    Одгледах сад овај Силвијин филмић, па Борко је био смирен као монах, а водитељка је падала у ватру невиђено, на прву примедбу која јој се није свидела рекла је госту "Ти имаш проблем у својој глави који ја не могу да ти решим"!!! И до краја је хистерисала, свађала се, ућуткивала га... Борко краљу!
    Poruku je izmenio yossarian, 28.03.2008 u 11:51
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #259

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Trudio sam se da u kuću ubacim hrišćanstvo.
    I bi svetlost.

    Ja jesam lucidan, ali mi nisu dali da budem takav, što je strašno.
    Sve ga držali za ruke i sputavali.

    Одгледах сад овај Силвијин филмић, па Борко је био смирен као монах, а водитељка је падала у ватру невиђено, на прву примедбу која јој се није свидела рекла је госту "Ти имаш проблем у својој глави који ја не могу да ти решим"!!! И до краја је хистерисала, свађала се, ућуткивала га... Борко краљу!
    I Hannibal Lector je bio smiren kao monah. Voditeljka je inače malo veselije prirode koliko sam mogla da primetim u drugim emisijama. Meni to ne liči na histeriju, al' dobro. Neće valjda da ga pusti da priča o Kontikiju, mislim

    Ja malo malopre gledala stream. Ne znam šta će od onoga da puste - kako nije teško biti težak peder by Milić. Štekuj pljuge i popuši i foliraj kako ti je zadatak, a sve toliko providno da je smešno, a da niko drugi pljuge nema. Družba umotala čaj od nane u toalet papir. Molim lepo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #260

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Na šta ste mislili kada ste rekli: „Ukućani, svetla u vašim glavama su ugašena, Borko vam želi laku noć“?

    - Mislio sam na njihovo mračno razmišljanje. Svi ukućani razmišljaju mračno. Želeo sam na neki način da dođem do njihovog dobrog duha, ali su ubacili pogrešne ljude. Što nisu ubacili slikare, vajare, književnike...
    Pa nije bio u SANU nego u kući VB sa Erom Ojdanićem&co...
    Ne znam šta je očekivao
    Poruku je izmenio silvia, 28.03.2008 u 20:42
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  6. #261

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I Hannibal Lector je bio smiren kao monah. Voditeljka je inače malo veselije prirode koliko sam mogla da primetim u drugim emisijama. Meni to ne liči na histeriju, al' dobro. Neće valjda da ga pusti da priča o Kontikiju, mislim
    Њена прва реакција на нешто што јој се није свидело је било да каже да он има проблем у својој глави. А после приче о Контикију је ишло сецкање на све, није намештен, избачен си што си досадан, ћути ништа те нисам питала, није истина то што ти причаш, ја имам своје мишљење које не смем да кажем јер радим овде, свађа свађа свађа

    Ja malo malopre gledala stream. Ne znam šta će od onoga da puste - kako nije teško biti težak peder by Milić. Štekuj pljuge i popuši i foliraj kako ti je zadatak, a sve toliko providno da je smešno, a da niko drugi pljuge nema. Družba umotala čaj od nane u toalet papir. Molim lepo
    Сетих се војске и сталне наркоманске фрке око цигарета... ваљда би људима живот био празан да се нису тиме бавили. Нема цигарета... што би реко Милић "Ал си се ти напатила, јебо рат" Срце ми се цепа...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #262

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Њена прва реакција на нешто што јој се није свидело је било да каже да он има проблем у својој глави. А после приче о Контикију је ишло сецкање на све, није намештен, избачен си што си досадан, ћути ништа те нисам питала, није истина то што ти причаш, ја имам своје мишљење које не смем да кажем јер радим овде, свађа свађа свађа
    Pa i ja mislim da on ima problem u svojoj glavi. I ona ga je valjda gledala 24 dana. A i slušala pošto je izašao. Čim je počeo sa istim sranjima kao dan pre, naravno da ga je sekla. Pritom nemamo pojma šta su pričali pre nego su ih uključili, niti je ovo cela emisija, niti sam početak, a čujem da piše u novinama i da je krenuo da bije nekog iz emotiona kad je izašao

    Ja to ne vidim kao svađu, ali očigledno drugačije gledamo na stvari.

    Сетих се војске и сталне наркоманске фрке око цигарета... ваљда би људима живот био празан да се нису тиме бавили. Нема цигарета... што би реко Милић "Ал си се ти напатила, јебо рат" Срце ми се цепа...
    Nije bila nikakva frka kod bazena, smotali nanu i popušili. Frku su čini mi se digli ovi drugi koji su bili u kući, ali to već nisam gledala, kad su otišli da se žale. I Mimi, koja ne puši. A ovaj šmeker koji diže frku ako istripuje da nije i on dobio kesu sa Božen gelom u emisiji, sedi i pali pljugu na pljugu uz kafu i glumi zadatak.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #263

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa i ja mislim da on ima problem u svojoj glavi. I ona ga je valjda gledala 24 dana.
    Ахм, да:
    - Мене су склонили с те емисије, тебе су ставили, јел то због Контикија?
    - Ахахаха, мора да је нека веза, јао видите како се смејем, смешно... није, ја господина Контикија (, то ко господин Легија) знам од пре четири месеца, а ти имаш проблем у глави

    Мислим, ако она није провидна, ја сам.

    - Велики брат је намештен.
    - Велики брат НИЈЕ намештен. То што си ти испао бла бла бла...

    - Не можеш да завршиш, нисам те питала... шта си ти очекиво од великог брата... ја имам нека питања... а шта је непоштено, јесу људи гласали, јесу те номиновали... зашто су те номиновали... ха ха... зато што си био незанимљив, извини, то није моје мишљење... не, извини, ја то подржавам... твоју представу... не не, то је моје лично мишљење које немам право да износим, али ћу теби да бем матер што га износиш... ти си знао какав је то шоу... наравно, зато што човек зна и претпоставља да је занимљив... добро, ево пријатељски ћу ти дати прилику да се смириш, да дођеш мало себи, ајмо у кућу...

    У принципу, ти Борко овде нема да кажеш било шта, а и све што кажеш ниси у праву...

    A i slušala pošto je izašao. Čim je počeo sa istim sranjima kao dan pre, naravno da ga je sekla. Pritom nemamo pojma šta su pričali pre nego su ih uključili, niti je ovo cela emisija, niti sam početak, a čujem da piše u novinama i da je krenuo da bije nekog iz emotiona kad je izašao
    Ja to ne vidim kao svađu, ali očigledno drugačije gledamo na stvari.
    Па није свађа, њој је било свеједно што ју је прозвао да је преко везе водила неки квиз, да јој је неки госн Контики дека (шугр деди?), није млатила рукама, смејала се на силу, није га поклапала у све и једној ствари што је рекао, није се грчевито борила да одбрани своје газде и свој посао, иако она има своје мишљење које не сме да износи јер ту ради... схватам ја њу да она ту ради и мора све то да ради, да неће због Борка и истеривања правде да остане без леба, али не мора због тога ни да ми буде симпатична.

    А на почетку каже "Само истина молим те, ево да се закунемо овде"... после му није дала зуба да обели
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #264

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Prvo, uopšte nisam rekla da mi je voditeljka simpatična, već da je vesele prirode i da i ja mislim da on ima problem u svojoj glavi. Kao što ja (i ne samo ja) sečem ovde reklame po forumu tako i ona seče Kontiki, tako ja to vidim. Kakve veze ima Kontiki sa tim ili priča od pre 4 godine koja je njemu na srcu? Ili kažeš - ja sa tom Marijanom neću da sedim u studiju, jer me zajebala (ako je tako uopšte, ne znam zaista), ili se pojaviš pojedeš govna kao glumačka veličina i profesionalac za kojeg se izdaješ ako si već svestan koliko vrediš, a ne u dramu i raspravljanje i izigravanje voditelja kad si gost, kao na izbacivanju sa sve rukama koje se tresu - "oni meni nisu dali da ja budem ja kao ja, da budem ja kao ja , da dođem ja do sebe". Ko ti bre nije dao dečko? Nisam mogao da odustanem zbog novca koji sam dobio. Ma važi. Debilnije opravdanje nisam čula. Pa vrati ga mučeniče i izađi. Nemoj da sediš u mraku. I onda se upoređuje sa Ivanom iz prvog serijala. Nebo i zemlja. Iz njega izbija iskrenost? Iz njega izbija sve samo ne neke vrline koje ja cenim kod ljudi A to što kažeš da je osoba za sebe, slažem se

    Ovo ti je cela emisija:

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #265

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Пуно поштеније ми је да дође и каже шта мисли, па макар то било и од пре 4 године, него да дође, седи, прави се да је све ок. Зашто?
    Шта ја имам од тога што ће се он понашати фино и пристојно у студију и бити послушни пион? Изнервираће водитеље и продуценте? Ијао, сиромаси. Квари децу која то гледају?
    Јел господа праве ријалити шоу? Праве. Само што је то строго испланирана и режирана "ријалити". И сад је проблем што им је Борко то покварио? Неће да прича о томе зашто је рекао ццц на "говедо", већ хоће да прича како је ВБ намештен и како га је ова схебала за посао. Стварно за згражавање... а цела концепција емисије се заснива на томе да их као личности изложи и стави под микроскоп. Али ако прича нешто о себи што неком не паше, ију.
    То што она сече Контики и оно што не одговара њеним газдама потпуно разумем, то сам и рекао. Али не разумем зашто би то требало мени да изазове неке симпатије према њој, корпорацијски војник. Или згражавање над Борком... то су такве треш емисије, жао ми је.
    На западу у те емисије доводе свакојаке фрикове.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #266

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    I rekao je šta misli, čim je izašao iz kuće, ukoliko si gledao to. Rekao je i u ovoj emisiji šta misli. Reći će verovatno i za štampu i gde god bude moglo čitaćemo o Borku na mukama Isusovim. Paranoiku koji prepoznaje slušaoce koji se javljaju i kojeg niko ne razume. Nemamo isto mišljenje o dečku. Ja mislim da je bolestan, ljigav i izolovan, ti misliš da je kao monah. O Marijani nema potrebe da pričamo jer o njoj nemam nikakvo specijalno mišljenje niti me devojka zanima
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #267

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I rekao je šta misli, čim je izašao iz kuće, ukoliko si gledao to. Rekao je i u ovoj emisiji šta misli. Reći će verovatno i za štampu i gde god bude moglo čitaćemo o Borku na mukama Isusovim. Paranoiku koji prepoznaje slušaoce koji se javljaju i kojeg niko ne razume. Nemamo isto mišljenje o dečku. Ja mislim da je bolestan, ljigav i izolovan, ti misliš da je kao monah.:
    То монах се односило на то да је смиреније од госпојце излагао своје ставове. И остало је било највише о овој емисији, не толико о личностима ни Борка ни те Маријане.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #268

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    elem...to sto je Bole napao onu Marijanu meni uopste nije strasno....
    ali.....on je bre jedan tako mali bedni crv.....sa tim osecajem inferiornosti gde god se nalazio.....i nekako sam ubedjena da mu je ponasanje bilo isto jos od detinjstva....da je predmet podsmeha u glumackom bifeu....da su ga u vojsci mazali zubnom pastom i svakojako maltretirali....i da je negde u dubini duse svestan da je luzer a da mu brat stalno hrani pouzdanje,kao retardiranom detetu:Ti mozes,ti mozes......
    o kojoj lucidnosti Borkovoj mi pricamo?
    ja uopste ne prepoznajem tu lucidnost.
    Meni je pojam lucidnosti vezan za posedovanje znatne kolicine mozga i sjajnog smisla za humor....
    Borko je jednostavno jedan mali sitni covek kome duhovnik nije mogao da pomogne,ili bar ne dovoljno da zavidnost,sujeta,sklonost ka ogovaranju ne budu tako ocigledne....

    dakle....dzaba je isao u crkvu.....jer ne sadrzi nista od onih osobina vernika kakvim se predstavlja...

    ne pusi travu i nije probo stosta drugo? pa sta....znam mnogo agnostika i ateista koji takodje nisu narkomani
    njegova riba ne sme da nosi kratku suknju i dekolte? pa okej....mozda jadna ni ne sme da izlozi krive noge i pilece sise....
    o cemu on zaboga propoveda?!
    on koji zasiljenog nosa od Kalimero-osecaja i neprirodno rumen baca otrovne strele okolo


    ma hajte,bre.....decko je govno od karaktera......a brat mu je sjebo zivot.......

    da vodim dete da vidi neku njegovu predstavu? aha....kad poludim.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  14. #269

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Oni koji veruju i vole smrtno mrze one koji ne veruju ili one koji drugačije veruju i drugo vole. i, na žalost, često se glavni deo njihove vere i njihove ljubavi troši u toj mržnji. Najviše zlih i mračnih lica može čovek sresti oko bogomolja, manastira i tekija.
    Ivo Andrić, "Pismo iz 1920. godine"

    Муслимани имају један леп израз, мунафици.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Munafiq
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #270

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    elem...to sto je Bole napao onu Marijanu meni uopste nije strasno....
    ali.....on je bre jedan tako mali bedni crv.....sa tim osecajem inferiornosti gde god se nalazio.....i nekako sam ubedjena da mu je ponasanje bilo isto jos od detinjstva....da je predmet podsmeha u glumackom bifeu....da su ga u vojsci mazali zubnom pastom i svakojako maltretirali....i da je negde u dubini duse svestan da je luzer a da mu brat stalno hrani pouzdanje,kao retardiranom detetu:Ti mozes,ti mozes......
    o kojoj lucidnosti Borkovoj mi pricamo?
    ja uopste ne prepoznajem tu lucidnost.
    Meni je pojam lucidnosti vezan za posedovanje znatne kolicine mozga i sjajnog smisla za humor....
    Borko je jednostavno jedan mali sitni covek kome duhovnik nije mogao da pomogne,ili bar ne dovoljno da zavidnost,sujeta,sklonost ka ogovaranju ne budu tako ocigledne....

    dakle....dzaba je isao u crkvu.....jer ne sadrzi nista od onih osobina vernika kakvim se predstavlja...

    ne pusi travu i nije probo stosta drugo? pa sta....znam mnogo agnostika i ateista koji takodje nisu narkomani
    njegova riba ne sme da nosi kratku suknju i dekolte? pa okej....mozda jadna ni ne sme da izlozi krive noge i pilece sise....
    o cemu on zaboga propoveda?!
    on koji zasiljenog nosa od Kalimero-osecaja i neprirodno rumen baca otrovne strele okolo


    ma hajte,bre.....decko je govno od karaktera......a brat mu je sjebo zivot.......

    da vodim dete da vidi neku njegovu predstavu? aha....kad poludim.....
    ...glas razuma...

    ...to je otprilike i moje mishljenje o Boletu, maloj, iskompleksiranoj ljigi koja se (gle chuda) krije iza pravoslavlja...

    ...nego, ne mogu da verujem da ste ovoliko prostora posvetili analizi njegovog ponashanja...al' kad bolje razmislim, chim se Yoske nechega dohvati, to postaje neverending story koji trajeismara, trajeismara, trajeismara, trajeismara...

    ...eleM, sutra glasam za Ajsa i Skaja (ponaosob)...

    ...i josh, Milic ne da mi nije favorit, nego je bash onako bljak, matora ispeglana prostachina...
      Vrh

Strana 18 od 32 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •