Anti Horoskop
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Anti Horoskop

    ANTI-HOROSKOP

    Ovan - bahati gadovi, uvek moraju biti šefovi i glavni u svemu. Uzrok je, verovatno, mali penis ili male sise.
    Bik - samozadovoljne ćutljive seronje, dosadni k'o klub filatelista.
    Blizanci - glavni ogovarači i trač-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim merilima koja se menjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.
    Rak - posesivni ludaci, uvrede se ako im dobro jutro niste zaželeli u pravilnoj intonaciji, menjaju raspoloženje kako im padne na pamet.
    Lav - arogantni, večni podcenjivači, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge)
    Devica - opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobadjaju čisteći stan, slažući garderobu i kineski porcelan, prezahtevne cepidlake kojima ni previše nije dovoljno.
    Vaga - narcisodini šizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im nedelja dana dok se odluče hoće li naručiti Coca Colu ili Pepsi, toliko su lenje da je pravo čudo kako uopšte ustaju iz kreveta.
    Škorpija - samosažaljevajuci autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podneti sami pa moraju povući još 100 ljudi sa sobom, da je sutra kraj sveta oni se ne bi šokirali, verovatno sudelujući u sado-mazo orgijama.
    Strelac - raspikuća i kockar, uživa soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživiti mrtve sasvim moguce - naravno - samo ako oni to rade, užasavaju se priznati da znaju za osećaj tuge.
    Jarac - pravi pravcati goniči robova, veruju u sudbinu do zadnjeg slova, reč "oprostiti" ne postoji u njihovom rečniku, prodali bi guzicu za drustveni status.
    Vodolija - vulgarni i nepristojni perverznjaci, večita zabadala u privatni život drugih, verovatno ne iznenadjuje činjenica da je po statistici u CIA najviše špijuna upravo u znaku vodolije.
    Ribe - samosažaljevajući dosadnjakovići, čekaju da ih neko uteši, ne mogu se ni popipšati bez tudje pomoći, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi kad su dobre volje bave se tudjim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako u krug.

  2. #2

    Odgovor: Anti Horoskop

    Citat principessa kaže: Pogledaj poruku
    Blizanci - glavni ogovarači i trač-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim merilima koja se menjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

    Omnia vincit Amor

  3. #3

    Odgovor: Anti Horoskop


    Lav - arogantni, večni podcenjivači, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge)
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  4. #4

    Odgovor: Anti Horoskop

    Blizanci - glavni ogovarači i trač-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim merilima koja se menjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

    Hm....mislim da ipak glavnu ulogu "odigra" podznak,a najgoreje kada je covek sam sa sobom ambivalentan....nema nista tezeg od toga...i za mene je to najveca mana blizanaca,pa i mene same.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  5. #5

    Odgovor: Anti Horoskop

    Strelac - raspikuća i kockar, uživa soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživiti mrtve sasvim moguce - naravno - samo ako oni to rade, užasavaju se priznati da znaju za osećaj tuge.
    pa ne bi sad baš u sve detalje mislim,ne rasipam kuću....
    Poruku je izmenio duga12, 12.03.2008 u 04:25

  6. #6

    Odgovor: Anti Horoskop

    Lav - arogantni, večni podcenjivači, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge)
    Karamba, znam, ovo je zbog mene napisala jedna mala.. kada sam je ostavio zbog druge male još manje


    DEMANTI ! Grande neistina!

  7. #7

    Odgovor: Anti Horoskop

    Citat principessa kaže: Pogledaj poruku
    ANTI-HOROSKOP


    Vaga - narcisodini šizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im nedelja dana dok se odluče hoće li naručiti Coca Colu ili Pepsi, toliko su lenje da je pravo čudo kako uopšte ustaju iz kreveta.
    Narcisoidni šizofrenici .... malo
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #8

    Odgovor: Anti Horoskop

    Škorpija - samosažaljevajuci autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podneti sami pa moraju povući još 100 ljudi sa sobom, da je sutra kraj sveta oni se ne bi šokirali, verovatno sudelujući u sado-mazo orgijama.

    'ajmo, primam ponude odmaK
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: Anti Horoskop

    Citat Tami80 kaže: Pogledaj poruku
    Blizanci - glavni ogovarači i trač-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim merilima koja se menjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

    Hm....mislim da ipak glavnu ulogu "odigra" podznak,a najgoreje kada je covek sam sa sobom ambivalentan....nema nista tezeg od toga...i za mene je to najveca mana blizanaca,pa i mene same.
    Nama blizancima nema druge,nego vjerovati da glavnu ulogu onda igra podznak....kad se sa blizancom voliš sa dvoje se boriš,čisto da još dodamo,da se zna....

Slične teme

  1. Miroslav Antić
    Autor SQUAW u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 347
    Poslednja poruka: 13.09.2019, 19:54
  2. Aleksa Šantić
    Autor swba u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 30.01.2014, 22:45
  3. Sedam svetskih čuda antičkog sveta
    Autor yige_gui u forumu Istorija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 05.09.2009, 23:48
  4. Antička Grčka o vladajućim sistemima
    Autor Carski u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 09.04.2009, 22:41
  5. Antićevi dani u Novom Sadu od 12. do 14. marta
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 11.03.2008, 19:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •