Boje karmina
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34

Tema: Boje karmina

  1. #1

    Boje karmina

    Ne postoji boja karmina koju ne posedujem,tačnije nijansi u raznim bojama.Volim da imam kvalitetan karmin,i nema dana da ga ne nanesem.Ali najvernija sam mojoj bordo boji,i uopšte mi nije bitno da li je u trendu tog momenta,bitno je da lepo ide uz moj ten,kosu i garderobu.
    Tačnije sve mi boje,lepo stoje

    Da li upotrebljavate karmine,i koje boje i nijanse?
    Da li kupujete kvalitetne karmine?
    Koje firme po vama proizvode kvalitetne,sjajeve za usne i karmine?
    Ili ih ne koristite uopšte?

  2. #2

    Odgovor: Boje karmina

    Nisam neki ljubitelj karmina i retko ga koristim, i to nekad kad stavim bude isključivo samo boja mesa, blaga
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #3

    Odgovor: Boje karmina

    Bez karmina ja i ne računam da sam našminkana ne rabim često sjajeve za usne, meni nešto bude odbojno čim vidim da masovno počne da se koristi, kao što je sa sjajevima slučaj u poslednje vreme. Kad sam bila klinka od nekih 13-14 sećam se keva je imala neki lankomov na kuglicu koji sam joj konfiskovala i trošila nemilice. Tad nije bio popularan. Nacapam ja moj sjaj, a neki seljak me u trolejbusu pitao da l' sam se najela bureka

    I one dramatične blesavih boja, od kojih mi je samo jedna koju volim problematična za nalaženje, Diorov đavolski pink, on se odavno ili proizvodi u manjim količinama ili se uopšte ne distribuira u prodavnice osim u paleti, pa se dešavalo da ga i tako pokupim iz frišopa nekog I lak i ruž u istoj boji, mnogo je zanimljiva
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Boje karmina

    zbog tena i boje ociju i kose, najbolje mi stoje narandzasti tonovi, kao npr.

    neunistiva zlojebaba!

  5. #5

    Odgovor: Boje karmina

    ...Volim karmin ali uglavnom koristim bledunjave boje Volim i kad ima lep sjaj, to mi je nakako bitno ...
    Sto se tice marke oduvek sam najvernija bila L'Oreal-u

  6. #6

    Odgovor: Boje karmina

    Trenutno sam u crvenoj fazi pa uglavnom stavljam crveni karmin ili ciklama roze. Bez karmina se ne osećam našminkano, tako da ne mogu da zamislim da stavim maskaru a karmin ne. Volim tako te crvenkaste nijanse, roze, bordo, ponekad zlatnu naročito leti i onu neutralnu, boju malo tamniju od prirodne boje usana. Volim suve karmine, koji se ne skidaju lako kao što je MF Lipfinity. U poslednje vreme se prevarim pa i sjajeve često koristim ali me nerviraju što nisu postojani. Ne volim olovkom da iscrtavam usta, ionako su dovoljno izražena.
    E a kad je kupovina u pitanju, za Chanel živeli šaneri a za ostalo trk u parfimeriju
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #7

    Odgovor: Boje karmina

    Ja definitivno najvise volim pravi bordo ruz i imam nekoliko.
    To mi je najbolje jer moze u svakoj prilici da se koristi, a s obzirom na to da imam tamne oci i kosu- stoji mi.
    Jos koristim neke blage nijanse boje mesa, moze da prodje neki sjaj ili karmin sa sljokicama ali nikako da se naljopam ko da sam jela burek ili ko da imam disko kuglu na ustima
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  8. #8

    14 Odgovor: Boje karmina

    Moj izbor, ovih dana...



    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #9

    Odgovor: Boje karmina

    Famozni crveni karmin uvek privlači pažnju,sugeriše moć.Pri njegovom izboru treba povesti računa na ten,a i treba znati da ta boja ističe i podočnjake i nepravilnosti na licu.Ukoliko neko ima svetao ten,trebalo bi da izbegava tamne i zatvorene nijanse.Pri nošenju crvenih nijansi,poželjno je naći vremena i za koretor i rumenilo,da bi sve izgledalo efektno.

  10. #10

    Odgovor: Boje karmina

    L'Oreal Color Riche Star Secrets 708 ...baš taj
    Ćuti i prenesi dalje....

  11. #11

    Odgovor: Boje karmina

    mislim da nemam nijedan karmin..
    nisam nikada bila ljubitelj karmina.. posto ja to brzo pokedem, stalno oblizujem usne i stalno ih grickam kad ga nanesem..
    vise volim da stavim neki neutralni sjaj ili u boji.. mada retko..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: Boje karmina

    ne volim karmine... iskljucivo neki sjaj boje usana
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  13. #13

    Odgovor: Boje karmina

    Uglavnom volim karmine neznih nijansi,i roze sjajeve za usne.Ne stoje mi jake boje

  14. #14

    Odgovor: Boje karmina

    Uf, ja sa karminima imam veciti problem,nikako da pronadjem boju koja mi u potpunosti odgovara,jake i zagasite boje mi uopste nestoje, uglavnom koristim
    nezne roze boje.

  15. #15

    Odgovor: Boje karmina

    Imam bas puno karmina, i svetlijih i tamnijih, ali mi svetle nekako ne stoje jer sam ja bela i izgledam bledunjavo, zato cesto nanesem svetliji i mrvicu ga zatamnim tamnijim

    al ga objasnih sada

    L'oreal su dobri, Rimmel isto ( a jeftini) a imala i Lancome (dobila na poklon) i nikakve razlike od ovih jeftinijih
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koje boje automobila se vama sviđaju ?
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 10.08.2012, 00:23
  2. Boje ljubavi...
    Autor dankaBg u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.06.2012, 01:09
  3. Kako boje utiču na raspoloženje?
    Autor silvia u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.08.2011, 18:02
  4. Boje...
    Autor Najgora u forumu Moda
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 17.05.2011, 21:51
  5. Sve boje leta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 15:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •