Boje karmina - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34

Tema: Boje karmina

  1. #31

    Odgovor: Boje karmina

    I nisam neki ljubitelj karmina. Ako stavim (mada je to retkost) uglavnom bude neka nežnija varijanta, nikako crvena

  2. #32

    Odgovor: Boje karmina

    Boju karmina koju najcesce volim da stavljam na usne je roze-lila.
    Mada ih i menjam u skladu sa bojom garderobe koju nosim.
    Svakodnevno se sminkam a marka ruza koju najcesce kupujem je L'Oreal,Oriflame
    i Max Factor.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #33

    Odgovor: Boje karmina

    Do skoro sam karmin koristila samo kad sam nastupala sa folklorom pa je na usne morao da ide crveni ruž, zbog radi efekta i scenske šminke. Sećam se kako mi je smetao i kako bih ja to pojela u roku od 5 minuta. Imam tu ružnu naviku da grickam usne stalno. Nije pomoglo ništa što bih stavila na usne da to prestanem da radim i ostalo mi je da ne nanosim ruž jer se posle 10 minuta svakako neće ni videti da sam ga imala. Duuugo sam koristila samo labelo, tamno plavi, i to u ogromnim količinama. Bukvalno mi je trajao mesec dana.

    E pa, nećeš ga majci

    U vreme kad sam počela da se šminkam, bilo je popularno crnim krejonom oivičiti usne i namalati usta ruževima bledih puder nijansi. Ja sam koristila korektor Ne računajući taj period, na mojim usnama si mog'o videti samo sjaj, uglavnom samo providni. Međutim, sećam se perioda kad je popularan bio neki dijamantski sjaj u četvrtastoj bočici, time sam usta silovala dok mi nije dosadilo. A i dok mi nije dosadilo da se posle izasla budim prekrivena u šljokicama

    Od pre nekih godinu dana ne mogu da zamislim da se našminkam a da nemam karmin. Najviše rabim ruž boje mesa jer mi se najbolje uklapa uz većinu kombinacija i nije prenaglašen niti prejak. Ne volim svetle ruževe, i potpuno sam odlepila za tamnim nijansama, posebno bordo i ljubičastim ruževima. Imam i jedan što vuče na crno, ali ga stavljam baš retko. Ruževi su poklon lepoti

    Usne i dalje grickam stalno, ali sam navikla na ukus karmina
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #34

    Odgovor: Boje karmina

    Iako koristim sjajeve, ako se dogodi da stavim ruž, onda je to MAC A14 ruby woo (crveno volim te crveno)

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Koje boje automobila se vama sviđaju ?
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 10.08.2012, 00:23
  2. Boje ljubavi...
    Autor dankaBg u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.06.2012, 01:09
  3. Kako boje utiču na raspoloženje?
    Autor silvia u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.08.2011, 18:02
  4. Boje...
    Autor Najgora u forumu Moda
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 17.05.2011, 21:51
  5. Sve boje leta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 15:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •