TV Lica - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 86

Tema: TV Lica

  1. #16

    Odgovor: TV Lica

    Citat LadyS kaže:
    Imamo tu čast da se taj program emituje preko bukvalno svih kablovskih operatera, te hteli - ne hteli znamo o čem' pričaš.
    uh da, kud i njih zaboravih... veseli, veseli

  2. #17

    Odgovor: TV Lica

    Citat swba kaže:
    gogo tebinestojebozovna se zove Olivera a kako se preziva
    Vamanestojebozovna se preziva Kovacevic
    (niste od smekanja nikad obratili paznju na prezime, or what? )
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #18

    Odgovor: TV Lica

    I svaki put se iznenadim kad čujem da je Sanja Marinković nekom simpatična
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Odgovor: TV Lica

    A sta kazete za Oljicu crnogorac i njenu coool emisijicu na metropolisuPravi melem za dusu!A tek njeni simpaticni gosti...
    ivancica

  5. #20

  6. #21

    Odgovor: TV Lica

    E da ja dodam na moj spisak omiljenih Draganu Ćosić
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: TV Lica

    Lepa tema, komplimenti. Razmišljajući o tome šta da napišem, pade mi napamet misao koja mi se nametnula u zadnje vreme posmatrajući b-92. Ne uzimam, pri izražavanju ovog mišljenja sadržaj tema, već što bi Milka Babović rekla umetnički dojam. E voditelji Jugoslav Ćosić, Antonela Riha i Brankica(insajder), vodeći dijaloge sa sagovornicima, imaju takav izraz lica kao da ih iza kamera čeka streljački vod, pa kad završe emisiju egzekucija. Ne kažem da su teme neozbiljne, pa treba da se krevelje bez veze, ali smatram da treba uneti malo vedrine, jer posle izvesnog vremena, postaće mnogo otužno.Pre sam jedva čekao da počne emisija sa Mirom Adanjom-Polak, sada mi je već postala dosadna sa njenim prenemaganjem, bez obzira na interesantnost tema koje prezentuje. To mislim da čeka i ove emisije, jer prepričavajući aktuelnosti prezentovanih tema ovih voditelja sa prijateljima, već jedan po jedan izražavaju potvrdu mog mišljenja, najčešćim komentarom; mnogo su mračni, nemogu se uvek i stalno gledati.Pomenuti voditelji su pouzdano znam dobri ljudi i vredni profesionalci, ali im preti sindrom profesionalne deformisanosti.
    Što se tiče lepih, simpatičnih pa i seksi voditelja,slažem se sa svim navedenim u ovoj temi.
    Ukusi su različiti!

  8. #23

    Odgovor: TV Lica

    Evo,u poslednje vreme kad stignem pogledam Marka Živića na FOX-u i u odnosu na ostale je u neku ruku osveženje,nudi nešto drugačije i bar nema kubik čega već u usnama...
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #24

    Odgovor: TV Lica

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    To je bre ona plavojka sa palme, ima izrazito kose ochi i odskora nabudzene sisice..

    Elem od nekud sam chuo da IK ima extra visok IQ, shto zvuchi kao SF..
    ma nema ona extra visok IQ nego velike sise!
    to neko permutovao pojmove...


    ne podnosim Rushku Jakitj i Zeku Milionera!

    znachi, njih ne varim.....

    a ni Suzana Manchitj mi nije mnogo simpatichna.......


    ( kad odem kutji nekad pogledam tv, pa sam ove bash zapazila)
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  10. #25

    02 Odgovor: TV Lica

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Evo,u poslednje vreme kad stignem pogledam Marka Živića na FOX-u i u odnosu na ostale je u neku ruku osveženje,nudi nešto drugačije i bar nema kubik čega već u usnama...

    samo se plašim da će emisija biti kratkog daha - mnogo je tu rada, truda, energije - no, živi bili pa videli ... Na istoj TV - simpatična mi je Katarina Rebrača... Možda nema perfektnu dikciju, nema ni neko voditeljsko iskustvo, ali '' obrađuje '' zanimljive teme, i... ono što se meni najviše sviđa - oseća se njena emocija u svakoj izgovorenoj reči... ( kakva god ona bila ) ... duša

    Ivana Zarić i Boško Jakovljević nisu loš tandem u emisiji '' Suknje i kravate '' ... Lagana emisija uz sjajnu muziku Vlade Maričića i odličnih gostiju - pravo poslepodnevno nedeljno opuštanje.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #26

    Odgovor: TV Lica

    Baš mi je simpa Iva Štrljić kao voditeljka "Dizanja" na B92.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  12. #27

    Odgovor: TV Lica

    Omiljeno TV lice, bojim se da moje mišljenje ne bi bilo objektivno, zbog činjenice da sam imao priliku da upoznam dosta tv lica. Neka su me prijatno iznenadila, dok su neka potvrdila moje loše mišljenje o njima, i još uspela da ga pokvare (mada sam mislio da to nije moguće). Tako da će lista biti siromašnija za imena onih koje sam lično upoznao
    Rado bih upoznao Milevu Pavlović-Džomba zbog njenog smisla za humor (Radio Mileva) kao i Teodoru Bojović , (koja se doduše sada puno više bavi pevanjem) zbog dikcije i činjenice da je u emisiji poput PCTV, uspela da korišćenje stranih reči svede na stvarno neophodnu meru.

    Antipatična... van svake konkurencije: Ruška Jahić.
    Čak je neprikosnoveno najbolji narator svih vremena sa ovih prostora: Dejan Đurović izgubio malo u mojim očima, zbog činjenice da je bio oženjen dotičnom personom. Posle nje... šta da kažem, konkurencija je žestoka, neke sportske voditeljke ne znaju razliku izmedju taj-brejka i brejk lopte, frlja se akcentima, koriste se izrazi poput: oba dva (a zašto ne oba tri) mala kašikica, Francuski šampanjac Posle Ruške, opet Ruška a onda bi po antipatičnosti bi mogao da dodje Žika iz šarenice, a za njim Lea Kiš... ima stvarno iritirajući glas, ne znam, ali mi se čini da ranije nije bilo tako

  13. #28

    Odgovor: TV Lica

    za sada apsolutno Marko Zivic.. zivi dokaz da je nekome placeno da bude blesav
    nikako ne varim Sanju Marinkovic i ono njeno kezecenje non-stop..
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #29

    Odgovor: TV Lica

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I svaki put se iznenadim kad čujem da je Sanja Marinković nekom simpatična
    Па јесте онако слатка, лепо намазана, обучена, згодна... и ако не слушаш шта прича, не иритира те пуно.
    Али није она толико симпатична колико изгледа као неко кога би... хм, мушкарци знају зашто...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #30

    Odgovor: TV Lica

    Vec neko vreme nisam gledala nasu televiziju (nije da mi nedostaje ), ali emisija koju uvek volim da pogledam je emisija koju sprema Tanja Peternek-Aleksic.
    Uvek spremna za novog gosta, obavestena, bez glupih pitanja (na koje me odgovor i onako ne interesuje), nego bas kulturan a opusten razgovor izmedju nje i sjajnih gostiju, koji su zaista nesto uradili u zivotu! Zena je stvarno postavila neke kriterije sto se tice novinarske profesije!

    Plus Goran Dimitrijevic (ako se ne varam), vodi vesti na B92 - on mi je skroz simpatican!

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Geografija lica i tela..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.03.2009, 00:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •